Salonni maska Peel Off Eclaircissant edtéma: pigmentace nad horním rtem

Dotaz: Po letošním létě mi značně zpigmentovala kůže pod nosem. Tmavá barva vytváří dojem knírku. Ráda bych to co nejrychleji odstranila.         

- Olga P.

Doporučení Aleny Kimlové:

Začněte peelingem

Sluníčka jsme si v letošním roce opravdu užili a s nadměrnou a nepravidelnou pigmentací se potýká v současné době mnoho žen i mužů. Pokud chcete tmavou skvrnu odstranit co nejrychleji, doporučuji intenzivnější kosmetickou kúru.
Postižené místo ošetřete peelingem Ger Peel. Jemnými krouživými pohyby po pokožce odstraníte odumřelé buňky a pokožku jemně prosvětlíte. Peeling odstraňte vodou a pokožku osušte. Pak naneste malé množství enzymatického koncentrátu Lotion Aux Acides De Fleurs a nechte dobře vstřebat. Aktivní látky lehce rozvolní mezibuněčnou soudržnost a umožní tak rychlejší odstranění buněk zasažených nadměrnou produkcí kožního barviva. Přípravek Lotion Aux Acides De Fleurs aplikujte maximálně dvakrát týdně. Dodržujte nanášení malého množství!

Speciální péče projasní pokožku

Po vstřebání koncentrátu naneste 2-3 kapky přípravku Sérum Dépigmentant a dobře zapracujte. Po vstřebání pokožku ošetřete jemným krémem Créme Éclaircissante. Tento přípravek můžete použít i na celý obličej. Má velmi příjemný Depigmentanty noveslozeni edprojasňující a hydratační účinek. Sérum Dépigmentant a Créme Éclaircisante tlumí produkci kožního barviva. Vzhledem k tomu, že se pokožka neustále obměňuje, dochází postupně k jejímu prosvětlování a barevnému vyrovnání. Daný postup opakujte pravidelně každý den ráno i večer. Při pobytu venku je nutné pokožku chránit přípravkem s vysokým UV filtrem, výborné je Melano 50 (SPF 50, vysoká ochrana).

Pokud provádíte depilaci chloupků na horním rtu, nedoporučuji depilaci mechanickou. Vytržení chloupků někdy stimuluje melanocyty (buňky produkující kožní barvivo) k vyšší produkci barviva. To by pokožce příliš neprospělo. Buďte trpěliví a opravdu pravidelnou péči dodržujte. Výsledek se jistě dostaví. Celý proces prosvětlení pokožky lze urychlit i návštěvou kosmetického salonu, který pracuje s přípravky GERnétic a může tak nabídnout účinnou speciální kúru na vyrovnání nepravidelné pigmentace. Salonní alginátová maska Peel Off Eclaircissant má nezastupitelné výsledky.

Přípravky GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech, kde Vám kosmetička poradí, jak přípravky používat a může nabídnout i salonní ošetření. Seznam salonů na www.gernetic.cz

Alena Kimlová, vrchní firemní školitelka značky GERnétic.Kosmetickou poradnu pro Madam Business připravila Alena Kimlová, vrchní firemní školitelka a ambasadorka značky z Kosmetického studia GERnétic.

Kosmetika GERnétic podporuje:

Dárcovství krve „Smrt nemá šanci, když budeme dárci“ s z.s. Zdraví-Život
Vzdělání dětí „Aby krása duše mohla rozkvést“ s Nadačním fondem Rozum a Cit
Více informací o podporovaných projektech: https://www.gernetic.cz/podporujeme

Francouzská přírodní kosmetika GERnétic poskytuje komplexní systém špičkové péče o obličej, poprsí a tělo. Je určena pro profesionální práci kosmetiček, wellness studií, lázní a následnou každodenní domácí péči o pleť. GERnétic nabízí individuální řešení pro každého zákazníka.

Díky obsahu aktivních látek produkty GERnétic:
• zamezují předčasnému stárnutí,
• řeší různé problémy vyskytující se na pokožce jako akné, vrásky, jizvy, strie, popáleniny, ekzémy a další,
• zpevňují a modelují poprsí,
• přispívají k zeštíhlení a odstraňování celulitidy.
GERnétic udržuje pleť v dobrém stavu. Je to kosmetika pro krásu, zdraví, pohodu a příjemný pocit.

Trápí-li vás problémy s pletí, pokládejte nám své dotazy v poradnách na www.gernetic.cz.

Kosmetické přípravky GERnétic jsou před uvedením na trh dlouhodobě klinicky a dermatologicky testovány, a to s vynikajícími výsledky. Výrobce garantuje výbornou kožní snášenlivost. Při celém výrobním procesu procházejí výrobky náročnou kontrolou a dalším testováním.

Sponzorem poradny je francouzská kosmetika GERnétic.

GERnétic je řešení!

www.gernetic.cz

Prohlédněte si videa o kosmetice GERnétic na YouTube.
Staňte se našimi fanoušky na https://www.facebook.com/GERnetic.cz
nebo na https://www.instagram.com/gernetic.cz/