uher.jpgPetr UherPříležitostí, které činí ženy dnes šťastnými, je nekonečná řada. Patří k nim také seberealizace, vytoužená profese, kariéra, možnost podnikat, hledat své místo na slunci. Často je toto období provázeno otázkami: mít děti, nebo ne? Jestli ano, kdy? Mateřské povinnosti se stále více odkládají, na děti není kdy. Ne každá žena si to včas uvědomí. Nastanou-li zdravotní problémy, hledá pomoc. Může ji nalézt například na klinice FertiCare Prague, která se zabývá reprodukční medicínou a gynekologií. Založil ji a vede proslulý specialista v oboru MUDr. Petr Uher, Ph.D. Jemu patřily i naše otázky:

foto autorky copyMonika HodáčováNe každý den je posvícení, tvrdívá se. A všichni víme, že je to pravda. Nejen v osobním životě, ale také v podnikání, při náročné manažerské práci, i při řešení drobných lidských banalit. Někdy však bývají chvíle horší. Takové, které složitě zasáhnou do našeho já. Ženy to vnímají citlivě, hodně přemýšlejí, a někdy nedokáží nalézat správná a optimistická východiska. Právě jim je určena nová publikace nakladatelství Grada nazvaná Ještě můžu vzlétnout s podtitulem Laskavý průvodce ženy středního věku. Napsala ji Monika Hodáčová, původní profesí učitelka, která se dnes zabývá psychologií a psychoterapií, a také ráda píše. Její vlastní osobní příběh ji inspiroval k zamyšlení nad tím, proč se nevzdávat, ale naopak hledat radosti a jít za štěstím. Byla by ráda, pokud by knížka pomohla najít novou cestu i dalším ženám. V každé lidské bytosti je totiž neobjevený potenciál…

hubKaždodenní život stále víc ovlivňují mobily, počítače a další elektronické přístroje. Zdá se, jako by analogový věk končil. Ale lidé se s ním zřejmě nebudou chtít nadobro rozloučit. Děti budou dál psát tužkou, kreslit pastelkami a malovat vodovými barvami na papír. To však může fungovat jen za přepokladu, že výrobce tradičních psacích a kancelářských potřeb udrží krok s digitálními technologiemi v kvalitě, rozmanitosti, tvořivosti, a nabídne i něco navíc – bohaté smyslové vjemy a univerzální praktičnost. Napadlo mne to, když jsem připravoval rozhovor s Ing. Janou Hubálovou, obchodní a marketingovou ředitelkou společnosti Kores Europe, s.r.o.

Aktuální vydání v PDF

Červenec 2017

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Soutěže

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_88 yourchanceinca collagen 3 250
paulas choice americka kosmetika

Tip Grady

kdo chce nase penize 07 2018Knížka přední české ekonomky mladé generace se nevyhýbá nepříjemným otázkám. Je určena pro každého, kdo chce slyšet jasné ekonomické odpovědi a kdo se nebojí používat zdravý rozum.
Proč máme tak nízkou mzdu? Proč nás banka trestá za to, že spoříme? Proč se všem státům neodpustí dluhy a nezačne se znovu od nuly? Proč dotace našemu hospodářství nepomáhají, nýbrž škodí? Ještě nikdy nebyl náš život tolik závislý na ekonomii. A ještě nikdy se neobjevovalo tolik falešných proroků jako dnes. Moderní ekonomická lákadla na nás útočí ze všech stran, vyznat se v nich je stále složitější.

Instagram

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB