Pavla APavla ApostolakiDo lesa jsem vždy chodila ráda. Nejen na podzim pro požehnání plnému košíku hub, jejichž sběr je pro mne pokaždé víc než jen pomíjivým zážitkem. Les je místo, které má svou specifickou energii. Tvary, barvy, vůně, zvuky, klid i nespočet tajemství. Každý den je jiný, jinak pohostinný. Je to ráj na zemi, který přináší do duše člověka to, co jinde nenajde. Scenérii naplněnou harmonií, symfonii s notami přírody, která si od nás nedá poroučet. Když se mi dostala do rukou publikace Léčivá síla stromů, kterou letos vydalo nakladatelství Grada Publishing, a.s., a již napsala Mgr. Pavla Apostolaki, a já ji dvakrát, spíš třikrát za sebou přečetla, věděla jsem, že budu usilovat o rozhovor do naší Madam Business. V knize je totiž nejen spousta užitečných informací, ale svým způsobem i návod na to, jak stromy, naše každodenní společníky, vnímat. Je to kniha o moudrosti, kráse, užitku i úctě.

Mama by Segra Eliska a DasaEliška Mertová a Dáša MertováK podnikání vedou všelijaké, různé, nepředvídatelné, ale i naprosto racionální, nebo zase emocionální cesty. Jak tomu bylo v případě dvou sester, jež založily společný business v rozměru dvou značek SegraSegra a Mama by Segra, o tom je následující rozhovor s MgA. Eliškou Mertovou a MgA. Dášou Mertovou. První jmenovaná je výkonnou ředitelkou, druhá ředitelkou marketingu.

Aktuální vydání v PDF

Říjen 2021

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_882018 yourchance rgb color120
   smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98logo klub manazerek 150

Tip Grady

krize jako prilezitost grada

Krize jako příležitost – 28 strategií pro využití každé krize

Anja Förster, Peter Kreuz

V knize naleznete 28 strategií, tipů a nástrojů, díky kterým dokážete v krizích nalézt a využít jejich výhody a přínosy. Zjistíte, že téměř každá krize může být smysluplným podrážděním, které vás vytrhne z mentální strnulosti a přinutí přehodnotit vaše myšlenky, přístupy a postoje.

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB