asDenisa KubálkováObrázek, který jen tak nevymizí z paměti. Statek proměněný v království klidu, příležitostí a růží. Neuvěřitelné místo, které se zapisuje do srdcí návštěvníků. Noblesa, vkus, genius loci. Nedá se to slovy vyjádřit, musíte to vidět. Penzion Na Kmíně v Obříství nedaleko Prahy, který provozuje Farma Obříství s.r.o., vyrostl z nadšení, velkého riskování, vůle, píle a houževnatosti ženy, jejíž předci zde kdysi zapustili kořeny. Přečtěte si, co Denisa Kubálková, majitelka, píše na webových stránkách. Její energie a nadšení poskládaly příběh, který je těžko k uvěření. Ten však zdaleka nekončí. A když do Obříství přijedete a projdete se po areálu někdejšího statku, jemuž paní Denisa vdechla jiskru tvořivosti a zákaznické vstřícnosti, pokloníte se. Jak tohle všechno může zvládnout, těžko pochopit. Kvete jí to tady pod rukama. Doslova i obrazně. Vybudovala živou pohádku, na niž by jedna knížka nestačila. Postavila sen královny okamžiku navěky věků. Ženský princip a touha tvořit je tu znát na každém kroku. Kam se jen podíváte, všude je krásno. Dílo jedné jediné bytosti. Myslela jsem si, že prostor opanoval tým zkušených, sehraných architektů. Opak je pravdou. Ovládla ho duše vznešenosti.

Aktuální vydání v PDF

Září 2023

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_882018 yourchance rgb color120
   smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98logo klub manazerek 150lazne teplice v cechachnupreme

Tip Grady

Kniha mesice MB Odhadnete lidi v kazde situaci Lieberman J David GradaOdhadněte lidi v každé situaci

David J. Lieberman

Ať už vedete běžnou konverzaci, nebo vyjednávání, při němž jde o hodně, je velmi důležité pochopit podtext situace. Na pouhou řeč těla už spoléhat nelze, i při ní někteří lidé blafují. V dnešní době navíc velká část komunikace probíhá pomocí e-mailů, chatů či on-line setkání. Autor knihy, přední odborník na odhalování lží, který školí pracovníky FBI, CIA, NSA i ozbrojených složek Spojených států, známý psychoterapeut David J. Lieberman, posouvá „čtení lidí“ na zcela novou úroveň.

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB