Dodávka DPD3Společnost DPD, největší soukromý balíkový přepravce v České republice, spustila zcela unikátní program pro měření kvality ovzduší. To probíhá pomocí jak napevno zabudovaných zařízení na dvaceti budovách, tak sedmdesáti dodávkách, ve kterých každý den projíždějí kurýři pražskými ulicemi. O data, která jsou k dispozici v reálném čase, se chce společnost podělit s občany pomocí interaktivní mapy. Každý Pražan tak bude mít možnost zjistit míru kvality ovzduší v okolí svého bydliště. DPD tak chce poskytnout veřejnosti reálné informace o stavu ovzduší a podílet se na jeho zlepšení ve spolupráci s místní samosprávou.

TZ Rok a pul s covidemPo roce a půl se školy vrátily k „obvyklému“ režimu. Plánují studijní výlety, školy v přírodě, sportovní turnaje i dny otevřených dveří. Opětovně budují atmosféru školy, která se s distanční výukou vytratila. Korona posílila využití technologií ve vzdělávání, potvrdila ale také, že osobnímu kontaktu učitel–žák se nic nevyrovná.

ROSdce pomahaSíť drogerií ROSSMANN věnuje milion korun na podporu dětí, které neměly tolik štěstí a jejichž život je bohužel úzce spjatý s nevyléčitelnou chorobou vyžadující dlouhodobou zdravotní péči. O tom, kam a v jaké výši poputují finance z letošní již druhé vlny charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ, rozhodli během srpna zákazníci sítě drogerií ROSSMANN, konkrétně členové věrnostního programu ROSSMANN CLUB. Na základě hlasování získal nejvyšší částku tříletý Toníček trpící Menkesovým syndromem, pomoci se ale dočkala rovněž jedenáctiletá Karolínka potýkající se s Rettovým syndromem a čtyřletý Péťa s tzv. nemocí motýlích křídel.

2021 09 13 14 48 58 WindowSpolečnost dm drogerie markt nově nabízí možnost expresního vyzvednutí online zásilek v prodejnách dm. Objednávky z online shopu dm.cz lze nyní vyzvednout již za tři hodiny od jejich zaplacení. Čerstvě zavedená alternativa vyřizování objednávek šetří čas nakupujících, navíc snižuje spotřebu obalového materiálu u klasických online zásilek i vliv dopravy na životní prostředí.

2021 09 09 13 32 55 WindowSpolečnost dm drogerie markt otevřela ve čtvrtek 9. září v 8 hodin novou prodejnu v nákupním centru Zábřeh na adrese Leštinská 2429/1. Prodejna se přesunula z náměstí Osvobození. Prodejna dm v nejnovějším designu nabídne zákazníkům přes 360 metrů čtverečních prodejní plochy. Otevřená bude od pondělí do neděle, vždy od 8 do 20 hodin.

ROSSMANN vratte stromum korunuI letos se drogerie ROSSMANN společně se společností Henkel ČR divizí Beauty Care a neziskovou organizací Sázíme stromy rozhodly v rámci svého projektu „Vraťte stromům korunu“ přispět k rozvoji zeleně ve městech po celé České republice. Během léta se do této kampaně zákazníci svým nákupem aktivně zapojili a díky nim byly získány finanční prostředky k výsadbě 300 vzrostlých stromů.

acti 1280Letní období by mělo být pro většinu zaměstnanců obdobím alespoň mírně volnějším, ve kterém lze načerpat síly do obvykle náročné druhé poloviny roku. Odpočívat podle svých představ se ale daří jen necelé třetině zaměstnanců. Ostatní by si přáli odpočívat více i častěji, problematický je i nedostatek spánku. Vyplývá to z nového Barometru zaměstnanců, který uskutečnila společnost Up Česká republika mezi 840 lidmi.

Aktuální vydání v PDF

Září 2021

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_882018 yourchance rgb color120
   smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98logo klub manazerek 150

Tip Grady

male kroky s velky ucinkem gradaMalé kroky s velkým účinkem
Minimálními změnami k maximální spokojenosti

Miriam Junge

V této knize vám autorka, která je zároveň psychoterapeutkou a koučkou, představí praktická cvičení, s jejichž pomocí dokážete změnit své návyky a dosáhnout cílů, které jste si vytyčili. Každý den bezmyšlenkovitě plníme hromady úkolů, jsme pod neustálým tlakem na výkon a všechno bychom měli mít hotové pokud možno již včera, a přitom ztrácíme svůj osobní cíl. Tím cílem může být cokoliv – štěstí, spokojenost, osobní rozvoj nebo náš úspěch.

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB