Marcela Rofliükovaü 4Marcela RoflíkováV září jsem dostala e-mail od Ing. Marcely Roflíkové, MBA, zakladatelky Českého mindfulness institutu. Zvala mne na workshop pojmenovaný Laskavost v businessu. Zaujalo mne to. Co si pod tím mám představit? Že jde o prvek, který začínáme v podnikání postrádat? Že se máme na sebe více při obchodním jednání usmívat? Že máme odmítat jednat s člověkem, který je nepříjemný? Nebo že jsme navzájem nezdvořilí? Zbytečně tvrdí a podřízení jen číslům, tabulkám, výkazům? Zvědavost a snaha najít odpověď dala vzniknout následujícímu rozhovoru. Na otázky odpovídala Marcela Roflíková:

Aktuální vydání v PDF

Březen 2020

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_88 2018 yourchance rgb color120
  excellentni zena logo smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98logo klub manazerek 150

Tip Grady

uspesna rec telaMonika Matschnig

Pro vaši profesní kariéru je dnes více než kdy dříve důležitá vaše osobnost. Samotné odborné znalosti a kompetence vás v práci nezachrání, pokud nebudete působit sympaticky a přesvědčivě. Klíčovou roli přitom hraje řeč vašeho těla, neboť svým postojem, mimikou a gesty komunikujete neustále – a většinou nevědomky. Sympatickému, sebevědomému a přesvědčivému vystupování se můžete naučit. Monika Matschnig, odbornice na neverbální komunikaci, vám v této názorné příručce prozradí, jak můžete zdokonalit své vystupování v pracovním prostředí.

 

Instagram

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB