jemca-uspela-v-soutez-i-obal-roku-2008.jpgSpolečnost Jemča, česká čajová jednička, získala významné ocenění pro obaly své nové řady čajů Jemča Exclusive. Vedle ocenění „Obal roku 2008\" byla řada Jemča Exclusive v soutěži o nejlepší obalové řešení nominována na zvláštní „Cenu předsedkyně komise\", která bude vítězi udělena na galavečeru 27. listopadu 2008. Úspěch v soutěži je i vstupenkou do prestižní mezinárodní soutěže WorldStar of Packaging, která se uskuteční v říjnu tohoto roku v jihoafrickém Kapském městě.

Nová řada čajů Exclusive společnosti Jemča se utkala v národní soutěži o nejlepší obaly s 92 konkurenčními exponáty, aby si nakonec odnesla ocenění „Obal roku 2008" v kategorii spotřebitelských obalů a nominaci na „Cenu předsedkyně komise". Současně tak předznamenala svoji účast v mezinárodní soutěži obalového umění WorldStar of Packaging. A co především na progresivních obalech Jemči zaujalo porotu, složenou z předních odborníků na obalové technologie? Společným jmenovatelem byla v případě krabiček Jemča Exclusive elegance grafického zpracování, konstrukce i barevného provedení. Porota však ocenila i praktičnost a uživatelské pohodlí nových obalů.

Nová řada kvalitních čajů Exclusive se vyrábí v 9 originálních chuťových variacích. Specialitou mezi čaji této řady je čaj oolong. Dalšími variantami jsou čaje ovocné, zelené a bílé v zajímavých chuťových kombinacích, které jsou na českém trhu jedinečné. Česká čajová jednička Jemča tak představuje zcela novou tvář.

/tz/