Podíl žen ve zdravotnictví stále roste, a týká se to i České republiky, která patří v tomto směru k premiantům. Z přibližně čtvrt miliónu pracujících v tomto sektoru je okolo 80 % žen. Nejde přitom jen o zdravotní sestry, žen přibývá i v profesích, kde dříve převažovali muži.

Ilustracîniü foto mamograf iStockZdravotní prevence je základem naší pohody a kvality života. I přesto podle nejnovějšího mezinárodního průzkumu přední farmaceutické společnosti STADA 85 % Evropanů nepodstupuje dostupné preventivní prohlídky.

Do vybavení pracovišť a doplňkových neformálních prostor a aktivit investují zaměstnavatelé stále více. Trendem, který sledují pracoviště chtějící udržet co nejvíce motivovaných lidí, jsou prvky, které pomohou si od práce odpočinout a načerpat rychle nové síly.

Pickova IvanaPeníze, úspory, investování. Trojice stále frekventovanějších slov. Proč? Například z nedávného průzkumu Banky CREDITAS vyplynulo, že mnozí Češi spoří špatně, tedy prostřednictvím nesprávných nástrojů.

úvodSilvie CindricovaJestli potřebujete během své služební cesty pracovat na dvě stě procent, a zároveň si při tom i odpočinout, a pokud je cílem hlavní město Praha, vsadit můžete na prvotřídní hotel Mandarin Oriental, Prague.

koupel kneipp podzim web madam business czPodzim je časem uzemnění. Klidní a tiší se nejen příroda kolem nás, ale i my samotní a naše mysl, která spíš, než po rychlé vzpruze touží po uvolnění. Zapomeňte alespoň na chvilku na každodenní starosti a nekonečný to-do list díky horké koupeli, která krásně zklidní tělo i mysl. A podle toho, co od ní očekáváte, ji obohaťte o pečující soli, oleje nebo pěny.

fotoÚspěšná mezigenerační spolupráce ve firmě je zásadní pro harmonické a produktivní pracovní prostředí. Základem je vytvořit kulturu, která je rozmanitá a pracuje se silnými stránkami všech generací, z nichž každá přináší jedinečné pohledy, zkušenosti a dovednosti.

Aktuální vydání v PDF

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partner:

manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_882018 yourchance rgb color120
smart press logologo klub manazerek 150lazne teplice v cechachnupreme

Tip Grady

Kniha mesice unor 2024 Mala Traumata Meg Arroll GradaMalá traumata

Meg Arroll

Cítíte se někdy tak bez energie, že ani nedokážete popsat vlastní pocity? Zdá se vám, že svůj život nežijete, ale jen přežíváte? Může to být důsledek malých traumat – nahromaděných psychických šrámů, jizev a modřin. V knize se dozvíte se, jak malým traumatům porozumět, přijmout je a provést kroky k tomu, abyste se s nimi vyrovnali.

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB