lenka vodicovaLenka VodicováChystají nové dávkovače léků, komunikují s bytovými designéry, kteří si oblíbili jejich betonové rámečky k zásuvkám do zdi, bez jejich výrobků by se neobešla spousta užitečných strojů, jako je vrtačka, pračka, zahradní sekačka. Je to však jen zlomek toho, co družstvo OBZOR ze Zlína na trh dodává. Výroba jede, nevázne, brzy se představí novinky. Přesto i zde do pracovního života lidí zasáhl koronavir... Vedoucí marketingu Lenka Vodicová naznačila, jak to u nich nyní vypadá:

Autor Petr Lemberk MAFRA 2Radek Chládek. Autor Petr Lemberk MAFRA Především ojedinělá kvalita, elegance a jedinečné užitné vlastnosti, možná tak by se daly charakterizovat společenské i speciální profesní oděvy, které šijí ve Vývoji, oděvním družstvu v Třešti. Mají zde letité zkušenosti s novými technologiemi i neobvyklými požadavky zákazníků, k nimž patří i četní zahraniční odběratelé. Když nastala náhlá potřeba zásobit trh rouškami, dali se okamžitě do práce. Chtěli pomoci řešit, chtěli přispět svými možnostmi, zkušenostmi i umem. Vše dokázali dobře zorganizovat, emoce samozřejmě nechyběly. Jenže u nás o jejich roušky zatím není zájem. A tak je nabídli jinam. I přes „rouškování“ však zůstávají svému mnohaletému výrobnímu programu věrni. Vývoj vás obleče do společnosti i vybaví do práce, potvrdil předseda představenstva Radek Chládek:

Aktuální vydání v PDF

Květen 2020

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_88 2018 yourchance rgb color120
  excellentni zena logo smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98logo klub manazerek 150

Tip Grady

empaticka a asertivni komunikace gradaOlga Lošťáková 
 
Máte pocit, že váš postoj k určité situaci ji ještě zhoršil? Že brání tomu, abyste se s druhými rozumně dohodli? Autorka knihy pomáhá klientům s rozvojem emoční inteligence, efektivní komunikace a prezentace. Na spoustě praktických příkladů vám ukáže, jak někoho umět odmítnout a jak se naopak zachovat, když nás odmítne druhý, jak přijmout kritiku, zvládat manipulaci anebo jak pracovat se vztekem. 
 

Instagram

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB