Nové nákupní centrum na Pankráci pořádá o nadcházejícím víkendu velkolepou módní show. Od pátku do neděle roztančí návštěvníky centra série módních přehlídek s mottem Cesta kolem světa. Módní přehlídky budou probíhat od pátku 20. 3. do neděle 22. 3. 2009 v padesátiminutových blocích vždy ve 12, 14, 16 a 18 hodin.

Arkády Pankrác ve spolupráci s modelingovou agenturou SAXX chystají pro své návštěvníky vskutku netradiční módní show. Choreografii připravuje přední český stylista Vladimír Frank, který je znám ze svého působení v módních metropolích, jakými jsou např. Paříž, Milán či New York. Vladimír Frank zvolil pro tyto módní přehlídky motto Cesta kolem světa. Návštěvníkům Arkád Pankrác tak předvede modely typické pro všechny světové kontinenty či jednotlivé země.


Arkády Pankrác v duchu jarní módy


V suterénu nákupního centra vyroste velkolepé molo s architektonickými symboly evropských metropolí. Modelové a modelky budou prezentovat jarní trendy nájemců nákupního a společenského centra Arkády Pankrác. Vedle mnoha známých tváří uvidíte například Mira a Martina Špaňhelovy, držitele ocenění Slovenský muž a Tělo roku. K zhlédnutí budou kolekce známých domů módy a značek jako například  Peek&Cloppenburg (první obchod v Praze), Steilmann, Camel Active, Pepe Jeans, Triumph, New Yorker, Gant a další. Kolekce těchto značek doladí doplňky Beltissimo, Apia oční optika či Humanic. Celým programem provede zkušená moderátorská dvojice Kristýna Bastienová Kloubková a Petr Vojnar.
Přijďte si užít atmosféru módní show, která je srovnatelná s autorskými přehlídkami slavných módních návrhářů, načerpejte módní inspiraci pro jaro a léto 2009 a pusťte jaro do svého vlastního šatníku!

/tz/