dva svety silvie buchtova coverMilí čtenáři,

 s nadšením bych vám ráda představila projekt mé chystané knihy poezie „Dva světy“, na kterém intenzivně pracuji. Vydání knihy je letošním snem. Spolupracuji s nakladatelstvím Pointa a momentálně je sbírka básní v předprodeji do 31.5. 2022. Aby byla vytištěna, je potřeba vybrat určitou finanční částku, která pokryje náklady.  Touto cestou bych vás ráda poprosila o finanční podporu, aby dílko spatřilo světlo světa.

04. Mivolis perlyDodávají tělu vitamíny, minerály a další zdraví prospěšné látky, jež běžná strava neobsahuje v dostatečné míře. Řeč je o doplňcích stravy, které podle nejnovějšího průzkumu společnosti dm drogerie markt využívají tři ze čtyř českých občanů. Více než polovina z nich tak činí každodenně a obvykle je konzumují ve formě tablet. Jednoznačně nejčastější motivací je snaha o posílení vlastní imunity.

bio peRodinná společnost Biopekárna Zemanka z Oříkova na Sedlčansku je nadále Green Brands certifikovaná, obhájila International Food Standard a také každoroční audit biocertifikace. Firma, která od roku 2006 peče sušenky a krekry v biokvalitě dle rodinných receptů, navíc oznámila další krok směrem k udržitelnějšímu podnikání. Jako jedna z prvních firem v Česku se chce stát součástí prestižního ratingu B Corp.

 MG 7533Při nakupování hobby sortimentu se lidé nejčastěji poohlíží po vybavení na zahradu. Tato kategorie vévodí prodejům od března do října. Vyplývá to z loňských statistik tuzemského hobbymarketu Kinekus. Dalšími hojně vyhledávanými skupinami jsou železářství a zboží pro domácnost. Spotřebitelé pro kutilské vybavení loni mířili nejčastěji od dubna do června, výrazně menší zájem pak zpravidla projevují začátkem roku. Mezi hlavní faktory ovlivňující nákup patřily pandemie, proměnlivá data svátků či začátek školního roku.

Mixit lanyzMixit.cz je internetový obchod nejen pro fanoušky zdravého stravování. Na stránce www.mixit.cz si může každý namixovat svou osobní směs cereálií, müsli, ovesných kaší a mixů sušeného ovoce a oříšků z více než 70 různých ingrediencí, jako jsou různé cereální základy, sušené ovoce, semena, oříšky, ale i chuťovky jako čokoláda, gumoví medvídci nebo třeba lentilky či skořice.

autoservix indowAčkoliv se automobilový trh velmi rychle vyvíjí, stále platí okřídlené pravidlo, že svůj vůz v drtivé většině případů vozí do servisu muži. Podle průzkumů společností Bosch a ClickMechanic není hlavním důvodem u žen strach z neznalosti, ale především obava o to, aby jim servis nenaúčtoval více, než bylo doopravdy nutné. Obava z nadsazení cen pro ženy není neopodstatněná. Společnost ClickMechanic, která svůj průzkum prováděla ve Velké Británii, získala data o tom, že ženy v servisech zaplatí až o 30 % více, než kdyby se stejným problémem přijel muž. Nejčastější odpovědí, proč se tak děje, bylo vysvětlení, že když přijede do servisu žena, mechanici si dovolí častěji opravit více věcí, než kdyby s automobilem do servisu přijel muž, který by k těmto úkonům nedal svolení.

51719545331 8221804027 oDalší uspěchaný den, kdy nestíháte vůbec nic, ale přesto chcete jíst zdravě? Český specialista na výživové poradenství It’s my life pro vás má jednoduchou odpověď. Polévky nabité bílkovinami, vitamíny i minerály, které stačí zalít horkou vodou.

03 tre lahviLoňská edice charitativního projektu Pilsner Urquell Aukční lahve oslavovala ženy. Unikátní set pivních lahví proto navrhla jedna z nejvýznačnějších českých designérek Lucie Koldová. Aukci navíc propagovalo deset výjimečných žen, které svou prací a jednáním inspirují své okolí. Limitovanou edici deseti originálních lahví foukali odborníci ze sklárny Janštejn.

Aktuální vydání v PDF

Květen 2022

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_882018 yourchance rgb color120
   smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98logo klub manazerek 150lazne teplice v cechach

Tip Grady

jak odhalit skryte narcisty madam business 2022 05

Jak odhalit skryté narcisty a bránit se jim

 Mirza Debbie

 Máte pocit, že se vám do života připletl narcista, ale jeho chování není zcela typické? Možná vám zkřížil cestu skrytý pasivně agresivní narcista – ten nejzákeřnější typ. Zjistěte, jaké povahové rysy mají skrytí narcisté a jaké manipulativní techniky používají, a naučte se, jak se můžete bránit. Skrytý narcismus je neuvěřitelně rafinovaný, takže ho často přehlédnou i odborníci na duševní zdraví, kteří v tomto ohledu nebyli vyškolení.

 

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB