EvaEva NovákováAsi byste nevěřili tvrzení, že se téměř polovina dospělé populace u nás baví stíracími losy. Jde o adrenalin, který patří jak k samotářům, tak kolektivnímu přátelskému posezení kolegů či známých u kávy. První stírací los se přitom u nás objevil před 30 lety a odstartoval éru zcela nové zábavy trvající dodnes. Sazka od roku 1989 prodala 750 milionů kusů stíracích losů a na výhrách vyplatila 11 miliard korun. Alespoň jeden los ročně si v České republice setře každý druhý dospělý. Jaký vztah k tomuto fenoménu má Eva Nováková, brand manažerka losů společnosti Sazka, napoví následující řádky:

Lenka VodičkováLenka VodicováTaké je vám dobře v místnostech, které se vyznačují originalitou, svérázným pojetím, osobitostí střihu? Módní a oblíbené jsou interiéry kaváren, firemních hal, obýváků či pracoven, jejichž stěny se vracejí do dávno minulých dob oprýskaných omítek, nevyštukovaných nerovností, surových cihel, rozmanitých nedokonalostí. Snídáte s chutí ve společnosti nádobí, jemuž chybí ouško, trocha glazury nebo špička nože? Místo plastových tácků používáte zbylé dlaždice ze stavby své kuchyně? Ano, má to své kouzlo. Stejně jako nábytek z bedýnek, kterými se dřív topilo, nebo z palet, určených na převoz nejrůznějšího zboží. Inu, člověk si vymýšlí, jak to udělat, aby mu bylo útulno, dobře, aby vyrovnal tlaky doby a nadbytek technologií, příkazů a informací, které den co den musí brát v potaz. Vítá pak i rozličné doplňky, jež dokážou jeho obydlí nebo pracoviště či místo k odpočinku povznést do kategorie tvořivosti až umění v případě silně designérsky utvářené reality.

Aktuální vydání v PDF

Listopad 2019

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_88 2018 yourchance rgb color120
  excellentni zena logo smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98

Tip Grady

vnitrni svet vitezuMarian Jelínek

Co rozhoduje o vítězích mezi nejlepšími? Jak se nevzdávat, i když se zrovna nedaří? Jakými technikami nejvíce ovlivníme svůj výkon? Naučte se využívat své vnitřní dvojče, svého kritika. Uznávaný kouč a sportovní psycholog se dělí o své zkušenosti a doplňuje je příběhy světových i českých vítězů.

Instagram

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB