Jana Gerhátová fotoJana Gerhátová I když mnozí příslušníci managementu bývali léta zvyklí pracovat určité dny v měsíci z domova, přineslo jim letošní jaro další zkušenost: na home office zůstali déle, než by si kdy byli ochotni připustit. Některé firmy zjišťují, že vlastně kanceláře v podobě trvalého nájmu ani nepotřebují. To základní zvládnou členové jejich týmů z pohodlí domova, díky technice a technologiím mohou pracovat odkudkoli. Stále ve větším měřítku se ke slovu dostávají kanceláře pronajaté jen na den či dva v týdnu nebo pouze pro několik zaměstnanců, ale zato s veškerým komfortem a vynikajícími službami. Hovořila jsem o tom s Janou Gerhátovou, manažerkou pražského centra flexibilních kanceláří Business Link Visionary:

Aktuální vydání v PDF

Říjen 2020

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_88 2018 yourchance rgb color120
   smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98logo klub manazerek 150

Tip Grady

PRVNI KROKY V MANAZER POZICICesta k úspěšnému a respektovanému šéfovi
Zhuo Julie

Získali jste svou první vedoucí pozici? Obáváte se prvních překážek a neúspěchů? Autorka této knihy vám nabízí spoustu rad a tipů, které vám pomohou při řízení týmu i sebe samých. Dozvíte se, jak lidi motivovat, jak si poradit s problémovými zaměstnanci, jak vybírat nové podřízené pracovníky i jak přistupovat k propouštění, jak si organizovat svůj čas, plánovat porady nebo poskytovat zpětnou vazbu.

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB