Přátelský úsměv, vstřícná gesta, přímý pohled z očí do očí… Existuje nespočet způsobů jak učinit příznivý dojem na své okolí. Právě oči jsou tím, co nás na druhých nejčastěji upoutá. Jejich přirozený půvab lze ještě podtrhnout vkusnými a originálními brýlemi, které nenásilně dotvářejí image svého majitele. Právě v tom tkví jedinečná důmyslnost moderních brýlí, které již dávno neslouží jako pouhá korekční pomůcka, ale zároveň i jako působivý designový prvek, netradiční šperk a nadčasový módní doplněk, použitelný pro každou příležitost.

Dopřejte svým očím komfort i krásu

Máte chuť zažít osobité spojení kvality, komfortu a dokonalosti „na vlastní oči“? Pak vyzkoušejte některou ze světově proslulých značek, jejichž výhradním distributorem pro český a slovenský trh je firma Highlight optic.

KENZO – módní dioptrické a sluneční brýle, proslulé svou nápaditostí, kvalitními materiály a unikátní povrchovou úpravou.
Parasite – kolekce nejen klasických, ale také futuristických a extravagantních brýlí s originálním designem stranic, které nevyužívají tradiční systém „za ucho“, ale dotýkají se na čtyřech místech po stranách hlavy.
RANGE ROVER – vysoce kvalitní brýle, inspirované automobily stejnojmenné značky, které na první pohled zaujmou solidností, kvalitou použitých materiálů a vyrovnaností.

Do České republiky firma Highlight optic dováží ještě další, světově proslulé značky.

TAG Heuer – legendární značka, známá dosud především hodinkami a účastí v nejrůznějších sportovních aktivitách, vytvořila unikátní koncept brýlí, který v sobě snoubí technickou dokonalost, patentovaná řešení a určitou nadčasovost. Nejluxusnější produktovou řadou jsou exkluzivní dioptrické a sluneční brýle L-Type. Vnější část stranic těchto brýlí je vyráběna v šesti variacích, a to z pravé hovězí, krokodýlí, nebo krajtí kůže.
FRED – skutečné šperky mezi brýlemi, ztělesnění tradice a kvality. Tyto brýle jsou vyráběny ručně klasickými šperkařskými postupy.

NOVINKA! Chystáte se na hory nebo na tropickou dovolenou v průběhu chladné české zimy?

Potom zpozorněte. Právě pro Vás připravili designéři značky TAG Heuer Avant – Garde Eyewear řadu slunečních brýlí 27º Air. Široká škála vyměnitelných clon, kterou tyto modely disponují, zaručuje mnohostranné využití při různých sportovních a outdoorových aktivitách, a to od lyžování, plavby a cyklistiky až po běh a golf. 

Firma Highlight optic s.r.o. byla založena v roce 2007 a je pokračováním práce pražského optika Pavla Staška. Je výhradním distributorem brýlí značek TAG Heuer, Kenzo, Parasite, Panorama, Range Rover a Fred v Česku, na Slovensku a v Maďarsku (výhradní distribuce v ČR se vztahuje pouze na značky Kenzo, Parasite a Range Rover). V portfoliu firmy byla původně jen značka TAG Heuer, rozšíření nabídky firmy bylo pak vyústěním úsilí vyčnívat z masové produkce a přitom dokázat uspokojit jak zákazníky, jejichž výběr ovlivňují módní trendy, tak i ty, kdo hledají brýle – šperk nebo neotřelý design. Od roku 2007 si firma vybudovala velkou síť odběratelů, která zaručuje, že v současnosti můžete všechny značky koupit po celé České i Slovenské republice. Díky uplatňování selektivního způsobu prodeje má každý zákazník jistotu, že autorizovaný optik vždy poskytne i odpovídající servis.

/tz/