IMG 4936Jak nazírat na kvalitu? Jak ji definovat? Co znamená v našem běžném životě? Jak ji vnímají firmy? Prosazuje se do našich činností tak, jak požaduje zákazník, tedy kdokoli z nás? Jak k ní přistupovat, jak ji vnímat, a jak o ní mluvit? Jednu z cest přiblížila prof. Ing. Růžena Petříková, CSc., místopředsedkyně Rady kvality České republiky. Podílí se na řadě aktivit, které uvádí kvalitu do života, počínaje školstvím a konče výrobními podniky:

ferrero raffaello 2Milujeme sladké mámení. Rádi mlsáme. Příležitostí je dost. Každou chvilku někdo něco oslavuje a k takové příležitosti patří i parádní dort. Firma DortyDomu Dany a Petry Dezortových si poradí s každým přáním. Jejich dorty jsou jedno velké potěšení. Jsou plné nápadů a chutnají. Manažerky Mgr. Petry Dezortové jsem se zeptala:

Aktuální vydání v PDF

Prosinec 2017

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Soutěže

Generální partner:

rossmann_239_239

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Tip Grady

106196

Zápasíte s obavami, závistí, žárlivostí, pocity méněcennosti či viny? Býváte pesimističtí, zlostní, nedůvěřiví nebo kritičtí? Ztrácíte sebedůvěru a nevíte, jak dál? Naučte se s touto knihou ovládnout své myšlenky, které jsou klíčem k vašim pocitům, a najít cestu ke spokojenému a šťastnému životu. Dozvíte se, jak emoce vznikají, jak si přivodit ty příjemné, získáte také rychlé tipy pro dobrou náladu pro každý den.

Instagram

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB