Ivana ŠachováIvana ŠachováJak spíte? Hůře se vám usíná? Nebo naopak ani nevíte a jste v propadlišti krásných snů? Zůstáváte v posteli dlouho, nebo vám stačí pár hodin? Každý to má trochu jinak. Většina z nás se však shodne na tom, že dobrý pocit z odpočinku umocňuje vhodné povlečení. Třeba to, které se vám vyloženě líbí, ať je jednobarevné, nebo pestré, hřejivé, nebo spíše chladivé, zděděné po mamince, nebo právě zakoupené v prodejně SCANquilt.

Aktuální vydání v PDF

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_88 2018 yourchance rgb color120
  excellentni zena logo smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98

Tip Grady

skryte tajemstvi dlouhovekostiSkryté tajemství dlouhověkosti
Zůstaňte mladí až do vysokého věku
Steven R. Gundry
 
Objevte způsob, jak se dožít vysokého věku a zároveň se těšit z výhod mládí. Nejběžnější „nemoci stáří“ totiž nejsou ani tak důsledkem samotného vysokého věku, jako spíše našeho životního stylu. Autor předkládá ucelený program obsahující doporučení a tipy z oblastí výživy, duševního zdraví i sportu, s nimiž dokážete předejít nemocem, zvrátit jejich průběh a vypadat i cítit se mladí a plní vitality i v pokročilém věku.
 

Instagram

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB