Iva Málková 3 mIva Málková Je po vánočních svátcích, ale v mnohých domácnostech jsou stále krabice, košíčky, misky, tácy s cukrovím. Každý den uzobáváme, dopřáváme si dobrot, jimiž těšíme nejen své chutě, ale i duši, zimní čas, chvilky zastavení, jež k této době patří. Také jsme koncem prosince seděli více u pohádek, televizních filmů či v kruhu rodiny. Mlsali jsme sladkosti i společný čas. Bylo nám dobře. Nic proti tomu, pokud jsme se zklidnili, uvolnili, odpočinuli si. Sukně a kalhoty jsou však strážci pořádku. Nemůžete je dopnout? Věřím, že za pár týdnů bude vše zase v normě. Jen se neutíkejte k šíleným dietám. Ostatně to doporučuje také autorka jedinečné knihy Váhy života – laskavý rozhovor nejen o hubnutí s rozumem PhDr. Iva Málková, která ji pro nás napsala s přispěním svého bratra Vladimíra Drábka. Je mimo jiné zakladatelkou společnosti STop OBezitě a propagátorkou myšlenky o tom, jak život nejen žít, ale jak si jej i užít.

DSCF2646Daniela KovářováNečekejte přihlouplé vtipy o natvrdlé blondýně. Advokátka, spisovatelka, bývalá ministryně JUDr. Daniela Kovářová sice má světlé vlasy, ale jinak ztělesňuje pravý opak otřepaného klišé. V rozhovoru je duchaplná, místy jiskří vtipem a nabíjí optimizmem.

Aktuální vydání v PDF

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_882018 yourchance rgb color120
   smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98logo klub manazerek 150

Tip Grady

jak neztratit rozum v nerozumné doběO falešných představách, iluzích a předsudcích

Petr Nutil

O moudrosti bylo napsáno mnohé, o hlouposti bohužel jen málo, přestože nás tolik ovlivňuje. Tato kniha odhaluje falešné představy a předsudky, které máme o světě, druhých lidech i sobě samých, a představuje nástroje, s nimiž se můžete vlastní iracionalitě postavit. Mezi ty nejdůležitější, bez kterých se neobejdeme, patří schopnost kvalitně nakládat s informacemi, kriticky myslet a neztrácet rozum.

 

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB