E19C3BE5 CB0E 4ED8 B6E6 B36F47D1B4BE 2Sklárna Koulier na Chrudimsku přepsala 18. června na Oflendě historii. V tento den byl zapsán do české knihy rekordů nový fakt. Na Oflendě bylo vyrobeno a veřejnosti představeno 2022 labutí ve 169 unikátních variantách. Celou krásu si mohli vychutnat všichni, pro které Koulier následně připravil Festival labutí. Ten oslavil krásu a jedinečnost českých rukodělných foukaných ozdob, které nejsou pouze vánočním artiklem.

2022 07 25Letní cestování přeje lásce i vztahům. Téměř čtvrtina lidí během něj potkala svou manželku či manžela, třetina si užila prázdninové romantické dobrodružství a tři z deseti lidí randili s někým, koho potkali už v letadle cestou na dovolenou. Cestování však prospívá i stálým partnerům. Polovina si během týdne na dovolené užije více sexu než za zhruba dva měsíce doma. To vše a mnohem více vyplývá z průzkumů pro cestovní agentury.

Jarmila PodhornáZnáte to, nejlepším lékem na stres a přepracovanost je procházka přírodou, lesem, posezení na louce. Jenže... Každý rok se u nás zvyšuje počet případů nákazy lymskou boreliózou. Proti této nemoci, kterou přenášejí nejen klíšťata, ale i další hmyz, zatím neexistuje žádná účinná vakcína. Infekce je nejen nebezpečná, ale také vede ke vzniku dalších závažných onemocnění, jako jsou únavový syndrom nebo roztroušená skleróza. Její léčbu je nutné zahájit co nejdříve, jinak může přejít do chronické podoby.

kcZpomalování ekonomiky, geopolitická nestabilita nebo stoupající inflace, včetně růstu cen potravin. I to jsou důvody vzniku nového Verdi fondu farem pro kvalifikované investory, za nímž stojí investiční skupina Verdi Capital. Tento fond se jako jediný v Česku zaměřuje na nákup, zefektivnění a rozvoj zemědělských farem. Fond založený zkušenou investorkou Kateřinou Zychovou se od 1. července 2022 otevírá pro další podílníky. Těm nabízí konzervativní investici se stabilním zhodnocením vložených prostředků. Lákadlem pro investory je i možnost nákupu biopotravin z farem, na jejichž rozvoji se svým vkladem budou podílet.

00 bProjekt Ocenění Českých Podnikatelek prozradí již popatnácté jména úspěšných podnikatelek, kterým se i v nelehké době daří rozvíjet své firmy. Vítězky vzejdou z více než 25 000 majitelek podniků, splňujících kritéria soutěže.

Pomerancovy balicek 1Pomeranč znamená radost, pomáhá proti smutku. Přináší vám tato omamná vůně inspiraci, jasnou mysl, nadšení i odvahu, nebo stále čekáte na objevení? Vyzkoušejte, jak vám citrusové pomerančové prostředky značky Frosch mohou pomoci v každodenním životě. Citrusy jsou známé pro svůj uklidňující účinek, dobře působí i proti nespavosti. Pomáhají při koncentraci a pozornosti.

 MG 7198Kvalitní zaměstnanci jsou poklad a nadřízení si uvědomují, že pokud o ně nechtějí přijít, musí o ně pečovat. Tlak na výkon se tak snaží kompenzovat různými benefity, které lidem zpříjemňují čas strávený v kanceláři. Zásobují je vitamíny v rámci ovocných dnů, umožňují zacvičit si jógu s lektorem během pracovní doby nebo zajišťují terapie, aby předešli vyhoření. Důležitým prvkem je také moderní vybavení a důraz na ekologii.

Ajala kremova Oříšková chuť pravého nugátu, a přece je to čokoláda. To je novinka z brněnské čokoládové manufaktury Ajala. Její čokolády jsou vždy nejen neodolatelné, ale také netradiční a originální. Tentokrát zde s lískovými oříšky kakaové boby rovnou spojili a vytvořili nejjemnější čokoládu, která chutná jako pravý nugát. Na jazyku se rozpouští jako ta mléčná čokoláda, ale neobsahuje přitom mléko ani lecitin, které jinak dávají hladkost mléčným čokoládám. Ajala totiž využívá jemnosti samotných lískových oříšků. Ty mele s kakaovými boby tak dlouho, dokud se nespojí v jednu dokonale hladkou a chuťově jemnou a krémovou čokoládu, ve které oříšky necítíte ve struktuře, ale o to výraznější jsou v chuti.

Aktuální vydání v PDF

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_882018 yourchance rgb color120
   smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98logo klub manazerek 150lazne teplice v cechach

Tip Grady

jak budovat image uspesneho a vlivneho cloveka madam businessJon Levy

Bez ohledu na to, čeho se snažíte dosáhnout, je váš úspěch v pracovním i osobním životě definován lidmi kolem vás. Poznejte osvědčené strategie, jak dosáhnout kýženého stavu pomocí vytváření smysluplných vztahů s těmi, kteří mohou ovlivnit váš život a věci, na kterých vám záleží. Kniha je pozvánka, která vám změní život. Nikdy v moderní historii ještě lidé nebyli tak izolovaní, osamělí a rozdělení. Vy získáváte k dispozici všechny nástroje a znalosti, které potřebujete, abyste se s nimi spojili a vytvořili pocit sounáležitosti.

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB