webvelka knedlikova kucharka obalka webA zásluhu na tom má i firma Knedlíky Láznička. Vášeň pro vaření se stala Petru Kosinerovi doslova osudová. Provází ho celý život a je nedílnou součástí jeho profesní dráhy. Kuchařského řemesla se ujal nejen v tuzemsku, ale také v zahraničí.

 M1A5602 2Podnikání v České republice je ovlivňováno řadou zahraničních vlivů – ceny surovin, ceny energií, výkyvy v dodávkách, špatně předvídatelná situace na Blízkém východě i pokračující konflikt na Ukrajině. Ale to nejsou zdaleka všechny nástrahy, kterým bude muset tuzemský business čelit.

webCZ Oral B Power Genesis 6 iO Tech Secondary ImageVíce než 1000 vědců společnosti P&G pracuje na tom, aby potěšili české spotřebitele – srolovatelná láhev šamponu, holicí strojek, který zároveň peelinguje, nebo zubní kartáček s umělou inteligencí. Seznamte se s nejzajímavějšími novinkami společnosti Procter & Gamble.

webFrancouzska restaurace Roman Paulus foto zdroj Lazne Luhacovice asDegustační menu o šesti chodech, pozorná péče sommeliéra a prvorepublikové prostředí… to a mnohem více slibuje gala večeře s michelinským šéfkuchařem Romanem Paulusem v luhačovickém hotelu Alexandria!

DSC05795Veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY proběhne ve dnech 7. až 10. prosince v PVA EXPO PRAHA. Tradiční událost potěší milovníky kreativity a tvoření, lahůdek i sváteční atmosféry.

Clipboard04V celosvětovém žebříčku zemí podle nejdražších nákupních ulic je Česko díky Pařížské ulici na 19. pozici, v Evropě na 11. Letošní 33. ročník žebříčku opět sestavila realitněporadenské společnost Cushman & Wakefield Main Streets Across the World.

webPENNY Ceska chutovka 2023 EnjoyOcenění „Chuťovka roku 2023“ získalo celkem 39 z 49 nominovaných produktů privátních značek PENNY. V rámci 15. ročníku této prestižní soutěže tak uspělo rekordních 80 % přihlášených produktů tohoto řetězce.

Aktuální vydání v PDF

Listopad 2023

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_882018 yourchance rgb color120
   smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98logo klub manazerek 150lazne teplice v cechachnupreme

Tip Grady

Dokonalá paměť

Dokonala pamet kniha mesice grada 2023 10Jakub Pok, Lucie Poková

Chcete si výrazně zlepšit paměť? Poznejte paměťové techniky, díky kterým si všechno, co se chcete naučit, zapamatujete rychle a bez problémů, ať už jde o nový jazyk, nebo látku ke zkouškám. Tyto techniky skvěle využijete nejen při studiu, ale i v práci, na nákupu nebo na dovolené. Jakub Pok, autor bestselleru Jak se naučit 100 slovíček za hodinu, pečlivě vybral ta nejžádanější témata, která řeší účastníci jeho kurzů ve Škole paměti, aby vznikla tato jedinečná kniha.

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB