mewa katalog.jpgAktuální katalog společnosti MEWA Textil-Service AG & Co nyní po celé Evropě prezentuje více než 215 stran produktů týkajících se bezpečnosti práce, které kromě vysoké funkčnosti skýtají volný prostor pro osobní nastavení. Tento sortiment, který můžete objednat pohodlně od svého pracovního stolu, sestává z oblečení, pracovních bot a ochranných rukavic až po ochranu hlavy, očí, sluchu a dýchacího ústrojí a oblečení pro volný čas. .Zboží z katalogu je dodáváno po celé Evropě do 48 hodin po obdržení objednávky.
Nabídka obsahuje bezpečnostní obuv pro muže až do velikosti 51 a dámsky střižené boty pro ženy velikosti 35 až 42. Udržení správné teploty nohou slouží prodyšné boty se systémem GEOX a pro bezpečnost chůze jsou zde vysoké boty s ochranou proti vymknutí nohy. Odolná, ale s jemnou vložkou do bot je přesně dle bezpečnostní třídy 2 nová průmyslová obuv MEWA. Je odolná proti žáru až do 140° Celsia, k dostání i ve velikosti XXL a vybavená komfortním systémem prodyšnosti pat.
Paleta ochranných rukavic nabízí ergonomické produkty, které zajišťují profesionální ochranu rukou s dobrou hmatovou citlivostí i při manipulaci s mokrými či suchými povrchy. Speciálně pro svářeče nabízí MEWA široký sortiment ochranných prostředků pro ruce a nohy, například oděruvzdorné odolné rukavice z náhražky kůže.
Nabídku triček, polo-triček a svetrů tvoří barevná rozmanitost: V nabídce barev si každý podnikatel najde odstín, který se hodí k odstínu jeho podniku. A při spektru velikostí až do velikosti 5XL může vhodně obléci každého svého zaměstnance. Svršky jsou k dostání v pánském a dámském provedení.
MEWA textilní management

Společnost MEWA je činná na 41 pracovištích po celé Evropě a zajišťuje svým zákazníkům s vysokou odpovědností obsáhlé a výnosné služby zásobování průmyslovými textiliemi jako jsou pracovní a ochranné oblečení, textilní čistící utěrky, rohože a rohože zachycující olej a produkty bezpečnosti práce a technických požadavků. Celkových 3.900 zaměstnanců pečuje o více než 135.000 zákazníků z oblasti průmyslu, obchodu, řemesel a gastronomie. V roce 2008 bylo docíleno obratu 428 milionů eur. Společnost MEWA, která byla založena v roce 1908, dnes patří k vedoucím dodavatelům v oblasti textilního managementu a získala v říjnu 2009 vyznamenání Značka století od renomovaného německého odborníka na značky.