Obrázek1Celkem 70 % velkých českých firem, které mají roční obrat více než jednu miliardu korun, nemá ve svém vedení ani jednu ženu. Nová evropská směrnice, která má od roku 2026 přinést lepší genderovou vyváženost ve vedení velkých firem, ale situaci nijak zásadně nezlepší.

web copy copy copy copy copy copyNový Ateliér v designovém showroomu DECO LOCO v Praze vítá všechny kreativní tvůrce a dává prostor talentovaným designérům, kteří pro své klienty navrhují dokonalý domov na míru.

thumb mefisto2Seriál o našich trablích a východiscích 2. díl

Vážené a milé čtenářky, ale také čtenáři, rádi bychom vám na tomto místě jednou za dva měsíce nabídli článek o tom, jak dát do pořádku vlastní kondici, jak se cítit lépe, jak pomocí zkušeností a poznatků napravit, co je třeba, když se cítíme pod velkým tlakem, unavení, vyhořelí, neschopní normálně fungovat.

Většina z nás taková období v životě zažíváme již skoro běžně a většina z nás ví, že v takových případech je potřeba něco se sebou udělat. Není nad dobrou radu. První díl seriálu jste si mohli přečíst v lednovém vydání, rovněž na straně 19, najdete ho i v pdf tohoto čísla na www.madambusiness.cz. Každého z nás občas potrápí nějaký neduh. K jeho zmírnění či odstranění mohou přispět i alternativní metody přístupu. Můžete je vyzkoušet.

František, mladý empatický muž, si oblíbil metodu ThetaHealing, se kterou má pozitivní zkušenost. Po terapii se mu vždy okamžitě ulevuje a další účinky na jeho těle se dostavují během dvou až tří dnů. František je otevřený změnám, které v souvislosti s novými programy přesvědčení pociťuje. Postupně se ve svém životě dostává do harmonie a stává se vnitřně silnějším. Tentokrát přišel na terapii s tím, že trpí nespavostí, večer nemůže usnout, v noci se pak často budí a nejvíce ospalý je ráno, když má vstávat do práce. Přes den pak trpí únavou a chybí mu potřebná energie. A bylo to na něm i na první pohled znát.

Současně se svěřil, že nespavostí trpí jeho sourozenci, rodiče, a i prarodiče. Při rodinných setkáních byla nespavost jedním z témat diskuze, zkrátka byla jejich spojovacím článkem.

Abychom mohli zahájit terapii, bylo potřeba, aby František souhlasil s mým vstoupením do jeho energetického prostoru. Po nahlas vysloveném ano jsme se prostřednictvím meditace spojili s energií bezpodmínečné lásky a dostali se do theta hladiny.

Nejprve jsme provedli svalový test, abychom vytestovali programy přesvědčení, které se týkají Františkovy nespavosti. Ukázalo se, že jde o přesvědčení jeho předků, které mohl František získat prostřednictvím DNA. A vzhledem k tomu, že mu v současném životě přestaly sloužit, pokračovali jsme v kopání, abychom našli jeho nejhlubší přesvědčení.

Během procesu kopání jsme postupně odhalovali a testovali jednotlivá klíčová přesvědčení pomocí svalového testu. Následně jsme neprospěšná z nich nahradili novými prospěšnými a zkontrolovali svalovým testem, zda ke změně došlo.

František pozoroval proces léčení bezpodmínečnou láskou spolu se mnou, což není podmínkou. Co však podmínkou je, je jeho vědomý souhlas, nahlas vyslovené ano, se vším, co jsem dělala, jako projev vlastní svobodné vůle. Také jsem se průběžně ptala, jak se František cítí, a když bylo potřeba, uvolnili jsme bolesti a emoce, které držely dané přesvědčení. Dále jsem průběžně čistila energetické pole od všeho, co se řeklo a co se tím dostalo do prostoru.

Tak jsme se postupně přes klíčová přesvědčení dokopali ke kořenovému: „Když trpím nespavostí, jsem stejný jako ostatní a takového mě mají rádi.“ A toto neprospěšné přesvědčení jsme nahradili prospěšným: „Je pro mě bezpečné být sám sebou.“

Uvolnili jsme strachy, bolesti a emoce, které toto přesvědčení držely, a uzavřeli jsme všechny situace, kterých jsme se v průběhu terapie dotkli a díky kterým mohl František pochopit, že převzetí tohoto rodinného vzorce bylo pro něho nezdravé. Zbavil se strachu z nepřijetí a obav, že by ho neměli rádi.
Po ukončení terapie jsme svalovým testem zkontrolovali kořenové přesvědčení, jehož výsledkem bylo ne. Na Františkovi bylo zjevné uvolnění, zmizelo původní napětí v obličeji, rozzářily se mu oči a pěkně se usmál.

Po pár dnech mi volal, že i přesto, že ještě hůře usíná, se přestal v noci budit a ráno vstává bez problémů. Ještě jsme se tedy domluvili, že proces léčení podpoří dechovými technikami a dodržováním pravidelného denního režimu.

Jana Spitzkopfová
www.zivotsdusitefeso.cz
(pokračování seriálu v květnovém vydání Madam Business)

Metoda ThetaHealing
ThetaHealing je technika energetického léčení, která využívá frekvenci theta mozkových vln, což je 4–7 cyklů za sekundu. Stav Theta je velmi hluboký stav uvolnění, ve kterém se pohybujeme na podvědomé úrovni. Tento stav nám umožňuje zbavit se neprospěšných přesvědčení, která nás omezují a brání nám být tvůrcem svého života.

 MG 8928Ministerstvo financí zveřejnilo 15. ledna dlouho očekávaný návrh zákona o účetnictví, který má nahradit ten stávající z roku 1991 a který by měl přinést soulad s mezinárodními zvyklostmi. Ministerstvo návrh zveřejnilo po zapracování všech připomínek, kterých bylo celkově uplatněno 991.

JJKdyž se řekne executive interim manažer, většina lidí si okamžitě představí muže v dobře padnoucím obleku, který má dynamickou, spíše dominantní osobnost, je velmi asertivní a mnohým připadá jako lev salónů.

GeminifotoČeská oční chirurgie patří ke světové špičce. Kliniky se pyšní pokrokovým vybavením a ceny zákroků jsou v porovnání s jinými zeměmi ekonomičtější. To jsou hlavní důvody, proč české oční kliniky navštěvuje stále větší počet zahraničních pacientů.

Ilustracîniü foto 2V Česku se stal trdelník tradiční a oblíbenou pochoutkou, která už dávno není jen záležitostí vánočních trhů. Společnost Trdlokafe, nejrychleji rostoucí retailová firma v Evropě, dokázala během osmi let pokrýt mapu Česka 79 pobočkami s nabídkou kávy, zmrzliny a různých variací trdelníků.

Aktuální vydání v PDF

Červen 2024

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partner:

manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_882018 yourchance rgb color120
smart press logologo klub manazerek 150lazne teplice v cechachnupreme

Tip Grady

Dokážeš mnohem víc, než si myslíš!

dokazes mnohem vic nez si myslis kniha mesice cerven grada 2024 06Thimon von Berlepsch

Naučte se ovlivnit nevědomé a automatické vzorce vašeho mozku a od základu změňte svůj život. Strach potom přestane být strachem, trauma už nebude tak bolestivé a ve vašem partnerském vztahu bude panovat větší vzájemné pochopení. Poznejte, jak skutečně funguje váš mozek a začněte s ním pracovat. Je čas na restart vašeho podvědomí!

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB