koupel kneipp podzim web madam business czPodzim je časem uzemnění. Klidní a tiší se nejen příroda kolem nás, ale i my samotní a naše mysl, která spíš, než po rychlé vzpruze touží po uvolnění. Zapomeňte alespoň na chvilku na každodenní starosti a nekonečný to-do list díky horké koupeli, která krásně zklidní tělo i mysl. A podle toho, co od ní očekáváte, ji obohaťte o pečující soli, oleje nebo pěny.

knedlikova kucharka2122aaNapsala mi kamarádka, že mne obdivuje, kolik toho zvládnu a že mám vůbec čas na to, abych se věnovala třeba výrobě všelijakých džemů, kečupů a jiných pochoutek.

IMG 8808 copyTuto otázku naše redakce společně s předsedkyní Klubu manažerek PhDr. Lenkou Tomešovou (Klub je naším partnerem a my jeho mediálním partnerem) položila členkám Klubu. Zajímalo nás, jaký pohled na život mají, kde berou dobrou náladu, čím podporují své zdraví, svěžest, optimizmus. Jejich odpovědi nás doslova nadchly. Jsou to ženy, které neztrácejí půdu pod nohama, ty, které překypují energií, a ve svém nitru nosí návod na to, jak a v čem hledat štěstí. Až budete číst následující řádky, věřím, že v nich najdete i sami sebe, ať již jste ženou, nebo mužem. Že následující slova podpoří vaši činorodost a chuť měnit věci kolem sebe.

LoučenOcenění v kategorii Hrdinka cestovního ruchu za třicet let převzala Ing. Kateřina Šrámková, majitelka zámku Loučeň, od ředitele agentury CzechTourism Jana Hergeta v polovině září v Praze. Speciální cenu Hrdinové cestovního ruchu vyhlašuje Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism s cílem poukázat na osobnosti a projekty, které dané oblasti nejvíce pomáhají.

Ilustracni 73Umělá inteligence je na světě již nějaký čas. Postupně tento fenomén začalo v segmentu e-commerce a módy používat stále více firem a značek. Její využití pak výrazně urychlil nástup ChatGPT a dalších nástrojů založených na velkých jazykových modelech. Ty pomáhají například v copywritingu, vizuální modely pak v práci s fotografiemi a grafikou. E-shopy umělou inteligenci ale stále častěji využívají například také k analýze sentimentu u zákaznických recenzí, optimalizaci cen a slev, průzkumu trhu či prevenci podvodů.

Aktuální vydání v PDF

Listopad 2023

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_882018 yourchance rgb color120
   smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98logo klub manazerek 150lazne teplice v cechachnupreme

Tip Grady

Dokonalá paměť

Dokonala pamet kniha mesice grada 2023 10Jakub Pok, Lucie Poková

Chcete si výrazně zlepšit paměť? Poznejte paměťové techniky, díky kterým si všechno, co se chcete naučit, zapamatujete rychle a bez problémů, ať už jde o nový jazyk, nebo látku ke zkouškám. Tyto techniky skvěle využijete nejen při studiu, ale i v práci, na nákupu nebo na dovolené. Jakub Pok, autor bestselleru Jak se naučit 100 slovíček za hodinu, pečlivě vybral ta nejžádanější témata, která řeší účastníci jeho kurzů ve Škole paměti, aby vznikla tato jedinečná kniha.

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB