editbphoto 4461Jana KolrusováVětšinou jsme mívali pampelišku spojenou s hartusením zahrádkářů na to, co jim ten plevel dělá za paseku na záhonech. Také jsem k nim kdysi dávno patřila. Dnes však každou smetanku lékařskou s láskou a dychtivostí vyryji, usuším i s kořenem nebo okamžitě vyvařím na čaj. Nedopustím, aby takový poklad skončil v kompostu. Učarovala mi, cítím její sílu a sdílím názor podnikatelky Jany Kolrusové (založila značku Fit, zdraví, výživa), že pampeliška, krásný příslušník rostlinné říše našeho regionu, má nedozírné možnosti svého využití. A pro zdraví člověka toho umí udělat víc než dost.

Aktuální vydání v PDF

Listopad 2020

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_88 2018 yourchance rgb color120
   smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98logo klub manazerek 150

Tip Grady

PRVNI KROKY V MANAZER POZICICesta k úspěšnému a respektovanému šéfovi
Zhuo Julie

Získali jste svou první vedoucí pozici? Obáváte se prvních překážek a neúspěchů? Autorka této knihy vám nabízí spoustu rad a tipů, které vám pomohou při řízení týmu i sebe samých. Dozvíte se, jak lidi motivovat, jak si poradit s problémovými zaměstnanci, jak vybírat nové podřízené pracovníky i jak přistupovat k propouštění, jak si organizovat svůj čas, plánovat porady nebo poskytovat zpětnou vazbu.

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB