1 Reniin deník foto Nakladatelství ZEĎVychází Deník Renii, dechberoucí zápisky „polské Anny Frankové". Deník Renii Spiegel, strhující zápisky polské židovské dívky, kterou krátce po jejích osmnáctých narozeninách v létě roku 1942 zavraždili nacisté, vychází 15. října v češtině.

Jana Večerková Coding Bootcamp Praha 2 6Jana Večerková, zakladatelka Coding Bootcamp Praha a BrikkApp, působí již deset let v oblasti startupů a vývoji inovativních produktů po celé Evropě.  Vystudovala ve Velké Británii. Coding Bootcamp Praha je mezinárodně oceňovaný program pro lidi měnící kariéru do webového vývoje. Jany nejnovějším projektem je BrikkApp, který pomáhá lidem s investováním do nemovitostí.  Položili jsme jí někoilik otázek.

DSC 0036Na Výstavišti Kroměříž proběhne od 25. do 27. září celostátní prodejní výstava FloriaPodzim – Bonsaj. Tradiční výstava určená nejen pro všechny zahradníky a zahrádkáře nabídne i výjimečnou Národní výstavu bonsají a suiseki České bonsajové asociace. Kvůli současné hygienické situaci proběhne celá akce podle bezpečnostních pravidel farmářských trhů.

Jermanova se studentyPutovní výstava s inovacemi středočeských výzkumných center navštíví během následujících dvou let desítky škol. S expozicemi se studenti seznámí pomocí technologie rozšířené a virtuální reality.

ObálkaTato knížka je vlastně nechtěné dítko. Zrodila se na přání nakladatele a autor dlouho zvažoval, zda tuto výzvu přijmout. Stále více se hlásicí únava z psaní rukopisů zpočátku převažovala nad vtíravou myšlenkou, že i v erotice je kolem nás nadále mnoho nejasného a že by přeci jen nebylo od věci nahlédnout aspoň trochu - i s pomocí řady vědeckých disciplín – do těchto hájemství. Vždyť o ledačem z této všeobjímající oblasti přemýšlíme a osobně ji v životě prožíváme, přičemž ne vždy k nám doputuje odpověď.

1 hrou 1x1Společnost yourchance o. p. s. uspořádala konferenci s podtitulem Finančně gramotný a podnikavý učitel. V souvislosti s aktuální epidemiologickou situací byla akce realizována jak prezenčně v konferenčních prostorách pražského Hotelu Atlantic, tak v on-line režimu. Téměř sto zástupců základních a středních škol, pedagogů a odborníků na vzdělávání se dozvědělo nové trendy ve vyučování finanční gramotnosti a rozvoje podnikavosti na školách. Konference je součástí projektů Finanční gramotnost do škol a Podnikavost.cz realizovaných organizací yourchance o. p. s. Záznam konference je dostupný na YouTube.

Lenka MatousovaStereotyp, nevěra, vyprchání vášně, nuda, náročné rodičovské povinnosti, ale i příliš velké bezpečí…a mnoho dalších elementů mohou způsobit krizi ve vztahu. Partnerská krize zákonitě dřív nebo později přijde v každém vztahu. Jak jí nejlépe čelit?

balonek s cislem 10 narozeninovyFenomén dítěte v systému aneb teorie a praxe náhradní rodinné výchovy. Titul se věnuje problematice péče o ohrožené děti, odebírání dětí z péče rodičů a seznamuje s institucemi náhradní rodinné výchovy a systémem jejich práce. Uvedením této publikace na pulty knihkupectví odstartovala spolupráce Nakladatelství Portál s obecně prospěšnou společností yourchance.

Aktuální vydání v PDF

Září 2020

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_88 2018 yourchance rgb color120
   smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98logo klub manazerek 150

Tip Grady

tajemstvi reci tela grada edJoe Navarro

Odhalte skutečné záměry všech lidí, se kterými se potkáte! Nejlepší způsob, jak porozumět svým přátelům, partnerům či kolegům, je naučit se číst řeč těla. S její znalostí dokážete odhalit skutečné záměry a pocity druhých lidí. Ty, které před vámi úmyslně skrývají, i ty, kterých si sami nejsou vědomi.

 

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB