KrajčovičováPři uvážlivém hospodaření s finančními prostředky většinou člověku zbývá i nějaká částka, s níž lze naložit podle libosti. Třeba peníze investovat. Instrumentů existuje nespočet, každý si může vybrat. ČSOB se investorům věnuje velmi pečlivě a stále pro ně hledá další zajímavé příležitosti. V těchto dnech uvedla v život produkt pojmenovaný ČSOB NaMíru zodpovědně. Přišlo mi, že by se mohl velmi líbit ženám investorkám. A o nich je z velké části i rozhovor s Nicole Krajčovičovou, předsedkyní představenstva a CEO ČSOB Asset Management:

Aktuální vydání v PDF

Červenec 2021

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_882018 yourchance rgb color120
   smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98logo klub manazerek 150

Tip Grady

male kroky s velky ucinkem gradaMalé kroky s velkým účinkem
Minimálními změnami k maximální spokojenosti

Miriam Junge

V této knize vám autorka, která je zároveň psychoterapeutkou a koučkou, představí praktická cvičení, s jejichž pomocí dokážete změnit své návyky a dosáhnout cílů, které jste si vytyčili. Každý den bezmyšlenkovitě plníme hromady úkolů, jsme pod neustálým tlakem na výkon a všechno bychom měli mít hotové pokud možno již včera, a přitom ztrácíme svůj osobní cíl. Tím cílem může být cokoliv – štěstí, spokojenost, osobní rozvoj nebo náš úspěch.

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB