M1A2418 2téma: Předvánoční kosmetické rozmazlení

Dotaz: Jak si před svátky naplánovat seriál intenzivních salonních ošetření, aby se člověk cítil během vánočních svátků plný energie?

-- Zuzana V.

Malé lázně v kosmetickém salonu

Předvánoční čas dává ženám pořádně zabrat. Nakupování dárků, příprava všech surovin k vytváření vánočního menu, plánování rodinných setkání, dětské besídky, vánoční večírek v práci. Prostě velký shon, všechny to dobře známe. Podobný scénář se opakuje rok, co rok. Není proto divu, že si samotné sváteční dny neumíme ani hezky vychutnat kůvli únavě z předvánočního maratonu.

Ale co kdybychom si pro letošní rok připravily zcela jiný scénář, ve kterém budeme myslet i samy na sebe? Pravda, odjet před Vánocemi na 10 dní do lázní asi nezvládneme, ale můžeme se domluvit se svojí kosmetičkou, aby nám nachystala takové „malé lázně“ v kosmetickém salonu. Sadu rozmanitých ošetření, které pohladí tělo i duši, pomohou nám zapomenout na předvánoční spěch, osvěží, dodají energii a odstraní únavu. A samozřejmě podpoří naši krásu i ženskost. U stromečku se nám pak nebudou zavírat oči únavou, ale budeme plné energie a veselí. A rodinní příslušníci jistě rádi přehlédnou nějakou tu malou nedokonalost ve vánoční výpravě.

A jak na to? Od poloviny října si vymezte v každém týdnu jedno odpoledne anebo večer jen pro sebe. Domluvte si v tyto dny návštěvu kosmetického salonu alespoň na 2 hodiny (čím déle, tím lépe). Doporučuji termíny objednat s předstihem, protože právě v předvánoční době jsou kosmetičky nejvíce vytížené a ošeření jsou nejžádanější. A bude-li kosmetička o vašich návštěvách předem informovaná, umožní jí to připravit specifický program právě pro vás.

Relax á la GERnétic

Navrhuji vám vyzkoušet osvědčený relaxační program GERnétic, ke kterému se mnohé dámy pravidelně vracejí, když cítí potřebu obnovit energii a fyzickou i duševní rovnováhu. Celá kúra začíná celotělovým peelingem, což je úžasné voňavé ošetření pokožky celého těla přípravkem Peeling Au Sel, které uvolní všechny smysly a po kterém je pokožka hebká jako samet. Protože po aplikaci peelingu odpočíváte několik minut v zábalu, požádejte kosmetičku o masáž očního okolí. Je až neuvěřitelné, jak tato krátká masáž osvěží oči a uvolní napjaté svaly v obličeji. Hebkost pokožky pak můžete doma pravidelně obnovovat produktem Nettoyant Gommant Marin Corps a oční okolí maskou Masque Yeux. Vůně a účinky přípravků Vám budou připomínat příjemně strávené chvíle v salonu.

Druhou návštěvu věnuje kosmetička intenzivnímu regeneračnímu ošetření obličeje. Vychutnávejte si doteky teplých rukou, vnímejte jemnou vůni tonik, krémů a blahodárných sér z ampulí. Během působení masky můžete zažít i smyslnou blaženost při masáži chodidel, která má neskutečný přínos pro odbourání stresu a uvolnění energie.

Při třetí návštěvě se věnuje kosmetička detoxikaci organismu. Celotělový zábal 100% přírodní mořskou maskou Marine Essence vám připomene letní pobyt u moře, její účinky jsou pro pokožku a celé tělo velmi přínosné. Uvolňují se odpadní látky, dovyživují, regenerují, vyhlazují a hydratují pleť.

Čtvrté ošetření se skládá z aplikace vybraných produktů k hluboké regeneraci buněčných struktur pokožky celého těla, uvolnění svalového napětí a hydratační péče o obličej. Tentokrát budete vnímat svěží vůni citronové trávy kterou si pokožka uchovává i několik dnů a překvapí vás i hebká pleť plná jasu a energie. Pokud svou domácí kosmetickou taštičku doplníte vynikající hydratační maskou Hydra Ger, pak si svou svěžest pokožka dlouhodobě uchová.

Páté ošetření je věnováno liftingové péči o obličej. Vánoce se přece rychle blíží a všechny chceme být krásné a přitažlivé. Ošetření liftingovou maskou Peel Off Anti-Age je opravdovým zážitkem. Vždy mám pocit, že při odstranění masky odhazuje kosmetička do koše všechny vrásky a únavu. Ale to není vše! Během masky se kosmetička věnuje ošetření rukou a nohou. Přece jen už jsme hodně uběhané a upracované, tak ať si nožky a ručky také užijí precizní péči.

Umění vychutnat si vlastní čas

Všech pět procedur se následně opakuje, nebo se můžete s kosmetičkou domluvit, které ošetření bylo pro Vás největším zážitkem, a právě tuto péči zařadit intenzivněji. A ještě jedno připomenutí. Máte každý týden volné odpoledne nebo večer. Nepospíchejte proto ze salonu rovnou domů, ale věnujte se ještě chvíli svému programu. Zajděte si s kamarádkou na kávu, projděte se místy, která máte ráda, běžte do divadla, nebo kina na hezký film. Vychutnejte si svůj volný čas. Dostaví se příjemný pocit uvolnění, vydechnete si, překvapí vás příval nové energie a chuti do další práce. Domů se prostě vrátí spokojená a usměvavá žena, která bude lehce zvládat všechny předvánoční povinnosti. Vím, že před Vánocemi se na vás hrne mnoho povinností, ale nenechte se ochudit o svůj čas. Vždyť se vlastně jedná o takový vánoční dárek v předstihu. A to nejen pro vás, ale i pro celou vaši rodinu. Přeji vám krásné svátky.

 

 

alena kimlova gernetic

Přípravky GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech GERnétic. Více zde: KOUPIT PRODUKTY

Navštivte kosmetické salony GERnétic po celé České republice nebo zavítejte do Kosmetického studia GERnétic.
Nově si můžete zakoupit dárkový poukaz do Kosmetického studia GERnétic na salonní péči o obličej nebo tělo ONLINE z pohodlí domova a zaplatit kartou. Více na www.StudioGernetic.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

Navštivte naše kosmetické salony po celé České republice nebo zavítejte do Kosmetického studia GERnétic.
Inspirujte se péčí pro zdravý půvab s vynikajícími výsledky a staňte se fanoušky francouzské kosmetiky GERnétic na https://www.facebook.com/GERnetic.cz
nebo na https://www.instagram.com/gernetic.cz/

  M1A4951téma: Týdenní kosmetické kúry v ampulích a jejich vliv na vrásky

Dotaz: Je mi téměř 50 let a snažím se o sebe a svoji pokožku dobře pečovat. Navštěvuji pravidelně kosmetický salon, ale přece jen někdy, vzhledem k mnoha pracovním povinnostem, musím termín salonní péče odřeknout. Pleť mi pak připadá povadlá a unavená, vrásky se prohloubí. Nabízí GERnétic nějaký přípravek pro rychlou pomoc v domácí péči? 

Rychlá vzpruha pro pleť, když nestíháte profesionální kosmetiku

Vzhledem k Vašemu pracovnímu vytížení bych v období, kdy nemůžete navštívit kosmetický salon, doporučila využít koncentrovanou sílu účinných látek uloženou v jednotlivých ampulích v přípravku Tenseur Flash. Tato ampulková péče je vnímána jako intenzivní booster-posilovač pro oživení a vypnutí pleti, který má nesporné výhody. Umožňuje přesné a potřebné dávkování, jednoduchou aplikaci, poskytuje optimální hygienické podmínky s malým kontaktem se vzduchem, takže biologická účinnost je 100% zachována. Jedná o vysoce koncentrovaný preparát, jehož účinné složky pronikají do hlubokých vrstev pokožky, stimulují fyziologické procesy a působí téměř okamžitě na „znovuzrození“ svěžesti a aktivity. Jejich aplikací šetříte čas a zároveň do určité míry nahradíte salonní ošetření. I když poležení na lehátku a vnímání doteků rukou kosmetičky je z mého pohledu téměř nenahraditelné. Ampulková péče Tenseur Flash je určena dámám 40+, kdy díky hormonálním změnám dochází k povadnutí pleti a fixaci vrásek. Nejvýhodnější využití tohoto hig-tech preparátu je aplikace v pravidelné kúře: 7 po sobě jdoucích dní aplikujte obsah jedné ampulky na očištěnou pokožku dekoltu, krku a obličeje, dobře zapracujte, poté pokračujte v běžné péči.

První vrásky

Francouzské laboratoře GERnétic uvedly na trh i další skin boostery (posilovače), které mohou ženy, ale samozřejmě i muži, využít k intenzivní péči o pleť. Přípravek Lift Express je určený pro klienty mezi 30-40 lety, kdy se na pokožce objevují první vrásky. Sérum má okamžitý mechanický vypínací účinek, má silný, ale vratný efekt svalového relaxantu. Zamezuje fixaci a prohlubování vrásek. Hraje výraznou roli v syntéze kolagenu a umožňuje hlubokou regeneraci a zachování elasticity.

Citlivá pleť

Dalším, velmi ceněným a požadovaným produktem jsou ampulky Sensi Boost. Účinné složky hrají velkou roli při zvyšování obranyschopnosti pleti, posilují kožní bariéru a hydrolipidový film a téměř okamžitě zklidňují podrážděnou pokožku. Zachovávají komfortní pocit na pokožce během celého dne.

Jednotlivé ampulky nabízejí také nenahraditelnou pomoc v průběhu hektického dne, kdy není čas na složitější péči. Koncentrovaná síla aktivních látek dokáže podle naší okamžité potřeby nabudit či zklidnit pokožku a zachovat zdravý a zářivý vzhled tolik potřebný pro náš klid a naší práci. Je to vlastně taková S.O.S. péče. Nezapomeňte jí tedy vyhradit místo ve vaší kabelce.

 

alena kimlova gernetic

Přípravky GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech GERnétic. Více zde: KOUPIT PRODUKTY

Navštivte kosmetické salony GERnétic po celé České republice nebo zavítejte do Kosmetického studia GERnétic.
Nově si můžete zakoupit dárkový poukaz do Kosmetického studia GERnétic na salonní péči o obličej nebo tělo ONLINE z pohodlí domova a zaplatit kartou. Více na www.StudioGernetic.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

Navštivte naše kosmetické salony po celé České republice nebo zavítejte do Kosmetického studia GERnétic.
Inspirujte se péčí pro zdravý půvab s vynikajícími výsledky a staňte se fanoušky francouzské kosmetiky GERnétic na https://www.facebook.com/GERnetic.cz
nebo na https://www.instagram.com/gernetic.cz/

 

Tělová zeštíhlující procedura GERnétic, zeštíhlující zábal Enveloppement Minceur. téma: Jak podpořit úsilí při hubnutí

Dotaz: Jak mohu podpořit jarní hubnutí a formování těla? Plavková sezóna se rychle blíží...

- Michaela K.

Sbohem zimním faldíkům nejen zdravou stravou a pohybem

S rostoucí intenzitou slunečních paprsků přibývá i dotazů na to, jak připravit tělo na jarní a letní měsíce, kdy chceme být všechny štíhlé a krásné. V zimním období se nějaký ten tukový polštářek lehce schová do huňatého svetru či kabátu, ale v létě to nejde. Plavky pak nemilosrdně přebývající tukové vrstvičky ještě zvýrazní.

Ve všech dámských časopisech se v tuto dobu doporučuje správný životní styl, vyvážená výživa a dostatek pohybu. To vše je k formování postavy určitě velmi důležité a žádoucí. Celý proces ale můžeme ještě prohloubit, a hlavně urychlit, speciálními programy a procedurami, které jsou ke korekci tukových vrstev určeny. Tyto promyšlené procedury určitě naleznete v kosmetických salonech pracujících s kosmetikou GERnétic. A tak neváhejte a požádejte kosmetičku o zeštíhlující program.

Zeštíhlující tělové zábaly GERnétic vás zbaví centimetrů v pase 

Skvělou péči v tomto směru vám nabízejí celotělové zeštíhlující anti-age zábaly sofistikovaným produktem Enveloppement Minceur. Přípravek obsahuje kombinaci mikronizovaných hnědých a červených řas a vzácně čistý (odborníky oceňovaný) zelený jíl Montmorillonit. Důmyslně vybrané řasy působí proti infiltraci vody do tkání, podporují mikrocirkulaci, vyprazdňování tukových buněk, mají antioxidační účinky, podporují pocit sytosti. A je třeba ještě zdůraznit, že použité řasy mají vynikající regenerační a výživný účinek na pokožku. Jsou bohaté na dostatek železa, zinku, selenu, ale i hořčíku a vápníku. Navíc ve formě pro pokožku lehce vstřebatelnou.Vysoce ceněný zelený jíl Montmorillonit odstraňuje díky koloidním vlastnostem odpadní látky z těla, je velmi bohatý na železité soli, detoxikuje a má velkou absorpční schopnost a lehce zahřívací efekt.K umocnění efektu a celkového zážitku z procedury doporučuji před zábalem provést celotělový peeling, který krásně vyhladí a provoní pokožku a doplní ji další dávkou vitamínů, minerálů a stopových prvků. Díky odstranění odumřelých buněk se účinné složky z následujícího zábalu snadněji a rychleji absorbují pokožkou. K žádoucímu efektu trvalého zeštíhlení je vhodné absolvovat kúru 10 zábalů ve frekvenci 1-2krát týdně.

Jak se o sebe starat, aby byl tukožroutský efekt podpořen? 

V domácí péči pak můžete salonní efekt podpořit aplikací přípravku Adipo Gasta na problémové partie s vyšší vrstvou tuku. Jste-li nakloněna k pohybové aktivitě, nanášejte po sportu na pokožku celého těla skvělý produkt Gerthérapi. Urychlí vyprazdňování tukových buněk, a navíc působí jako svalový relaxant, to znamená, že uvolní svaly a zkrátí dobu bolesti, která po sportu vzniká.

S. O. S. zeštíhlující procedura před dovolenou nebo společenskými událostmi 

A ještě jedno doporučení: Na základě zkušenosti z mého salonu doporučuji zábal Enveloppement Minceur využít i jako S.O.S. proceduru, kdy potřebujeme rychle zformovat postavu – například před důležitou společenskou událostí, kdy nám šaty příliš nesedí. Příjemná jednorázová kúra se zeštíhlujícím efektem nám jistě dodá velký pocit komfortu a sebevědomí, celkové uvolnění a odpočinek. A to je v našem životě důležité. Možná, že absolvování zeštíhlujícího programu GERnétic bude pro Vás inspirací k další tělové péči.

alena kimlova gernetic

Přípravky GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech GERnétic. Více zde: KOUPIT PRODUKTY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Navštivte naše kosmetické salony po celé České republice nebo zavítejte do Kosmetického studia GERnétic.
Inspirujte se péčí pro zdravý půvab s vynikajícími výsledky a staňte se fanoušky francouzské kosmetiky GERnétic na https://www.facebook.com/GERnetic.cz
nebo na https://www.instagram.com/gernetic.cz/

 

téma: Jak pečovat o citlivou pleť, dodat jí vitalitu, ukonejšit ji a zbavit ji začervenání

Dotaz: Celý život zápolím s různými reakcemi na pokožce obličeje. Pleť mám velmi citlivou, těžko se mi odhaduje, jak bude reagovat na nový kosmetický přípravek. Někdy pokožka pálí, svědí červená. Jak mám při kosmetické péči postupovat?

- Dagmar R.

sensi boost gernetic citliva plet

Příčiny přecitlivělé pleti

Jste majitelkou velmi přecitlivělé pleti. Taková pokožka má sníženou toleranci na vnější i vnitřní podněty. Imunitní systém reaguje přehnaně na sebemenší impuls, a to pak přináší pleti nepříjemné pocity. Vzhledem k dlouhodobým problémům, se kterými se potýkáte, se domnívám, že se u vás jedná o genetickou záležitost. S přecitlivělou a hyperaktivní pokožkou je důležité velmi opatrně zacházet, snažit se ji nepřetěžovat neustálou výměnou kosmetických produktů či líčidel. Dobře ji chránit před vnějším prostředím. Pozor na přemíru slunečních paprsků a dlouhý pobyt v mrazu, snažte se vyhnout stresům, dodržujte správnou výživu. Naše tělo je „spojená nádoba“, kde vše souvisí se vším.

Polyfenoly jako efektivní nástroj v boji s přecitlivělou pletí 

Přestože přecitlivělá pokožka značně narušuje celkový komfort organismu, mám pro vás velmi dobrou zprávu. Laboratoře GERnétic uvádí na trh výjimečnou novinku – zklidňující ampule SENSI BOOST. Měla jsem již možnost ve svém salonu přípravek vyzkoušet a jsem z něho velmi nadšená. Jedná se o sérum uložené v ampulkách (umožňuje tak aplikaci správného množství), které obsahuje polyfenoly získané ze slupek rajčat, jež okamžitě redukují zarudnutí a zklidňují pleť. Výtažky z Proskurníku lékařského působí protizánětlivě a pokožku hydratují a změkčují. Efekt je po nanesení a vstřebání séra okamžitý, a to jak vizuálně, tak pocitově. Pleťový tón je vyvážený, bez nepříjemného pročervenání, pálení a pnutí.

Záchranná týdenní kúra GERnétic SENSI BOOST

Doporučuji Vám vyzkoušet přípravek SENSI BOOST jako týdenní kúru. 7 dní po sobě jdoucích naneste jemnou efleráží obsah jedné ampulky na očištěnou pleť obličeje, krku i dekoltu, nechte dobře vstřebat a pak pokračujte v obvyklé péči. Týdenní kúra odstraní pocity diskomfortu a nepříjemného pročervenávání. Kúru doporučujeme absolvovat jedenkrát za 3-4 měsíce, ale můžete ji kdykoliv zopakovat podle potřeb pokožky. Vzhledem k tomu, že senzitivní pleť je velmi nevyzpytatelná, často své majitelky překvapí náhlou reakcí. Proto je vhodné mít ampulky SENSI BOOSTdoma v zásobě a v případě potřeby využít jednotlivé ampulky jako S.O.S. přípravek k momentálnímu a rychlému zklidnění pokožky.

Každodenní péče o citlivou pleť

alena kimlova gerneticPro Vaši běžnou péči bych ještě doporučila krém Synchro, který má vyvažující účinky na pokožku, zvyšuje obranyschopnost, je hypoalergenní. Skvěle ho snáší i klientky s opravdu hyperaktivní pokožkou. Citlivé pokožce prospěje i krém Vasco, který zpevňuje stěny drobných kapilárek a vyvažuje prokrvení. Používání takto cílených přípravků je pokožce velmi prospěšné a pomůže zmírnit a při dlouhodobějším používání odstranit nepříjemné pocity.

Přípravky GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech GERnétic. Více zde: KOUPIT PRODUKTY

 

Navštivte naše kosmetické salony po celé České republice nebo zavítejte do Kosmetického studia GERnétic.
Inspirujte se péčí pro zdravý půvab s vynikajícími výsledky a staňte se fanoušky francouzské kosmetiky GERnétic na https://www.facebook.com/GERnetic.cz
nebo na https://www.instagram.com/gernetic.cz/

 

téma: Kosmetické maximum pro vytížené podnikatelky a manažerky, které neváhají do péče o zevnějšek investovat čas i peníze

Dotaz: Jak si nejlépe vychutnat maximální salonní péči k udržení svěžesti pokožky, ale i k obnovení celkové vitality?  

- Martina D.

Kosmetická procedura v kosmetickém salonu GERnétic.

Dotek jako terapeut pro krásnou pleť i vnitřní pohodu

Jsem ráda, že péči v kosmetických salonech chápete jako komplexní péči o celé tělo. Osobně si po více jak 20leté práci s klientkami myslím, že ošetření kosmetičkou v salonu jde ještě mnohem dál. Doteky rukou hrají významnou roli v péči o pokožku. Rozvolňují svalovou tenzi, psychické napětí, zlepšují náladu, podporují celkovou regeneraci a mají další příjemné benefity pro zlepšení celkového zdraví. Vždyť krása a svěžest pleti se zdravím velmi úzce souvisí. Pro vaši maximální regeneraci bych doporučila spojit obličejové a tělové rituály a vytvořit program pro takové malé „salonní lázně“.

Obnovení a udržení pocitu vitality a krásy v prostředí salonů GERnétic

Doporučuji Vám vyzkoušet vitalizační kúru, kterou můžete absolvovat v kosmetických salonech pracujících s kosmetikou GERnétic. Jedná se o soubor ošetření, jež vedou k maximální aktivaci, regeneraci a vitalizaci organismu, které absolvujete postupně během pěti týdnů. Frekvence ošetření v salonu je dvakrát týdně a je třeba tuto frekvenci dodržet, aby bylo možné dosáhnout opravdu maximálního efektu.

Vitalizační kúra GERnétic se skládá z těchto procedur:


1. Celotělový peeling spojený s hluboce pročišťující péčí pokožky obličeje, krku i dekoltu. Díky této péči se z povrchu pokožky odstraní odumřelé buňky, póry se uvolní do hloubky, pokožka bude lépe dýchat, snadněji vstřebávat účinné látky z následně nanášeného tělového mléka a obličejových přípravků. Peeling těla provádí kosmetička salonním přípravkem Peeling Au Sel. Z krystalků soli se během péče uvolňují minerální látky a vyživují pokožku. Péče o obličej se vždy řídí momentálním stavem pokožky a při hlubokém čištění je většinou zakončena regenerační a hluboce čisticí maskou Immuno. Součástí každé obličejové péče je samozřejmě i relaxační kosmetická masáž.
2. Detoxikační celotělový zábal Marine Essence při druhé proceduře podpoří odvod odpadních látek, doplní důležité aminokyseliny do pokožky a krásně ji zjemní. Během zábalu se bude kosmetička věnovat zlepšení stavu očního okolí. Specifická masáž těchto partií, aplikace séra Cells Life, regeneračního krému Cytobi a drenážní masky Masque Yeux, projasní a zpevní křehkou pokožku, odstraní případné otoky a otevře oči.
3. Masáž/efleráž celého těla přípravkem Lympho, který stimuluje povrchovou mikrocirkulaci a olejem z hroznových zrníček Huile De Massage prohřeje pokožku i podkožní tkáně a dokonale uvolní stres a svalové napětí. Liftingovou péči o obličej zakončí kosmetička zlatou, alginátovou maskou s arganovým olejem Peel Off Anti Age, která po jednorázovém sloupnutí odejme z pleti několik let.
4. Zeštíhlující a anti-age celotělový zábal Enveloppement Minceur má okamžité zeštíhlující účinky. Díky uvolnění vody, která má tendenci stagnovat v tkáních se tělo hezky formuje a umožní Vám příjemnější pocit v oblečení. Během intenzivní a regenerační péče o obličej bude Vaše pokožka vstřebávat důležité výživné látky potřebné k upravení fyziologických funkcí, zvýšení hutnosti pleti a vypnutí vrásek. Krém Synchro je v této péči nenahraditelný.
5. Pátá návštěva salonu se bude odehrávat ve znamení nirvány. Intenzivní pěstící péče o obličej a specifické ošetření rukou a plosek chodidel během působení obličejové masky Vás zcela oprostí od běžných starostí a stresu a přinese omlazení a pocit zvýšeného zdraví.

Procedury se mohou následně zopakovat a výsledkem bude úžasný příliv energie, vyrovnání, odstranění stresu a přetížení. Dostaví se pocit uvolnění a chuti do života. Tyto „salonní lázně“ bych přála absolvovat každé ženě dvakrát ročně.

Jednotlivé procedury je možné samozřejmě upravit podle vašeho přání. Například aplikovat přípravky na zlepšení stavu celulitidy, odstranění tukových polštářků atd. Celou kúru můžete absolvovat kdykoliv během roku. Doporučuji si jednotlivá kosmetická ošetření hezky prožít, nerušit je zbytečným povídáním, vnímat příjemné ruce kosmetičky, teplo, vůně a relaxační hudbu.

Ještě bych chtěla připomenout, že snažení kosmetičky je skvělé podpořit i pravidelnou domácí péčí produkty, které Vám kosmetička na základě diagnostiky doporučí. Příjemné výsledky se určitě ještě znásobí.

 Přípravky GERnétic zakoupíte zde: KOUPIT PRODUKTY
www.gernetic.cz

 Přípravky GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech, kde Vám kosmetička poradí, jak přípravky používat a může nabídnout i salonní ošetření. Seznam salonů na www.gernetic.cz

Alena Kimlová, vrchní firemní školitelka značky GERnétic.Kosmetickou poradnu pro Madam Business připravila Alena Kimlová, hlavní firemní školitelka a ambasadorka značky z Kosmetického studia GERnétic.

Kosmetika GERnétic podporuje:

Dárcovství krve „Smrt nemá šanci, když budeme dárci“ se z.s. Zdraví-Život
Vzdělání dětí s Nadačním fondem Rozum a Cit
Více informací o podporovaných projektech: https://www.gernetic.cz/podporujeme

Francouzská přírodní kosmetika GERnétic poskytuje komplexní systém špičkové péče o obličej, poprsí a tělo. Je určena pro profesionální práci kosmetiček, wellness studií, lázní a následnou každodenní domácí péči o pleť. GERnétic nabízí individuální řešení pro každého zákazníka.

Díky obsahu aktivních látek produkty GERnétic:
• zamezují předčasnému stárnutí,
• řeší různé problémy vyskytující se na pokožce jako akné, vrásky, jizvy, strie, popáleniny, ekzémy a další,
• zpevňují a modelují poprsí,
• přispívají k zeštíhlení a odstraňování celulitidy.
GERnétic udržuje pleť v dobrém stavu. Je to kosmetika pro krásu, zdraví, pohodu a příjemný pocit.

Trápí-li vás problémy s pletí, pokládejte nám své dotazy v poradnách na www.gernetic.cz.

Kosmetické přípravky GERnétic jsou před uvedením na trh dlouhodobě klinicky a dermatologicky testovány, a to s vynikajícími výsledky. Výrobce garantuje výbornou kožní snášenlivost. Při celém výrobním procesu procházejí výrobky náročnou kontrolou a dalším testováním.

Sponzorem poradny je francouzská kosmetika GERnétic.

GERnétic je řešení!

www.gernetic.cz

Image by Kateřina Šimková a GERnétic. 

Prohlédněte si videa o kosmetice GERnétic na YouTube.
Staňte se našimi fanoušky na https://www.facebook.com/GERnetic.cz
nebo na https://www.instagram.com/gernetic.cz/

 

téma: Jak fytoestrogeny ovlivňují kondici pokožky

Dotaz: Dozvěděla jsem se o tom, že fytoestrogeny by mohly být užitečné v péči pro pokožku. O jaké látky se vlastně jedná a v čem jejich benefit spočívá?  

- Eva S.

 M1A4476 2

Lidské tělo je velká chemická laboratoř řízená hormonálními procesy, které na sebe navazují a úzce spolu souvisí. Důležitou součástí této laboratoře jsou hormony. Hormony produkují žlázy s vnitřní sekrecí a ty pak pomocí cévního a lymfatického systému migrují po celém těle. Jedná se o jakési chemické posly přenášející informace od jedné tkáně k druhé. Jejich optimální rovnováha a vyladěná činnost je velmi důležitá pro kvalitu našeho života.

Důležitou skupinou hormonů ovlivňujících krásu a kvalitu naší pokožky jsou estrogeny 

Estrogeny jsou u žen v reprodukčním věku přirozeně vytvářeny vaječníky. Jsou důležité pro vývoj sekundárních pohlavních znaků, určují hlavní rozdíl mezi mužem a ženou. Kůže, vlasy, podkožní tukové tkáně, tvar těla jsou u žen a mužů značně rozdílné. Estrogeny jsou nezbytné i pro psychickou a fyzickou pohodu ženy. Z výsledků mnoha klinických testů jasně vyplývá, že estrogen je u žen velmi důležitý pro vzhled pokožky. Stimuluje syntézu kolagenu, kyseliny hyaluronové, má značný vliv na udržení správné hydratace pleti. Množství estrogenů je nejvyšší u žen v reprodukčním věku. S postupujícím věkem, v období menopauzy, začne produkce estrogenu klesat, což se na kvalitě i vzhledu pokožky velmi odráží. Pleť vadne, ztenčuje se, kontury obličeje nejsou tak výrazné, prohlubují se vrásky. Abychom tento nepříjemný proces zpomalili, je důležité chybějící estrogeny doplnit.

Jak estrogeny doplnit a tělo přitom nezatěžovat

Nedostatečné množství estrogenů lze doplnit přírodní cestou, kterou nám umožňují fytoestrogeny. To jsou látky rostlinného původu získané většinou ze sóji, jetele a chmelu, které se mění na látky s estrogenními účinky. V pokožce stimulují buněčné dělení v zárodečné vrstvě, zlepšují životní cyklus kožních buněk, obnovují energetickou rovnováhu, ale hlavně, doplňují chybějící přirozený estrogen speciálním buňkám, fibroblastům, ve střední vrstvě kůže. Ve výsledku mají fytoestrogeny pro pokožku značný omlazující a rozjasňující účinek. Fytoestrogeny mohou do určité míry nahradit nedostatek přirozených hormonů a potlačit tak známky stárnutí. Žena 40+ by proto měla při výběru kosmetických přípravků zpozornět a do své kosmetické výbavy určitě doplnit produkty, které fytoestrogeny obsahují.

Jak poznat kvalitní kosmetiku s fytoestrogeny

Doporučuji sáhnout po přípravcích francouzské kosmetiky GERnétic, která uvedla na trh zcela speciální a ojedinělé hormoceutické krémy na obličej a tělo Vital Transfer, které jsou vytvořeny pro pokožku se známkami vlivu ubývajících hormonů – suchá pleť, ztráta elasticity a objemu, povadnutí, hluboké vrásky. Textury přípravků jsou obohaceny o fytoestrogeny, ušlechtilé oleje a mnoho dalších vysoce účinných aktivní látek, které pomáhají udržet a postupně zlepšit vzhled a stav pokožky. Zvyšují její hustotu, objem a pevnost, rýsují kontury a navrací mladistvější vzhled. Díky jemné parfemaci je aplikace přípravků velmi příjemná, krémy se okamžitě vstřebávají a neobtěžují mastným pocitem. Účinky těchto krémů splňují očekávání i těch nejnáročnějších žen.

Seznamte se s vysoce účinným krémem VITAL TRANSFER VISAGE. Speciální hormoceutický krém na obličej má bohatou texturu (obsahuje 40 aktivních látek) a jemnou parfemaci. Aplikuje se v malém množství dvakrát denně (ráno a večer) na dokonale očištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu pod denní či noční krém. Lehce rozetřeme a jemnými poklepy podpoříme rychlejší vstřebání aktivních látek. K dosažení optimálního efektu je důležitá pravidelná denní aplikace. Jen tak pokožka získá potřebné aktivní látky ke zlepšení vzhledu a kvality.

VITAL TRANSFER CORPS je speciální hormoceutický krém na povadlou pokožku na těle.
Krém s mnoha aktivními látkami včetně fytoestrogenů, výtažků z vinných listů, nativního kolagenu je třeba aplikovat pravidelně v malém množství 2krát denně na pokožku v místech, která mají tendenci ochabovat. Lehkým vtíráním zapracujeme do vstřebání.

Využijte vysoce sofistikované přípravky pro znovunabytí mladistvého a zdravého vzhledu, ochutnejte koktejl pro zdraví a krásu pokožky celého těla. Budete překvapeni jejich účinky.

 Přípravky GERnétic zakoupíte zde: KOUPIT PRODUKTY
www.gernetic.cz

 Přípravky GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech, kde Vám kosmetička poradí, jak přípravky používat a může nabídnout i salonní ošetření. Seznam salonů na www.gernetic.cz

Alena Kimlová, vrchní firemní školitelka značky GERnétic.Kosmetickou poradnu pro Madam Business připravila Alena Kimlová, hlavní firemní školitelka a ambasadorka značky z Kosmetického studia GERnétic.

Kosmetika GERnétic podporuje:

Dárcovství krve „Smrt nemá šanci, když budeme dárci“ se z.s. Zdraví-Život
Vzdělání dětí s Nadačním fondem Rozum a Cit
Více informací o podporovaných projektech: https://www.gernetic.cz/podporujeme

Francouzská přírodní kosmetika GERnétic poskytuje komplexní systém špičkové péče o obličej, poprsí a tělo. Je určena pro profesionální práci kosmetiček, wellness studií, lázní a následnou každodenní domácí péči o pleť. GERnétic nabízí individuální řešení pro každého zákazníka.

Díky obsahu aktivních látek produkty GERnétic:
• zamezují předčasnému stárnutí,
• řeší různé problémy vyskytující se na pokožce jako akné, vrásky, jizvy, strie, popáleniny, ekzémy a další,
• zpevňují a modelují poprsí,
• přispívají k zeštíhlení a odstraňování celulitidy.
GERnétic udržuje pleť v dobrém stavu. Je to kosmetika pro krásu, zdraví, pohodu a příjemný pocit.

Trápí-li vás problémy s pletí, pokládejte nám své dotazy v poradnách na www.gernetic.cz.

Kosmetické přípravky GERnétic jsou před uvedením na trh dlouhodobě klinicky a dermatologicky testovány, a to s vynikajícími výsledky. Výrobce garantuje výbornou kožní snášenlivost. Při celém výrobním procesu procházejí výrobky náročnou kontrolou a dalším testováním.

Sponzorem poradny je francouzská kosmetika GERnétic.

GERnétic je řešení!

www.gernetic.cz

Image by Kateřina Šimková a GERnétic. 

Prohlédněte si videa o kosmetice GERnétic na YouTube.
Staňte se našimi fanoušky na https://www.facebook.com/GERnetic.cz
nebo na https://www.instagram.com/gernetic.cz/

 

téma: Kosmetické minimum pro vytížené ženy - péče o tělo a pleť

Dotaz: Jsem velmi pracovně vytížená, ale přesto bych ráda své pokožce obličeje i těla věnovala péči. Z čeho se skládá kosmetické minimum?  

- Martina G.

 M1A4439 12Čtveřice základních produktů pro krásnou pleť a 2x5 minut v koupelně

Pro péči o obličej bych volila čtyři základní produkty, bez kterých se opravdu nelze při péči o pokožku obejít. Vždy je třeba mít v koupelně po ruce čisticí mléko, stimulační tonikum, kvalitní denní krém a regenerační noční krém. Z portfolia přípravků, se kterými pracuji více než 20 let bych vybrala produkty, které lze použít na každý typ pleti, a které přinesou pokožce standardní péči. Navíc se Vám s nimi bude velmi dobře pracovat.
Čisticí mléko Glyco dokonale odstraní líčidla, pročistí pokožku do hloubky, uvolní póry, podpoří buněčnou obnovu a přinese pokožce hebkost a příjemný pocit. Syrovátkový protein pokožku krásně zklidní.
Stimulační tonikum Fibro – bylinkový koktejl (lipový květ, heřmánek, ženšen, vilín, okurka) působí blahodárně na osvěžení a stimulaci pokožky, projasní a prosvětlí pleť.
Denní krém Tropo Plus ochrání proti nepříjemným vnějším vlivům, UV faktor poskytne základní ochranu proti UV paprskům. Bambucké máslo a mandlový olej pomohou s obnovou hydrolipidového filmu a zamezí dehydrataci.
Regenerační krém Synchro – nenahraditelný noční krém, který dodá pleti potřebné regenerační a revitalizační složky, které byly získány z ušlechtilých olejů měsíčku, mandlí, oliv, sóji a včelího vosku. Během noci odstraní z pleti únavu a vyčerpanost, obnoví rovnováhu.Práce s těmito přípravky Vám zabere ráno i večer jenom několik málo minut, a přesto udrží pleť v dobrém stavu. Chcete-li péči o Vaši pleť ještě minimalizovat, zvolte na závěr místo make-upu, který se nesnadně nanáší, tónovací krém Crème GG. Jednoduše a rychle se rozetře, nezanechává mapy a krásně pokožku tónuje a sjednotí. Dodá lehce opálený a zdravý odstín. K vaší minimalistické péči bych přidala ještě aplikaci remineralizační masky Masque Marin (jednou týdně), která je „ušita na míru“ pro unavenou, vystresovanou pokožku vytížených manažerek a podnikatelek. Doplní potřebné minerály a okamžitě dodá pleti energii a jas. Pokud často vyjíždíte na služební cesty a nechce se Vám balit všechny jmenované produkty, pořiďte si cestovní sadu složenou ze dvou produktů – Nettoyant Gommant Marin a krém Symbiose. Jedná se opravdu o bleskové kosmetické minimum, které můžete přechodně využívat. Nettoyant Gommant Marin je jemný čisticí peelingový gel, který nahradí mléko a tonikum. Můžete si ho zakoupit i v malém cestovním balení. Symbiose je krém polomastného charakteru s lehkou regenerační složkou, který lze použít jako noční i denní krém. Nebrání dokonalému nalíčení.

Tělová péče GERnétic pohladí po duši a přináší viditelné výsledky 

Pokud chcete udržet pěknou pokožku na celém těle, základem této péče je ošetření pokožky po každé ranní i večerní koupeli či sprše. Tuto péči nelze příliš zrychlit. Ráno je vhodné nanést hydratační tělové mléko. Já nedám dopustit na přípravek Lait Corps Douceur. Hebká emulze se lehce roztírá, okamžitě se vstřebává a zanechává kůži vláčnou, voňavou a dokonale hydratovanou. Večer sáhněte po suchém oleji Huile De Beauté určeného k regeneraci a výživě pokožky. Účinné látky získané z makadamiového oleje a oleje z hroznových jadérek posilují buněčné membrány. Příjemná vůně citrónové trávy Vám zpříjemní aplikaci a prohloubí spánek. Pokud chcete řešit problém celulitidy, zeštíhlení nebo uvolnění pokožky, pak je samozřejmě nutné sáhnout po dalších specifických přípravcích.

 

 Přípravky GERnétic zakoupíte zde: KOUPIT PRODUKTY
www.gernetic.cz

 Přípravky GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech, kde Vám kosmetička poradí, jak přípravky používat a může nabídnout i salonní ošetření. Seznam salonů na www.gernetic.cz

Alena Kimlová, vrchní firemní školitelka značky GERnétic.Kosmetickou poradnu pro Madam Business připravila Alena Kimlová, hlavní firemní školitelka a ambasadorka značky z Kosmetického studia GERnétic.

Kosmetika GERnétic podporuje:

Dárcovství krve „Smrt nemá šanci, když budeme dárci“ se z.s. Zdraví-Život
Vzdělání dětí s Nadačním fondem Rozum a Cit
Více informací o podporovaných projektech: https://www.gernetic.cz/podporujeme

Francouzská přírodní kosmetika GERnétic poskytuje komplexní systém špičkové péče o obličej, poprsí a tělo. Je určena pro profesionální práci kosmetiček, wellness studií, lázní a následnou každodenní domácí péči o pleť. GERnétic nabízí individuální řešení pro každého zákazníka.

Díky obsahu aktivních látek produkty GERnétic:
• zamezují předčasnému stárnutí,
• řeší různé problémy vyskytující se na pokožce jako akné, vrásky, jizvy, strie, popáleniny, ekzémy a další,
• zpevňují a modelují poprsí,
• přispívají k zeštíhlení a odstraňování celulitidy.
GERnétic udržuje pleť v dobrém stavu. Je to kosmetika pro krásu, zdraví, pohodu a příjemný pocit.

Trápí-li vás problémy s pletí, pokládejte nám své dotazy v poradnách na www.gernetic.cz.

Kosmetické přípravky GERnétic jsou před uvedením na trh dlouhodobě klinicky a dermatologicky testovány, a to s vynikajícími výsledky. Výrobce garantuje výbornou kožní snášenlivost. Při celém výrobním procesu procházejí výrobky náročnou kontrolou a dalším testováním.

Sponzorem poradny je francouzská kosmetika GERnétic.

GERnétic je řešení!

www.gernetic.cz

Image by Kateřina Šimková a GERnétic. 

Prohlédněte si videa o kosmetice GERnétic na YouTube.
Staňte se našimi fanoušky na https://www.facebook.com/GERnetic.cz
nebo na https://www.instagram.com/gernetic.cz/

 

téma: Péče o pokožku po sportování 

Dotaz: Zajímalo by mne, jak bych měla správně pečovat o svou pokožku, když pravidelně sportuji? Je potřeba po tréninku něco speciálního?  

- Jana S.

sport 2250970 1920

Pro krásnou pokožku po sportu začněte volbou sportovního oděvu

Sportem zatěžovaná pokožka si opravdu zaslouží odpovídající péči, samozřejmě vždy i s ohledem na to, jakou sportovní disciplínu si zvolíme a jakou pokožku vlastníme. Starostlivost začíná vlastně ještě před tím, než sportovat začneme. Důležitý je oděv! Jeho výběr bychom neměli podceňovat. Oblečení by mělo být prodyšné, aby mohl být dobře odvětraný pot a nedráždil kůži. Oděv by nás neměl nikde škrtit, tlačit, odírat, neboť pak dochází ke vzniku puchýřků a nepříjemných odřenin, které se mohou zanítit. Samozřejmostí by mělo být odstranění líčidel z obličeje a ošetření pleti lehkým fluidním krémem, který nebude ucpávat póry, umožní pokožce lehce dýchat a zvládnout nárazové překrvení.

Po koupeli i sprše byste měli využít kosmetiku s regeneračními účinky

Po sportování v první fázi následuje sprcha nepříliš horkou vodou a můžeme zařadit i lehký peeling, který nám pomůže odstranit pot a odpadní látky, jež se s potem vyloučily. Vyzkoušejte přípravek Ger Peel nebo Nettoyant Gommant Marin (pro citlivější pokožku). Lehkými krouživými pohyby zpracujte pokožku celého těla včetně obličeje a opláchněte vodou. Kůže bude krásně hebká a voňavá. Sportujete-li každý den, peeling zařaďte pouze 1-2krát týdně.
Místo sprchy můžete zvolit i uvolňující koupel, do které přisypete 1-2 lžíce koupelové soli Sels De Bain. Koupel pomůže uvolnit svalové napětí a zásobí kůži minerálními solemi, které tělo během pocení ztrácí. V koupeli setrvejte maximálně 15-20 minut, aby nedošlo k bobtnání kůže. To by mohlo způsobit dehydrataci kůže. Po lehkém osušení těla po sprše či koupeli aplikujte odpovídající přípravky. Chcete-li urychlit odvod odpadních látek, které se během pohybu vytvořily ve svalech a způsobují bolest, určitě doporučuji vetřít na bolestivá místa lehký krém Gerthérapi s řadou unikátních vlastností. Podporují lymfatickou drenáž, odstraňují překrvení a mají protizánětlivý účinek. Ušlechtilé oleje z makadamie a hroznových jadérek pak přispívají k rychlejší regeneraci a obnově tkání. Po vstřebání Gerthérapi naneste na celé tělo hebkou emulzi tělového mléka Lait Corps Douceur, která má vynikající hydratační efekt. Máte-li citlivou pokožku se sklonem k přesušení, aplikujte toto tělové mléko na pokožku i mimo sportovní aktivitu.

Jak o pokožku dbát, když chodíte plavat

Zvolíte-li si za sportovní aktivitu plavání, je důležité si uvědomit, že dlouhodobější pobyt ve vodě působí na bobtnání kůže, narušení hydrolipidového filmu na povrchu pokožky a následně její dehydrataci. Navíc látky, které zajišťují čistotu vody mohou pokožku silně dráždit. Ošetření v tomto případě musí být intenzivnější. Upozorňuji, že jste-li nositelkami hypoalergenní či ekzematické pokožky, dlouhodobý pobyt v bazénu s chlorovanou vodou není vůbec vhodný. Hledejte bazény, které nabízí koupání ve slané vodě, nebo třeba zvolte jinou sportovní aktivitu, a pokožku i tak promazávejte nejen po sprše, ale kdykoliv je k tomu příležitost.
Po pobytu v bazénu je sprcha pitnou vodou bezpodmínečně nutná. Koupel nedoporučuji, kůže si v bazénu užila vody až, až. Do pokožky následně vetřete tělové mléko Lait Corps Douceur a chybějící lipidy doplňte prostřednictvím suchého oleje např. Huile De Beauté. Kombinace obou přípravků pomůže s obnovením hydrolipidového filmu a pokožku zklidní, zatáhne. Oligopeptidy, které obsahuje tělové mléko Lait Corps Douceur navíc působí příznivě i na syntézu kolagenu a zpevnění pokožky.

Po sportování vyžaduje pozornost i pokožka obličeje

Samozřejmě je důležité postarat se i o pleť obličeje. Máte-li čas, je vhodné nanést po sprše hydratační nebo remineralizační masku. Dámy dříve narozené mohou pod masku samozřejmě aplikovat i specifická séra, například hydratační sérum Cells Life. Díky intenzivnímu prokrvení po sportu se aktivní látky rychleji vstřebají a intenzivněji zpracují. Využijte masku Hydra Ger nebo Masque Marin. Efekty jsou vynikající. Po odstranění masky ošetřete pokožku regeneračním krémem. Doporučuji Synchro – univerzální vyvažující krém, který pokožce poskytne vše, co momentálně potřebuje. Pokud jste sportovali venku v chladném vzduchu, nebojte se na pokožku nanést regenerační krém v tenké vrstvě včetně rtů a očního okolí a nechte 15 minut vstřebávat. Zbytky pak osušte papírovým ubrouskem. Po této celotělové péči se budete cítit jako „v bavlnce“. Nezapomeňte doplnit i tekutiny! A jeden malý čokoládový bonbonek na závěr nás ubezpečí v tom, že sportování a péče o tělo je vlastně prima.

 Přípravky GERnétic zakoupíte zde: KOUPIT PRODUKTY
www.gernetic.cz

 Přípravky GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech, kde Vám kosmetička poradí, jak přípravky používat a může nabídnout i salonní ošetření. Seznam salonů na www.gernetic.cz

Alena Kimlová, vrchní firemní školitelka značky GERnétic.Kosmetickou poradnu pro Madam Business připravila Alena Kimlová, hlavní firemní školitelka a ambasadorka značky z Kosmetického studia GERnétic.

Kosmetika GERnétic podporuje:

Dárcovství krve „Smrt nemá šanci, když budeme dárci“ se z.s. Zdraví-Život
Vzdělání dětí s Nadačním fondem Rozum a Cit
Více informací o podporovaných projektech: https://www.gernetic.cz/podporujeme

Francouzská přírodní kosmetika GERnétic poskytuje komplexní systém špičkové péče o obličej, poprsí a tělo. Je určena pro profesionální práci kosmetiček, wellness studií, lázní a následnou každodenní domácí péči o pleť. GERnétic nabízí individuální řešení pro každého zákazníka.

Díky obsahu aktivních látek produkty GERnétic:
• zamezují předčasnému stárnutí,
• řeší různé problémy vyskytující se na pokožce jako akné, vrásky, jizvy, strie, popáleniny, ekzémy a další,
• zpevňují a modelují poprsí,
• přispívají k zeštíhlení a odstraňování celulitidy.
GERnétic udržuje pleť v dobrém stavu. Je to kosmetika pro krásu, zdraví, pohodu a příjemný pocit.

Trápí-li vás problémy s pletí, pokládejte nám své dotazy v poradnách na www.gernetic.cz.

Kosmetické přípravky GERnétic jsou před uvedením na trh dlouhodobě klinicky a dermatologicky testovány, a to s vynikajícími výsledky. Výrobce garantuje výbornou kožní snášenlivost. Při celém výrobním procesu procházejí výrobky náročnou kontrolou a dalším testováním.

Sponzorem poradny je francouzská kosmetika GERnétic.

GERnétic je řešení!

www.gernetic.cz

Image by Kateřina Šimková a GERnétic. 

Prohlédněte si videa o kosmetice GERnétic na YouTube.
Staňte se našimi fanoušky na https://www.facebook.com/GERnetic.cz
nebo na https://www.instagram.com/gernetic.cz/

Aktuální vydání v PDF

Květen 2024

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partner:

manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_882018 yourchance rgb color120
smart press logologo klub manazerek 150lazne teplice v cechachnupreme

Tip Grady

kniha mesice duben 2024 grada za kamna vlezemZa kamna vlezem

aneb Hrst pranostik, povídání o tradicích a osvědčené babiččiny recepty

Kamila Skopová

Knížka unikátním způsobem spojuje vyprávění o lidových tradicích, úvahy o přirozeném běhu života a osvědčené recepty babiččiny kuchyně. Třeba i vám pomůže příjemně se naladit, inspirovat ke kulinářským experimentům a přiblížit vás zpátky ke kořenům a tradicím minulosti.

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB