mielecaffe-foto1.jpgMiele Caffé vzniklo rozšířením prostor Miele Gallery v Praze. Návštěvníci si tak mohou prohlédnout přístroje Miele, poté spočinout v příjemných prostorách kavárny a vychutnat si nejen vynikající a zdravou kávu, ale také širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů a drobného občerstvení. I proto představuje Miele Caffé ideální místo jak pro chvíle odpočinku, tak i pro obchodní schůzku.
Milovníci lahodného nápoje uspokojí své chuťové buňky kávovými specialitami značky Illy, připravovanými v kávovarech Miele dle konceptu zdravé kávy. Takto servírované espresso, tvořící základ všech ostatních kávových specialit, je nejen lahodné, ale především obsahuje minimum kofeinu a dalších nežádoucích látek z pražení, které mohou nadměrně zatěžovat trávicí systém. Poradcem v této oblasti se stal italský specialista na kávu žijící v Čechách a mistr kávy Roberto Trevisan, který dlouhodobě učí nejen Čechy pít skutečně kvalitní kávu. Provozovatelem kavárny se stala cateringová společnost Aramark, pro niž je zákazník a perfektní servis stejně jako u Miele na prvním místě.
Kromě vynikajícího espressa, cappuccina, café latte či speciálních druhů káv si v Miele Caffé můžete vychutnat
také čaje, čerstvé ovocné šťávy, mléčné koktejly, ale také vynikající vína či další alkoholické nápoje. Kromě toho je profesionální obsluha schopna připravit váš oblíbený nápoj, který není ve standardním nápojovém lístku. Každý den je pro vás přichystána i nabídka skvělých čerstvých baget či lahodných dezertů. To vše navíc za příznivé ceny. Na své si zde přijdou i obdivovatelé moderního designu. Ti jistě ocení nejen nové kolekce spotřebičů Miele, jako je řada chladicích přístrojů MasterCool či vestavné spotřebiče linie Fire & Ice, ale také vtipné a originální prvky designového interiéru, laděného především do tradičních barev Miele – červené a bílé. Miele Caffé tak tvoří s Miele Gallery jedinečný a organický celek, spojující aktivní showroom s klidovou zónou kavárny.
Miele Caffé
Miele Gallery, Ke Štvanici 3, Praha 8
Otevírací doba: po–pá: 10–18 h, so: 10–16 h
www.miele.cz