Nejmilejší kalendář 2019 3D zdroj babickarstvi.czVíte o lepším dárku pro celou rodinu, než je výrobek, který mohou dotvořit děti, ale i dospělí? Plánujte a hrajte si! Velký rodinný kalendář 2019 umožňuje přehledně plánovat aktivity až pěti členům rodiny. Uřídit všechny rodinné aktivity nebývá snadné. Kdy má dcera kroužek, syn trénink, maminka kadeřníka, tatínek servis auta, kdo má vynést koš, uklidit pokoj…

pracákNení nic neobvyklého, když se zaměstnanci stávají terčem kritiky jen proto, že se zdrželi na záchodě, nebo se během pracovní doby věnovali jakékoli osobní činnosti, která nesouvisí s náplní jejich práce. Tyto příběhy se stávají po celém světě, a to ve společnostech ze všech sektorů, ať už jsou to call centra, výrobní závody nebo logistická centra. Proto stále více průzkumů ukazuje, že autonomie je jednou z důležitých podmínek pro šťastnější pracovní život. 

Prostejovsko z nebe CBS Nakladatelství 1Ty nejkrásnější letecké pohledy na Prostějovsko si mohou prohlédnout návštěvníci obchodní galerie Arkáda v Prostějově. Od 27. srpna do 30. září 2018 se zde totiž koná výstava leteckých fotografií v rámci projektu nově připravované knihy Prostějovsko z nebe z CBS Nakladatelství. Vstup je zdarma a výstava je přístupná každý den od 9 do 20 hodin.

mleko 4V dnešní době je možné všechno. Třeba dát dítěti jméno „Školní mléko“, pokud vám to schválí na matrice. Nicméně zůstaňme u prvotního významu. Již v roce 1999 vyhlásila Světová organizace pro potraviny a zemědělství při OSN „Světový den školního mléka“. Ten připadá na poslední středu v září. Letos se bude slavit po devatenácté.

02 Dominika VinšováPo dlouhém letním maratonu událostí se soutěž Miss Léta uchýlila do finále. Ve středu 12. září proběhlo v klubu Duplex finále a 18člennou porotou byla zvolena vítězka Miss Léta 2018. Po ročním kralování Angeliky Kostyshynové (Miss Léta 2017) bylo předáno žezlo dvacetileté Dominice Vinšové z Prahy. Hlavní cenou bylo auto na rok a postup na světové finále Miss. Druhé místo obsadila jednadvacetiletá Kateřina Lišková z Brna a třetí místo získala devatenáctiletá Nina Sattlerová z Mostu. Pro veřejnost se vítězkou stala osmnáctiletá Ivana Khymchuk a získala titul Miss Léta Sympatie 2018. Mezi VIP osobnostmi se na finále objevila Hana Svobodová, Gabriel Barbie Jiráčková a Pavel Callta, který večerem hudebně doprovázel.

agcAGC Automotive Czech také letos podpoří stovkami tisíc korun studenty techniky. Firma ve spolupráci s Ústeckou komunitní nadací vyhlásila 3. ročních soutěže Technowizz. V ní si mohou studenti a školy, kteří nejlépe splní zadané úkoly, rozdělit až 325.000 korun. Do soutěže se mohou přihlásit studenti technických oborů na středních nebo vyšších odborných školách z Ústeckého, Libereckého a Karlovarského kraje a okresů Kladno, Mělník a Rakovník. Uzávěrka přihlášek je 1. října 2018 zasláním jednoduché přihlášky. Kompletní informace je možné najít na stránce www.komunitninadace.cz.

Ze stavebka nečastěji financujeme rekonstrukci kuchyně na dětský pokoj si pak ušetříme nejčastěji sami a utratíme za rekonstrukci 60 tisic korun. zdroj čmssV září slaví největší česká stavební spořitelna ČMSS 25 let. Stavební spoření tak jak ho známe, v Česku letos slaví čtvrtstoletí existence. Historie tohoto finančního produktu ale sahá mnohem hlouběji, do Anglie v 18. století. Tehdy to ale nebylo stavebko v podobě, jak funguje dnes. Kromě na bydlení se peníze půjčovaly třeba i na podporu podnikání. Za opravdovou kolébku stavebního spoření se pak považuje Německo. A to nejen kvůli přeměně spoření do dnešní podoby, kdy se například zrušilo rozhodování losem o tom, kdo dostane úvěr. 

Screenshot 13 09Více než polovina Čechů a Slováků je spokojená s tím, co dělá, a najde si čas i na sport. Kromě toho však každý druhý z dotázaných pociťuje často stres. Vyplývá to z odpovědí získaných prostřednictvím online testu Index zdraví Walmark, do kterého se během prvních pěti měsíců letošního roku zapojilo více než 47 tisíc Čechů a 25 tisíc Slováků.

Aktuální vydání v PDF

Září 2018

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Soutěže

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_88 yourchanceinca collagen 3 250
americka kosmetika paulas choice

Tip Grady

kdo chce nase penize 07 2018Knížka přední české ekonomky mladé generace se nevyhýbá nepříjemným otázkám. Je určena pro každého, kdo chce slyšet jasné ekonomické odpovědi a kdo se nebojí používat zdravý rozum.
Proč máme tak nízkou mzdu? Proč nás banka trestá za to, že spoříme? Proč se všem státům neodpustí dluhy a nezačne se znovu od nuly? Proč dotace našemu hospodářství nepomáhají, nýbrž škodí? Ještě nikdy nebyl náš život tolik závislý na ekonomii. A ještě nikdy se neobjevovalo tolik falešných proroků jako dnes. Moderní ekonomická lákadla na nás útočí ze všech stran, vyznat se v nich je stále složitější.

Instagram

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB