logo basicElegantní linie, atraktivní design a srozumitelné barevné rozlišení, to je nová tvář produktů od společnosti Labeta. Moderní vizuální podoba obalů je nejen atraktivní, ale také praktická, protože díky ucelenému designovému konceptu usnadní a urychlí nakupování. Důvěrně známé logo, nyní v odlehčené podobě, poznáte však na první pohled.

VítězovéKlíčovými exportními trhy pro společnost Monkey Brothers a její značku Chimpanzee jsou země Evropské unie. Úspěchu však dosahuje například i v Japonsku. V rozhovoru to prozradil Milan Jurka, jednatel společnosti. 

workplace 1245776 960 720V České republice v současnosti podniká jako fyzická osoba téměř 2,1 milionu lidí. Z toho je 35 % žen a 65 % mužů. Počet podnikatelek tak v současnosti přesahuje 730 tisíc. Mezi ženami přitom obliba této formy podnikání v posledních letech roste rychleji než u mužů. Vyplývá to z analýzy dat portálu www.informaceofirmach.cz, kterou provedla společnost CRIF. 

prodejna 1 data copyV loňském obchodním roce investovala společnost dm do průběžné modernizace a vybavení prodejní sítě více než 180 milionů korun. Cílem takových investic je, aby se v prodejnách dm zákazníci cítili dobře, pohodlně a rádi se do své dm vraceli.

shopping 2735735 1920Až 28 procent rodičů pak překračuje při koupi věcí dětem své finanční možnosti. Přesně 29 procent rodičů v Česku zažívá společenský tlak, aby svému dítěti koupili věc, kterou si nemohou dovolit. V tomto duchu se odehrávají i letošní předvánoční nákupy.

Trebonske kapri hranolkyKapr má v Čechách a na Moravě jednu výsadu: Nesmí chybět téměř na žádném stědrovečerním stole. Nejčastější úprava je ho smažený kapr v trojobalu (vídeňský způsob) s bramborovým salátem. Ale můžete vyzkoušet i některý z mnoha dalších receptů. Přinášíme vám několik zajímavých tipů.

VánoceS příchodem prvního adventu začíná pro mnoho Čechů nákupní horečka. Zatímco 52 % mužů plánuje darovat peníze, ženy už mají ohledně konkrétních dárků jasno. V průběhu roku si totiž tipy na nadílku od Ježíška poznamenává 49 % z nich. Závěry vyplývají z aktuální průzkumu zaměřeného na peníze a Vánoce finanční skupiny Wüstenrot.

IMG 0073Pomalu se blíží adventní čas. Ačkoliv první adventní neděle bude až 3.prosince, tak se již o týden dříve konala řada zajímavých floristických a květinářských akcí. První se konala na zámku nedaleko Mladé Boleslavi a Bezna. Ve Stránově se uskutečnila už poněkolikáté adventní výstava.

Aktuální vydání v PDF

Prosinec 2017

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Soutěže

Generální partner:

rossmann_239_239

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Tip Grady

106196

Zápasíte s obavami, závistí, žárlivostí, pocity méněcennosti či viny? Býváte pesimističtí, zlostní, nedůvěřiví nebo kritičtí? Ztrácíte sebedůvěru a nevíte, jak dál? Naučte se s touto knihou ovládnout své myšlenky, které jsou klíčem k vašim pocitům, a najít cestu ke spokojenému a šťastnému životu. Dozvíte se, jak emoce vznikají, jak si přivodit ty příjemné, získáte také rychlé tipy pro dobrou náladu pro každý den.

Instagram

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB