2022 WindowNajali jste skvělé odborníky, máte v týmu hvězdy, zkušené matadory i odvážné novice, výborné odměny a neodolatelnou motivaci. Přesto manšaft nefunguje, jak si představujete. Objevují se v něm spory, trhliny, či dokonce intriky a lidé místo spolupráce řeší konflikty. Hledejte důvod v odlišnosti osobnostních kultur jednotlivých hráčů a co nejdříve nechte odborníky vyhodnotit týmovou kulturu, radí Stanton Chase, mezinárodní firma specializovaná na vyhledávání vrcholových manažerů (Executive Search).

IMG 20220114 134031Sociálně ošetřovatelské centrum MČ Praha 12 již několik měsíců testuje nového pomocníka. Robot Robin byl speciálně vyvinut pro asistenci seniorům v sociálních službách nebo domácím prostředí. 

family 6475821 1280S pandemií koronaviru už se potýkáme skoro dva roky. Kvůli šíření nemoci covid-19 byly během této doby uzavřeny restaurace, kavárny, posilovny, různé obchody, ale i školská zařízení. Právě uzavírka škol a školek ovlivňuje finanční stránku pracujících rodičů. Proto byla v prosinci loňského roku přijata úprava ošetřovného, která platí v době mimořádných opatřeních souvisejících s pandemií.

pes zimaPoslední dny jsou ve znamení velmi chladného počasí. Zima bývá často náročná nejen pro lidi, ale i pro pejsky, protože počasí je nevyzpytatelné. Musíme se proto o ně v těchto mrazivých dnech také důkladněji starat.

tet 5978351 960 720Každoroční jarní květinový festival ve vietnamském Hočiminově Městě se bude letos konat od 27. ledna do 6. února v parku Tao Dan v okrese 1 na oslavu svátku *Tet (Nový lunární rok), který začne 1. února 2022.

2022 6 WindowLeden je pro mnohé obdobím předsevzetí. Mezi nejčastější z nich patří lépe dbát o své zdraví. Kromě sportu a zdravého jídelníčku, péče o zdraví zahrnuje i pravidelné preventivní návštěvy u lékaře. Plány ale často rychle vezmou za své, prevenci Češi podceňují. K lékaři zpravidla zamíří, až když mají potíže.

Pes ilustracniTo, že pejsci často nevonní po růžích, ví většina chovatelů. Nejvíce problémoví, co se týká zápachu, pak bývá tlama, a to může být obtěžující nejen pro okolí pejska, ale i pro něj samotného, protože tento jev může znamenat i možná onemocnění.

2022 blíbená online drogerieV roce 2022 oslaví společnost dm drogerie markt 30 let na tuzemském trhu. Při této významné příležitosti hodlá prostřednictvím společensky odpovědné iniciativy {SPOLEČNĚ} podpořit rovnou třicítku projektů, které se věnují trvalé udržitelnosti.

Aktuální vydání v PDF

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_882018 yourchance rgb color120
   smart press logo mleko vas zdravi2 dandelion98logo klub manazerek 150

Tip Grady

kam mizi vase penize grada

Kam mizí vaše peníze
Jak si vytvořit dostatečnou finanční rezervu

Martina Valachová

Možná jste už v životě zkoušeli změnit svoje návyky, například životosprávu nebo cvičení. Asi už víte, že nejtěžší je začít. Další, mnohdy těžko řešitelnou věcí, je motivace a výdrž. A podobně, jako se cvičením, je to i s hospodařením. Tato kniha je prvním krokem na vaší cestě k finanční stabilitě.

 

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB