NOS5739 finIvana BrancuzkáDaně a jak na ně! Pro mnohé podnikatele noční můra, protože chybné daňové přiznání může mít pro jejich business nepříjemné, a někdy i fatální následky. I v této oblasti je dobré jít k profesionálům a přenést starost a případná rizika na ně. Proto jsme oslovili Ivanu Brancuzkou, jež má více než dvacetileté zkušenosti v účetnictví, mzdách a personalistice. Od roku 2008 spolupracuje se společností Contract Administration jako členka týmu outsourcingu služeb v oblasti HR a mezd. Ve společnosti prošla všemi úrovněmi své kariéry, nejprve jako mzdová účetní, a nakonec jako jednatelka CA. Několik měsíců zastává Ivana Brancuzká pozici Country Manager společnosti Crowe a Contract Administration v České republice. Odpovídá na otázky, které její klienti pokládají nejčastěji.

DSC07867Jaroslava RezlerováVypadá to jako stále dokola obehrávaná písnička, ale je to v naší společnosti prostě evergreen. Tolik let máme v ústech rovnoprávnost, přesto se ženám neměří stejně jako mužům. Jak dlouho ještě a co udělat pro zaměstnance, aby se v práci cítili lépe, na to jsem hledal odpovědi u Mgr. Jaroslavy Rezlerové, generální ředitelky ManpowerGroup a prezidentky Asociace poskytovatelů personálních služeb.

Aktuální vydání v PDF

Květen 2023

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_882018 yourchance rgb color120
   smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98logo klub manazerek 150lazne teplice v cechachnupreme

Tip Grady

projektovy management dolezal a kolektiv gradaProjektový management
Komplexně, prakticky a podle světových standardů, 2. vydání

Jan Doležal a kolektiv

Ve světě i u nás dochází k masivnímu nástupu agilních přístupů, technik a nástrojů a celkově ke sblížení projektového a produktového managementu. V této souvislosti došlo i k významným modernizacím všech světových standardů a metodik projektového řízení. Nové vydání knihy všechny tyto trendy reflektuje.
Kniha přináší aktuální přehled metod a technik projektového řízení, včetně agilních či hybridních přístupů. Srozumitelný, čtivý a prakticky zaměřený výklad je doplněn mnoha obrázky, příklady a případovými studiemi.

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB