DSC07017 KopiürovatAť už jsou pro nás zdravé a krásné vlasy symbolem mládí, krásy, ženskosti, či zdraví, málokdo z nás si dovede představit, že by o své vlasy přišel. Ženy, které trpí onkologickým onemocněním, však své vlasy v důsledku vyčerpávající léčby ztrácí.

bioklimaticka pergola vekra foto zdroj vekra 2Prudký déšť i plný sluneční žár... V obou případech skvěle ochrání novinkové řešení v zastínění venkovních ploch – bioklimatická pergola.

ary a káva od TchiboVůně čerstvé kávy, stylová móda pro celou rodinu a inspirativní nápady pro domov, díky nimž je každý den o něco krásnější – to Tchibo v Česku nabízí už třicet let. Na tehdejší československý trh vstoupilo v roce 1991 a převzalo Balírny obchodu Jihlava. S tím přišla v širším měřítku na náš trh i káva Tchibo, která do té doby byla dostupná ve svém typickém modrém balení pouze v prodejnách Tuzex.

ceskeghicko kurkuma pepr 01Bez koření, které dá pokrmu jedinečnou chuť i vůni a také typickou hořčicově žlutou barvu, se neobejde žádná indická specialita. Kurkuma je ale stále oblíbenější i u nás. Ve spojení s přepuštěným máslem skvěle ochutí brambory, rýži, těstoviny, drůbeží maso, fazole nebo vajíčka.

19 35 52 WindowJste malá rodinná firma? Pak určitě víte, co to znamená, když jeden člen týmu onemocní. Najednou to vypadá, že celé podnikání končí, protože právě onen specialista je nenahraditelný. A zastane to, co jiný vůbec neumí. Není však důvod strašit. Je lepší uvádět pozitivní příklady toho, co se komu podařilo, jak se kdo propracoval k úspěchu.

51278735891 e9e60c211d o copyČeská oděvní značka Mama by Segra uvedla na trh kolekci Mothermood, která je charakteristická minimalistickým designem a funkčními materiály. V každodenním spěchu ji ocení všechny mámy, a ty, které kojí, budou jásat dvojnásobně. Všechny kousky z nové kolekce totiž mají boční zip, díky kterému mohou ženy kojit, kdekoliv se jim, nebo spíše jejich ratolestem, zachce. Nadčasovou kolekci provází také rozhovory na téma mateřství a svými odpověďmi přispěla třeba i blogerka Maškrtnica, která je sama dvojnásobnou maminkou.

Ovocnak cerny rybiz 2Černý rybíz na českých zahrádkách roste, nijak zvlášť oblíbený ale není. Přitom, ať už ho sníte samotný, použijete do marmelády, nebo do zmrzliny, získáte osvěžující, zajímavou a komplexní chuť, která se nepřejí. Ví to i česká značka Ovocňák, která ho používá do svých moštů a plátků, kde ho kombinuje s jablky. Tak z něj dělá pochoutku, po které sáhnou děti i dospělí.

Aktuální vydání v PDF

Říjen 2021

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_882018 yourchance rgb color120
   smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98logo klub manazerek 150

Tip Grady

krize jako prilezitost grada

Krize jako příležitost – 28 strategií pro využití každé krize

Anja Förster, Peter Kreuz

V knize naleznete 28 strategií, tipů a nástrojů, díky kterým dokážete v krizích nalézt a využít jejich výhody a přínosy. Zjistíte, že téměř každá krize může být smysluplným podrážděním, které vás vytrhne z mentální strnulosti a přinutí přehodnotit vaše myšlenky, přístupy a postoje.

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB