autori publikace Jitka Vysekal ová Jiří Mikeš a Jan BinarAutoři publikace Jitka Vysekalová, Jiří Mikeš a Jan BinarNad druhým, aktualizovaným a rozšířeným vydáním knížky Image a firemní identita, kterou nyní vydalo nakladatelství Grada, jsme si povídali se spoluautorkou doc. Jitkou Vysekalovou. Osobností, která pro chápání pojmu reklama, image a všeho, co s tím souvisí, udělala nepřeberně mnoho. Stala se ikonou oboru, který sází nejen na kreativitu, neotřelost, nápady a originalitu, ale i na odpovědnou, pilnou tvůrčí činnost, kterou je potřeba brát například v businessu zcela vážně.

1216 ppDominik ŠprunkPříjemný pocit, na který se těším na sklonku každého dne, se jen těžko popisuje. Začíná svižným koupelnovým rituálem, kdy ze sebe smývám všechny průšvihy dne a s novou jiskrou v oku nastupuji k večerním úkolům, dalším povinnostem, předsevzetím a radostem. K tomu mi pomáhá jedna obyčejná věc. Pantofle. Škoda, že jsem právě tyhle objevila teprve před dvěma roky. Vyrábí je firma SANTÉ – zdravotní obuv s.r.o. a mají katalogové číslo N/105/1/49, lososová. Netuším, jakým dílem náhody či výrobního know-how se staly mým mocným a oblíbeným společníkem. Že by pohodlí s přibývajícím věkem tolik souviselo? To bych přece nepřiznala!

Aktuální vydání v PDF

Září 2020

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_88 2018 yourchance rgb color120
   smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98logo klub manazerek 150

Tip Grady

tajemstvi reci tela grada edJoe Navarro

Odhalte skutečné záměry všech lidí, se kterými se potkáte! Nejlepší způsob, jak porozumět svým přátelům, partnerům či kolegům, je naučit se číst řeč těla. S její znalostí dokážete odhalit skutečné záměry a pocity druhých lidí. Ty, které před vámi úmyslně skrývají, i ty, kterých si sami nejsou vědomi.

 

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB