DSC 8105 uKaždá země připravuje lahůdky, kam zakomponovává typické ingredience daného regionu. Mlékárna Valašské Meziříčí inspiruje za pomoci tradičních českých výrobků k přípravě zajímavých cukrovinek s chutěmi, které se hodí k nejrozmanitějším oslavám.

králoKrálovny, šlechtičny, měšťanky – ženy vyšších společenských vrstev ve středověké Evropě výrazně zasáhly do sféry umění: ať už jako objednavatelky, zakladatelky, nebo mecenášky nejrůznějších uměleckých děl a staveb, či tvůrkyně uměleckých děl. Jaká byla jejich role: aktivní, nebo pasivní? Takové bylo téma mezinárodní konference o mecenášských a tvůrčích aktivitách žen ve středověké Evropě od 13. do poloviny 16. století, která se konala v listopadu v Praze.

OCP Viüteîzky 15. rocîniükuSoutěž Ocenění Českých Podnikatelek 2022 zná své vítězky. V roce 2022 bylo z 25 133 firem ve stoprocentním vlastnictví ženy nominováno 2394 semifinalistek s nejlepšími ekonomickými výsledky. Do finále15. ročníku OCP se pak dostalo 112 žen, kterým se i v nelehké době daří rozvíjet své firmy.

2023 02 08Vztahy na pracovišti nás ovlivňují víc, než si připouštíme. Budování dobrého pracovního prostředí je zároveň jedním z úkolů šéfů a manažerů. Musí se na tom ale neustále pracovat. Pohoda v jednotlivých odděleních pomáhá zvyšovat pracovní výkon, ovlivňuje směřování firmy a prospívá zdraví kolegů. Důležité je nastavení hranic, které se nevyplácí překračovat.

doubleshot limitka imbachi 22 2Potěší, zachutnají, a ještě ke všemu rozšíří obzory. Doubleshot se letos rozhodl nadělit chuť, příběhy i design zároveň. Pod stromečkem se tak mohou milovníci výběrové kávy těšit na svá oblíbená zrna v limitovaných vánočních baleních od designéra Marka Ehrenbergera, velmi speciální kávovou raritku a kávové předplatné, které je chytřejší než loni.

Ovocnak rakytnik sada 379Kc 11Na vánoční svátky se někteří psychicky připravují půl roku dopředu. Jenže víte také, že stres tělu ubírá na obranyschopnosti? A to v Ovocňáku nemůžou dopustit! Dali sady dohromady a připravili dva dárkové rakytníkové balíčky plné tekutých, sypaných i mazacích dobrot, které vám vyřeší dárky pro všechny blízké a jsou plné vitamínů, které k obranyschopnosti přispívají. Těšit se můžete i na vánoční edice moštů v případě, že vám během příprav vyschne v hrdle.

 M1A379Designéři značky DS velmi dobře vědí, jak ženské populaci rozbušit srdce. Jestli vozidlo DS 4 E-TENSE S&S EAT8 Rivoli v provedení Cross něco vystihuje, pak je to magická přitažlivost od prvního pohledu. Asi to všechny známe. Stačí si vzpomenout na šátek od Hermès, šperky Boucheron nebo róbu od Dior. Nejsou to v žádném případě předměty všední. Zcela naopak.

Aktuální vydání v PDF

Březen 2023

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_882018 yourchance rgb color120
   smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98logo klub manazerek 150lazne teplice v cechachnupreme

Tip Grady

projektovy management dolezal a kolektiv gradaProjektový management
Komplexně, prakticky a podle světových standardů, 2. vydání

Jan Doležal a kolektiv

Ve světě i u nás dochází k masivnímu nástupu agilních přístupů, technik a nástrojů a celkově ke sblížení projektového a produktového managementu. V této souvislosti došlo i k významným modernizacím všech světových standardů a metodik projektového řízení. Nové vydání knihy všechny tyto trendy reflektuje.
Kniha přináší aktuální přehled metod a technik projektového řízení, včetně agilních či hybridních přístupů. Srozumitelný, čtivý a prakticky zaměřený výklad je doplněn mnoha obrázky, příklady a případovými studiemi.

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB