o-vanocich-vsadte-na-jistotu.jpg
Patříte k těm, kdo začínají o vánočních dárcích přemýšlet již na podzim? Pravda, babí léto ještě nedovolí myšlenkám na Vánoce ovládnout naši mysl, ale ti, kdo nemají rádi rozhodování na poslední chvíli a nakupují-li tradičně, pak ani přeplněné obchody, jistě vybírají už nyní.

Únava ze shánění, špatná volba, hromadění předmětů, to vše jsou průvodní znaky dárkománie, kterou naše doba přináší. Kdo je unaven tímto fenoménem doby, jistě hledá úniky a jiné varianty. Vždyť ne nadarmo se říká, že dárce se raduje dvakrát - jednou při výběru vhodného dárku, podruhé, když dává.
Krása a ušlechtilost vzešlá z přírody, kterou lidská ruka dotvořila k dokonalosti, potěší každého a zůstane trvalou hodnotou. Vzpomínka na dárce nikdy nevyprchá, navždycky zůstane vtisknuta do chladivé krásy šperku nebo kamene. A co víc, v každé době a za všech okolností může takový dárek přispět ke splnění snu nebo pomoci ve složité životní situaci.
Diamant je nadčasovou a tradiční investicí. Jeho hodnota je uznávána po celém světě a nepodléhá módě, diamant je navíc téměř nezničitelný. Všechny diamanty - i ty ve špercích - z nabídky D.I.C. a.s. jsou opatřeny certifikátem nezávislé gemologické laboratoře vypovídajícím o jeho kvalitách. Exkluzivní briliantové šperky vycházejí z vlastních šperkařských dílen, kde se přírodní krása pod rukama nejlepších šperkařů proměňuje v nadčasovou ozdobu pro ženy i muže.
Kdy jindy, než teď, kdy se svět financí zmítá v nejistotě, v době, jež nás zaplavuje spotřebním zbožím, je vhodnější příležitost vsadit na hodnotu - a tím i na jistotu!
/tz/