Na český trh s vlasovou kosmetikou přichází nová značka v kategorii vlasové péče, která v sobě spojuje kvalitu profesionálních výrobků s dostupností v maloobchodním prodeji. Nová značka Syoss megaznačky vlasové kosmetiky Schwarzkopf nabízí vše, co je pro dokonalou péči o vlasy potřeba: šampon, kondicionér a vlasovou kúru. Novinka nabízí také varianty pro různé typy vlasů.

 

 

Produkty vlasové péče Syoss jsou určeny ženám ve věku 25-50 let. Zajišťují dokonalou profesionální péči o jejich vlasy. Zároveň nabízí řešení pro všechny moderní a vytížené ženy, které dbají na svůj upravený vzhled, ale čas strávený péčí v kadeřnických salonech je pro ně vzácností. Nejkvalitnější a vysoce účinné složení všech přípravků ženám zajistí nádherné a zdravě se lesknoucí vlasy.

„Syoss je nová značka vlasové péče, která byla speciálně vyvinuta ve spolupráci s kadeřníky, a kadeřníky je také používaná. Uvedení této značky na trh je odpovědí na potřeby spotřebitelů, kteří by si rádi dopřáli profesionální péči jako v kadeřnickém salonu, ale nechtějí nebo nemohou za ni příliš utrácet. Chtějí mít krásné a zdravé vlasy, a zároveň se mohou spolehnout na profesionalitu produktů, které používají,“ uvedla Cornelia Schlatt,  marketingová manažerka divize Kosmetiky Henkel ČR.

Značka Syoss nabízí systém profesionální péče pro každý typ vlasů. V nabídce jsou řady:
•    Syoss Shine Boost
•    Syoss Repair Therapy
•    Syoss Volume Lift 
•    Syoss Color Protect

Syoss Shine Boost je produktová řada určená pro lámavé vlasy bez lesku, a její jedinečná receptura strukturu vlasů vyhlazuje a zároveň vlasům dodá lesk. Řada zahrnuje šampón, kondicionér a bezoplachovou kúru pro okamžitý lesk.

Řada Syoss Repair Therapy je určena pro intenzivní regeneraci suchých a poškozených vlasů. Kromě hloubkové regeneraci zajistí šampón, kondicionér a dvouminutová intenzivní regenerační maska této řady také snazší rozčesávání.

Syoss Volume Lift nabízí odlehčenou péči bez zatížení jemným a oslabeným vlasům bez objemu. Složení této řady posiluje vlasy od kořínků a viditelně zvětšuje jejich objem.

Profesionální Syoss Color Protect zajistí ochranu barvených, tónovaných nebo melírovaných vlasů. Šampón a kondicionér jsou doplněny dvouminutovou intenzivní maskou, která brání vyblednutí barvy a zajišťuje vysoký lesk.

Šampóny a kondicionéry Syoss jsou v nabídce v balení 500 ml, což je i objemová odlišnost od běžných maloobchodních produktů. 2minutová intenzivní maska a kúra pro lesk jsou v nabídce v balení 200 ml.

Produkty nové značky vlasové péče Syoss budou na pultech obchodů dostupné od března 2009 za jednotnou cenu 119,- Kč za kus.

/tz/