Kristýna MertlováKristýna MertlováAť si to přiznáme, nebo ne, každý z nás touží po pěkném vztahu. V profesním týmu, v partnerském soužití, v širším rodinném kruhu. Základem radosti ze života je láska ve všech souvislostech. Ne každý však má to štěstí, aby si našel protějšek podle svých představ. Někdo má přehnaná očekávání, jiný trpí nižším sebevědomím, dalšího trápí zdravotní potíže, a do toho všeho ještě nyní zasáhl koronavirus, který přinesl osobní komunikaci mnoho překážek. I toto však může být příležitostí pro podnikání, výzvou, o které stojí za to přemýšlet. Jak vznikla unikátní seznamka Tvoje Láska.cz, o tom jsem hovořila s Mgr. Kristýnou Mertlovou, spoluautorkou konceptu a spolumajitelkou seznamovací agentury Date2k:

Aktuální vydání v PDF

Prosinec 2020

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_882018 yourchance rgb color120
   smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98logo klub manazerek 150

Tip Grady

jak neztratit rozum v nerozumné doběO falešných představách, iluzích a předsudcích

Petr Nutil

O moudrosti bylo napsáno mnohé, o hlouposti bohužel jen málo, přestože nás tolik ovlivňuje. Tato kniha odhaluje falešné představy a předsudky, které máme o světě, druhých lidech i sobě samých, a představuje nástroje, s nimiž se můžete vlastní iracionalitě postavit. Mezi ty nejdůležitější, bez kterých se neobejdeme, patří schopnost kvalitně nakládat s informacemi, kriticky myslet a neztrácet rozum.

 

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB