2022 12 14Stanislava VáňováKdyž jsem dostala tip od Asociace kuchařů a cukrářů ČR, jaké navštívit cukrárny z těch, co získaly letos certifikát projektu Czech Specials, byly mezi nimi i tři, které vlastní Stanislava Váňová: v Dobříši, Malé Hraštici a Jílovišti. Jednoho sychravého odpoledne jsem zajela do té na třetím místě jmenované, kde je zároveň sídlo firmy PECU Stáňa s.r.o. Upřímně: nechtěla jsem věřit té nádheře, co se přede mnou otevřela. Noblesa na první dobrou, skvost mezi cukrárnami. A to už jich znám, panečku! Ve vánočně naladěné předzahrádce pečlivě a nad jiné vkusně nazdobený stromeček, čisťounké stolky se židličkami, aby si mohli milovníci adventního času dát svařák a vanilkový rohlíček k tomu, kousek výtečného Pražského koláče nebo nadýchanou kremroli. Ale nepředbíhejme.

Petr Vosala CSOBPetr VosálaProsinec mnohým z nás připomíná maraton. Závěrem roku je prostě potřeba stihnout jak ve firmě, tak doma snad úplně vše, nač člověk pomyslí. Ženy z businessu to mají opravdu složité, ať už jsou to maminky, manželky, přítelkyně, babičky, podnikatelky, manažerky. Počítá se s nimi na všech frontách. Není proto divu, že také chybují. Třeba ve spěchu či unavené při obsluze firemního účtu nebo placení kartou v prodejně. Petr Vosála, manažer bezpečnosti digitálních kanálů v Československé obchodní bance, nabádá k obezřetnosti:

Aktuální vydání v PDF

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_882018 yourchance rgb color120
   smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98logo klub manazerek 150lazne teplice v cechach

Tip Grady

135585 Kniha od napadu k neuspechu Tamsen webster Grada 600 0 fitOd nápadu k úspěchu
Jak nadchnout lidi pro své myšlenky

Tamsen Webster

Jestliže máte nápad tak dobrý, že by dokázal změnit něčí život, trh, nebo dokonce celý svět, ale ostatní si ho pořád ještě nějak nevšimli, pak je tato kniha přesně pro vás!
Je pro lidi, kteří chtějí, stejně jako vy, aby jejich myšlenka něco ovlivnila. Je to kniha pro ty, kterým stejně jako vám nechybí motivace a ochota pracovat, ale nedaří se jim vyjádřit, jak neodolatelný jejich nápad je…

 

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB