Image foto loznice 1V ložnici strávíme téměř polovinu života. Zaslouží si tak naši pozornost. Nejdůležitějším prvkem je zde bezesporu postel a kvalitní matrace. Nemusí to ale být jen nudný pokoj, kam si chodíme odpočinout. Ložnice může mít vlastní styl a věnují se jí i současné trendy. Do čeho se vyplatí investovat a jak ložnici uspořádat, aby se stala místem, kam se budete večer těšit a ráno se zde s úsměvem probouzet?

Ilustracni foto opalovaci krem Trioderm 3 1Léto je v plném proudu a naše pokožka je odhalena a vystavena slunci často několik hodin. Jak se o ni správně postarat a jaká pravidla dodržet, aby do ní nepronikalo škodlivé UV záření? Přinášíme užitečné tipy, které využijete nejen na cestách k moři či do hor, ale i pokud zůstáváte ve městě.

chrome bMelJUclxTStejně jako v minulých letech spojila drogerie ROSSMANN své síly se společností Henkel ČR divizí Beauty Care a neziskovou organizací Sázíme stromy, aby společně podpořily výsadbu vzrostlých stromů ve městech po celé České republice. Díky kampani „Vraťte stromům korunu“ se dosud podařilo vysadit více než 1600 stromů a letošní šestý ročník cílí minimálně na dalších 400. Zapojit se mohou opět i samotní zákazníci. Stačí, když během letních měsíců zakoupí kosmetické produkty vybraných značek.

VmmGoOjAV roce 2019 zahájila dm drogerie markt kampaň s názvem Vědomá volba pro podporu trvalé udržitelnosti a během dvou let zavedla řadu dalších kroků, kterými nejenže přispívá k ochraně životního prostředí, ale zároveň jejich prostřednictvím ukazuje, že změna může být snazší, než se zdá.

soffice.bin TkE5UcayMkZa obědy v restauracích platí Češi výrazně více, než na kolik byli zvyklí před koronavirovou krizí. V červnu se průměrná útrata vyšplhala na rekordních 137 korun. Oproti začátku letošního roku je to o pět korun více, ve srovnání s počátkem roku 2019, tedy obdobím před vypuknutím pandemie, to znamená nárůst o rovných 9 korun. A pokud útraty porovnáme s loňským červnem, kdy nastalo uvolnění po první vlně covidu, pak jsou nyní výše o 3 procenta. Vyplývá to z Ticket Restaurant Card Indexu. Ten je sestaven z plateb více než 250 tisíc zaměstnanců, kteří k úhradě obědů v restauracích používají platební stravenkovou kartu Ticket Restaurant Card od společnosti Edenred.

Chyt bizonaV online nakladatelství Pointa vyšla v červnu dětská knížka s názvem Chyť bizona, která je podle slov autorky nejspíš první českou dětskou knížkou na téma zdravé digitální hygieny a online/offline rovnováhy a podle slov jednoho z prvních čtenářů „je to skoro taková Honzíkova cesta pro 21. století.“ Autorkou je Jitka Holasová, copywriterka a máma dvou dětí, která na webu www.digitalnihyggiena.cz zpovídá veřejně známé i neznámé bytosti o jejich bytí v digitálnu. Knížku Chyť bizona i spoustu dalších titulů je možné objednat na e-shopu Pointy a ve všech tradičních knihkupectvích nebo na e-shopech.

ilutracni fotografieMít doma kočku i pejska nemusí být jen souboj, útěky, prskání, vrčení, štěkání… Naopak, mohou se z nich stát i kamarádi, kteří na sebe nedají dopustit. Je ale nutné dodržovat určitá pravidla ve výchově, výživě a přístupu.

chrome 8yD43q13bVOd července letošního roku by mělo být zakázáno uvádět na trh některé jednorázové plastové výrobky, jako jsou příbory, brčka, vatové tyčinky do uší nebo tyčinky k balónkům. I když se toto zboží může doprodávat až do příštího roku, v hypermarketech Globus ho již zákazníci nekoupí, ke koupi jsou už jen ekologičtější alternativy jako brčka z papíru a příbory ze dřeva. Stejně tak je tomu i v patnácti kavárnách a restauracích Globus.

Aktuální vydání v PDF

Červenec 2021

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_882018 yourchance rgb color120
   smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98logo klub manazerek 150

Tip Grady

male kroky s velky ucinkem gradaMalé kroky s velkým účinkem
Minimálními změnami k maximální spokojenosti

Miriam Junge

V této knize vám autorka, která je zároveň psychoterapeutkou a koučkou, představí praktická cvičení, s jejichž pomocí dokážete změnit své návyky a dosáhnout cílů, které jste si vytyčili. Každý den bezmyšlenkovitě plníme hromady úkolů, jsme pod neustálým tlakem na výkon a všechno bychom měli mít hotové pokud možno již včera, a přitom ztrácíme svůj osobní cíl. Tím cílem může být cokoliv – štěstí, spokojenost, osobní rozvoj nebo náš úspěch.

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB