Ilustracni foto zdroj SrdcevhlaceVysoká hladina cholesterolu patří k závažným rizikovým faktorům srdečně-cévních chorob, které jsou nejčastější příčinou úmrtí nejen České republice. Každým rokem přibývá osob s vysokou hladinou špatného LDL cholesterolu. Současně ale také přibývá mnoho mýtů ohledně vzniku vysoké hladiny cholesterolu. Přinášíme vám ty nejčastější.

47 dmSpolečnost dm drogerie markt vyvinula ve spolupráci s Technickou univerzitou v Berlíně jedinečný přístup k výrobě drogistických produktů, které jsou nejen klimaticky neutrální, ale také neutrální k životnímu prostředí. Negativní dopady na životní prostředí při jejich produkci a likvidaci byly během vývoje pečlivě analyzovány, sníženy a kompenzovány kromě emisí CO2 i v dalších čtyřech oblastech souvisejících s životním cyklem produktů.

000 blendeaVliv výživy na lidské zdraví i psychickou pohodu je nesporný. Nestačí, aby člověk několikrát za den utišil svůj žaludek čímkoliv, co pouze zažene hlad. Pro spokojené tělo a dobrou kondici je důležité přemýšlet nad vhodným výběrem potravin a jejich vyváženou kombinací. Superpotraviny, které dodají nutričně hodnotné látky, z nichž snadno tělo čerpá energii i duševní vyrovnanost, najde ten, kdo hledá i v našem zeměpisném pásmu. Mnoho zdraví prospěšných pokladů ale příroda ukrývá pouze ve  vzdálených destinacích. Zakladatel značky Blendea, Peter Chodelka vyzkoušel na cestách po indonéském ostrově Bali mimořádné účinky některých z těchto superpotravin na vlastní kůži. Blendea přináší na trh sypké směsi, jejichž jedinečný přínos pro lidský organismus si již ověřilo mnoho zákazníků v Čechách i na Slovensku.

Zamestnavani 62plus ilustracni ProfesiaV České republice stupá počet lidí ve vyšším věku, kteří hledají práci. Potvrzuje to analýza nabídek pracovního portálu Profesia.cz. Nejstarší uchazeči mají zájem především o místa v dopravě, logistice, administrativě a v retailu.

1 A Amoda4 Modelka Quynh Anh a navrharka Tiny Ink Hoang QuyenNovou módní kolekci dámských šatů pro rok 2021 představila v Hanoji i v Hočiminově Městě vietnamská návrhářka Tiny Ink Hoang Quyen.

Aktuální vydání v PDF

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_882018 yourchance rgb color120
   smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98logo klub manazerek 150

Tip Grady

jak prokouknout druhe lidi kniha grada

Navarro Joe, Karlins Marvin

Chcete být o krok napřed před ostatními a rychle "přečíst" druhé lidi? Nechte si poradit od Joea Navarra, bývalého agenta kontrarozvědky FBI a uznávaného experta na neverbální chování. V knize vysvětluje, jak odhalit názory a myšlenky druhých z řeči jejich těla, ale také jak s její pomocí získat něčí důvěru a podpořit svou autoritu.

 

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB