MG 8421 2Netradiční dárek, který chutná a obsahuje řadu zdraví prospěšných látek. To jsou rakytníkové výrobky z LUKA, a.s. Nejen na Štědrý den jimi můžete vyjádřit, že na blízkých, jejich zdraví a pohodě vám záleží. Dárky od srdce totiž nemusí být drahé, ani velké. Letošní rok víc než jiné odhalil, že právě dobré zdraví je tím hlavním faktorem, který ovlivňuje naši spokojenost. Nevíte si rady, kterou z rakytníkových pochoutek vybrat? Následujte našeho malého rádce.

R.Alexandra Keith CEO PG BeautyKaždá žena se chce líbit, všechny chceme být krásné, přitažlivé. A děláme pro to možné i nemožné. Kromě jiného vyhledáváme ty nejlepší šampóny, kondicionéry, řasenky, pudry, rtěnky, tělová mléka, denní i noční krémy. Také se snažíme stravovat zdravě, více než v minulosti stoupá obliba procházek v přírodě. I starší dámy se oblékají trendově jako ty třicetileté a není to vůbec na škodu. Ale to je jen jedna stránka věci. Žena ví, že zaujmout může svou kultivovaností, moudrostí, optimizmem, dobrou náladou. Avšak i tím, co dokáže, co umí, jak si poradí nejen doma, ale i na pracovišti s problémy, povinnostmi a novými výzvami. 

chrome 75RJyBx944Společnost dm drogerie markt otevírá v pátek 27. listopadu v 8 hodin novou prodejnu v nákupním centru Cheb Pivovar na adrese Pivovarská 2814 / 21a, Cheb. Prodejna dm v nejnovějším designu nabídne zákazníkům přes 400 metrů čtverečních prodejní plochy.

 typicky podzimni nemoci lide casto prechazi shutterstockBolest hlavy, slabost a nepříjemný pocit v celém těle. Trápí vás podobné příznaky, ale ukázalo se, že za nimi nestojí žádná vážná nemoc, ale jen obyčejné nachlazení, či chřipka? Ani tak byste nad nimi neměli jen mávnout rukou a vracet se k práci. Tělo vám dává jasně najevo, že teď potřebuje více péče.

GŘ ZP MV ČR David Kostka přebírá oceněníZdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) je finančně nejzdravější zdravotní pojišťovnou v zemi pro rok 2020. Vyplynulo to z šetření neziskové organizace Health Care Institute (HCI). Ocenění pro vítěze převzal generální ředitel ZP MV ČR David Kostka v úterý 24. 11. 2020 v Praze.

12 bba cerna mailPandemie koronaviru ztížila situaci rodinám ohroženým chudobou, nejvíce zasáhla rodiče samoživitele. 50 % rodin v sociální tísni nemá IT techniku pro distanční výuku, sociální znevýhodnění dětí se tak ještě více prohlubuje. Vánoční sbírka Krabice od bot je nově otevřena i darům pro dospělé, za vybrané finanční prostředky pomůže Diakonie dětem a rodinám, které jsou současnou krizí postižené nejvíce. Sběrná místa Krabice od bot se letos rozšíří o vybrané prodejny značky DATART.

00 tánaNyní, v této turbulentní době, mají i malé rituály mnohem větší smysl než dříve. Umožňují nám na chvíli se zastavit, věnovat pár okamžiků jen sami sobě a pokusit se o návrat k vnitřní harmonii. Právě s tímto cílem se zrodila řada čaker – delikátních kombinací čokolády s vybranými ingrediencemi, výsledek spolupráce společnosti Pražská čokoláda Steiner & Kovarik s Taťánou Gregor Brzobohatou. Taťána novou kolekci nazývá čokoládovou terapií na sedm dní, potažmo na celý život. 

POTRAVINOVA BANKA sklad Modeltice 001V rámci současné situace a v reakci na poslední omezení ze strany vlády se PENNY rozhodlo místo aktivního zapojení do tradiční podzimní Sbírky potravin podpořit potravinové banky mimořádným darem v hodnotě 4 000 000 korun. Tato částka odpovídá přibližně 55 tunám potravin, to je takřka 120 000 porcí jídla pro potřebné v aktuální složité době.

Aktuální vydání v PDF

Listopad 2020

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_88 2018 yourchance rgb color120
   smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98logo klub manazerek 150

Tip Grady

PRVNI KROKY V MANAZER POZICICesta k úspěšnému a respektovanému šéfovi
Zhuo Julie

Získali jste svou první vedoucí pozici? Obáváte se prvních překážek a neúspěchů? Autorka této knihy vám nabízí spoustu rad a tipů, které vám pomohou při řízení týmu i sebe samých. Dozvíte se, jak lidi motivovat, jak si poradit s problémovými zaměstnanci, jak vybírat nové podřízené pracovníky i jak přistupovat k propouštění, jak si organizovat svůj čas, plánovat porady nebo poskytovat zpětnou vazbu.

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB