téma: Vysoce koncentrovaná pleťová séra

Dotaz: Koncentrovaná séra s vysokým obsahem aktivních látek jsou nyní velmi trendy záležitostí. Jak ale dokáží pleti prospět? A nemohou jí naopak takové dávky výživy uškodit? 

- Andrea D.

lady 3695772 1920Doporučení Aleny Kimlové:

Sérum je vhodné nejen pro ženy 40+

Nákup kosmetického přípravku ve formě séra vždy evokuje představu intenzivní hloubkové péče, která zabezpečí nadstandardní efekty na pleti. Vypne vrásky, zvýší hustotu a objem pokožky, zlepší hydrataci a celkově omladí pokožku. Používání těchto specifických přípravků je víceméně záležitostí žen, které jsou majitelkami tzv. perimenopauzální pleti. To znamená, že jejich věk překročil hranici 40 let. Výjimku tvoří mladší ženy, které nedodržovaly od mládí pravidla bezpečného opalování, jejich pleť je poškozena slunečními paprsky a svou kvalitou se jeví jako pokožka mnohem starší.

Pleťové sérum pro první známky stárnutí: hra s peptidy

Takové pokožce je třeba věnovat větší pozornost a do pravidelné péče zařadit produkty s vyšší koncentrací účinných látek. Pak jsou kosmetická séra těmi nejvhodnějšími přípravky, které pomohou pokožku omladit. Před tím, než po některém séru sáhneme, je třeba posoudit, v jaké kondici se pokožka nachází, co je momentálně potřeba zlepšit. Začnou-li se kolem očí objevovat vrásky, které nemizí ani, když se přestaneme usmívat, pokožka jeví první známky lehkého uvolnění, je jisté, že začínají ochabovat kolagenová vlákna. Nastává čas pro první záchranu. Doporučuji pravidelné používání buněčného stimulátoru Mito Spécial+. Jedná se o tzv. „peptidového messengera“, který obsahuje peptidy ve velmi vysoké koncentraci (100mg na kg). Ty jsou schopny probudit mimobuněčnou syntézu kolagenu a stávající kolagen regenerovat. Přípravek navíc obsahuje antioxidační a antiradikálový komplex chránící buňky před poškozením. Dámy, které vyžadují tzv. bio přípravky, jistě potěší i fakt, že Mito Spécial+ je přípravek 100% přírodní. Aktivní látky jsou získány z rostlinných zdrojů v biokvalitě a jsou zpracovány nejmodernější biotechnologií. Oživení pleti lze pozorovat již po první dávce.

Povadlé kontury tváře: Dopřejte pleti více kyseliny hyaluronové a kolagen

IMG 9567 edPozorujeme-li na pokožce hlubší uvolnění a ztenčení, které vede k rozostření kontur obličeje a pleť jeví známky suchosti, je důležité zařadit do péče produkty zvyšující objem pleti a posilující hydrataci. Za skvělé sérum považuji produkt Cells Life (to znamená v překladu život buňky). Přípravek olejovitého charakteru zvyšuje produkci kyseliny hyaluronové. Ta přitahuje velké množství vody, umožňuje rychlejší výměnu živných látek mezi krví a buňkami tkání a zvyšuje objem pleti. Sérum navíc obsahuje rozpustný kolagen, který proniká hluboko do pokožky, regeneruje stávající kolagenová vlákna, vyhlazuje vrásky a zpevňuje pleť. Působením séra jsou vrásky méně hluboké, pokožka se zpevňuje, kontury obličeje se vrací do své původní podoby. Výsledek je patrný velmi brzy. Pleti se znovu vrací vitalita a pevnost. Sérum se aplikuje v 10-14denních kúrách.

Zralá pleť potřebuje séra s nejvyšší koncentrací biologicky aktivních látek

Jsou-li na pokožce známky stárnutí již zcela nepřehlédnutelné, vrásky jsou hluboké, nosoretní rýha velmi výrazná, pleť bez vitality s kožními převisy, pak je možné oba přípravky Mito Spécial+ a sérum Cells Life spolu kombinovat, či sáhnout po údernějších produktech. Sérum Le Concentré Réparateur efektivně zahlazuje projevy stárnutí. Nepřináší pouze okamžité a krátkodobé zlepšení, ale umožní pozvolnou a hlubokou regeneraci. Jeho použitím mizí známky stárnutí a pleť „omládne“ o několik let. Sérum doplňují ještě dva sofistikované produkty La Crème Jeunesse (denní krém) a La Crème Anti-Temps (noční krém), které působí v naprosté synergii a efektivně pokožku omladí.

 Přípravky GERnétic zakoupíte zde: KOUPIT PRODUKTY
www.gernetic.cz

 

Přípravky GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech, kde Vám kosmetička poradí, jak přípravky používat a může nabídnout i salonní ošetření. Seznam salonů na www.gernetic.cz

Alena Kimlová, vrchní firemní školitelka značky GERnétic.Kosmetickou poradnu pro Madam Business připravila Alena Kimlová, hlavní firemní školitelka a ambasadorka značky z Kosmetického studia GERnétic.

Kosmetika GERnétic podporuje:

Dárcovství krve „Smrt nemá šanci, když budeme dárci“ se z.s. Zdraví-Život
Vzdělání dětí s Nadačním fondem Rozum a Cit
Více informací o podporovaných projektech: https://www.gernetic.cz/podporujeme

Časopis Madam Business je mediálním partnerem Setkání Gerneticienne 2020.

Francouzská přírodní kosmetika GERnétic poskytuje komplexní systém špičkové péče o obličej, poprsí a tělo. Je určena pro profesionální práci kosmetiček, wellness studií, lázní a následnou každodenní domácí péči o pleť. GERnétic nabízí individuální řešení pro každého zákazníka.

Díky obsahu aktivních látek produkty GERnétic:
• zamezují předčasnému stárnutí,
• řeší různé problémy vyskytující se na pokožce jako akné, vrásky, jizvy, strie, popáleniny, ekzémy a další,
• zpevňují a modelují poprsí,
• přispívají k zeštíhlení a odstraňování celulitidy.
GERnétic udržuje pleť v dobrém stavu. Je to kosmetika pro krásu, zdraví, pohodu a příjemný pocit.

Trápí-li vás problémy s pletí, pokládejte nám své dotazy v poradnách na www.gernetic.cz.

Kosmetické přípravky GERnétic jsou před uvedením na trh dlouhodobě klinicky a dermatologicky testovány, a to s vynikajícími výsledky. Výrobce garantuje výbornou kožní snášenlivost. Při celém výrobním procesu procházejí výrobky náročnou kontrolou a dalším testováním.

Sponzorem poradny je francouzská kosmetika GERnétic.

GERnétic je řešení!

www.gernetic.cz

Image by Pexels from Pixabay

Prohlédněte si videa o kosmetice GERnétic na YouTube.
Staňte se našimi fanoušky na https://www.facebook.com/GERnetic.cz
nebo na https://www.instagram.com/gernetic.cz/