image002Společnost DS Automobiles se spojila s českou značkou Silky Gang, která se zabývá autorskou tvorbou limitovaných hedvábných kolekcí šátků, šperků a kožených doplňků. Obě značky propojuje láska k řemeslné výrobě, designérské tvorbě a prémiové kvalitě.

Dinoo Dron 171V Praze se koncem května o víkendu uskutečnilo mnoho akcí v čele s ostře sledovanými hokejovými zápasy. K vidění nebyla jen spousta fanoušků s hokejovými dresy, ale i velká skupina tančících dinosaurů s grand finále na večerní obloze nad Vltavou, kde tisíce přihlížejících mohlo spatřit dronovou show Zrození Dinoo.

UniqaPodle nedávného průzkumu agentury Ipsos je s výší starobní penze spokojena jen čtvrtina důchodkyň. Ženy celý produktivní život čelí znevýhodnění. A i když jsou tou šťastnější částí populace, která se dožívá vyššího věku, ve stáří se genderové materiální rozdíly mohou dále zdramatizovat.

Ajala zdravi ilu mala4Když se řekne čokoláda, většina lidí si představí sladkou pochoutku, která sice potěší chuťové buňky, ale zdraví příliš neprospívá. Čokoládovna Ajala chce však změnit tento pohled díky svým bean-to-bar čokoládám, které nabízejí nejen neodolatelnou chuť, ale i řadu zdravotních výhod.

RN5 3139Romantická zámecká restaurace Chateau Ctěnice, která se nachází v Zámeckém areálu Ctěnice na severovýchodní hranici Prahy, nabídne milovníkům dobrého jídla od pondělí 3. do 30. června speciální letní jahodové menu plné jedinečných pokrmů a nápojů připravených z jahod pocházejících z farmy Hanč Vraňany.

oboustranná galerka ASTON foto zdroj Dřevojas Chcete si zajistit dokonalý vzhled ze všech úhlů nebo jenom zkontrolovat, zda váš účes vypadá dobře ze všech stran? Skvělým pomocníkem jsou oboustranné zrcadlové galerky!

bannery 1024x720 tzSymbolicky na Mezinárodní den menstruace, který připadá na 28. května, ostartovala nová kampaň dm na podporu ženského zdraví. Společnost dm si k této příležitosti nechala zpracovat rozsáhlý mezinárodní průzkum o ženském zdraví a menstruaci, který ukázal, že pro spoustu žen je obtížné o těchto tématech mluvit, přičemž naprosté většině z nich menstruace přináší stres, bolest a další nepříjemné pocity.

Aktuální vydání v PDF

Červen 2024

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partner:

manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_882018 yourchance rgb color120
smart press logologo klub manazerek 150lazne teplice v cechachnupreme

Tip Grady

Dokážeš mnohem víc, než si myslíš!

dokazes mnohem vic nez si myslis kniha mesice cerven grada 2024 06Thimon von Berlepsch

Naučte se ovlivnit nevědomé a automatické vzorce vašeho mozku a od základu změňte svůj život. Strach potom přestane být strachem, trauma už nebude tak bolestivé a ve vašem partnerském vztahu bude panovat větší vzájemné pochopení. Poznejte, jak skutečně funguje váš mozek a začněte s ním pracovat. Je čas na restart vašeho podvědomí!

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB