IMG 6945

Odpovídá Alena Kimlová
z Kosmetického studia GERnétic
téma: péče o vlasy – padání a řídnutí vlasů

Začínají mi padat a řídnout vlasy. Co mohu udělat pro zlepšení tohoto problému?

Chceme-li si zachovat krásné, lesklé a hlavně zdravé vlasy, musíme o ně správně pečovat. Vlasy a vlasová pokožka vyžadují stejnou péči jako naše tělo a pleť. Proto je rozumné pořídit si účinný ucelený program, který nám pomůže vlasy a vlasovou pokožku zregenerovat. Je třeba počítat s tím, že regenerace vlasů vyžaduje určitou dávku trpělivosti a času. Nejprve je důležité dokonale vyživit a zregenerovat vlasovou cibulku a teprve pak nám porostou opravdu pevné zdravé vlasy, které nebudou předčasně vypadávat.

Zároveň je nutné si uvědomit, že kvalita vlasů je ovlivňována i vnitřními vlivy (hormonální nerovnováha, problémy se štítnou žlázou, užívání různých léků, strava, pitný režim, pracovní přetížení, stresy) a také vnějším působením – časté barvení vlasů, nošení pokrývek hlavy, nešetrné mytí a tepelné vysušování, sluneční záření. Zvýšená zátěž vlasové pokožky může vést k různým chorobám, které mohou způsobit nadměrné maštění, svědění, tvorbu nepříjemných lupů, výpadávání vlasů atd. Padání vlasů může být i následek i různých redukčních diet. Je třeba nechat si vlasy vyšetřit u kožního lékaře a zjistit příčinu vypadávání vlasů.

K intenzivní regeneraci vyzkoušejte vlasové přípravky GERnétic, které zabezpečí nejen kvalitní péči o vlas jako takový, ale zároveň pomohou odstranit různé problémy. Produkty Medul a Cuticul Extra Plus od kosmetiky GERnétic mají podpůrné účinky při řešení lupů, ekzémů, lupénky, mazotokovém vypadávání vlasů. Velmi dobré výsledky jsou zaznamenány při padání vlasů jako následku psychického šoku nebo vedlejších účinků léků.

Medul je jemný šampón, který obsahuje nezbytné složky a látky pro správnou péči o vlasy a vlasovou pokožku. Důležité aminokyseliny, výtažek z plodů kokosovníku a aktivní výtažky získané moderní biotechnologií pomáhají vrátit vlasům zdravý vzhled. Šampon Medul odstraní beze zbytku nečistoty z vlasů, uvolní stresovanou pokožku, lehce ji prokrví a umožní tak rychlé využití aktivních látek. Medul má velmi příznivé účinky na vlasy i tkáně skalpu a je určen k pravidelnému ošetřování vlasů.

Šampon aplikujeme dvakrát za sebou. První dávka smyje nečistoty z povrchu vlasu a vlasové pokožky, druhá dávka poskytne aktivní látky buňkám kůže k jejich rychlejší regeneraci. Proto je důležité lehce promasírovat pokožku a podpořit tak přísun krve k folikulům.

Dalším velmi příznivým produktem především pro vlasovou pokožku a vlasovou cibulku je stimulační tonikum Cuticul Extra Plus. Výživné tonikum je určené k hluboké regeneraci vlasové pokožky, vlasové cibulky a následně růstu kvalitnějšího vlasu. Promyšlený soubor aminokyselin je důležitý pro rekonstrukci vlasu, vyvážený komplex vitamínů skupiny B a výtažky získané biotechnologií urychlují vývoj zdravých buněk v zárodečné vrstvě, vyživují vlasovou cibulku a mazové váčky, regulují vyměšování kožního mazu. Peptidy aktivují a podporují zdravý a rychlejší růst vlasů. Tonikum postupně aplikujeme lehkou povrchovou masáží bříšky prstů do vlasové pokožky až do vstřebání. Neoplachujeme a vlasy upravíme obvyklým způsobem.

Pravidelným používáním přípravků Medul a Cuticul Extra Plus značně zlepšíte stav vlasové cibulky i pokožky, což bude mít pozitivní vliv na zamezení padání vlasů.

Přípravky GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech, kde Vám kosmetička poradí, jak přípravky používat a může nabídnout i salonní ošetření. Seznam salonů na www.gernetic.cz

Kosmetika GERnétic podporuje projekt na získávání dárců krve „Smrt nemá šanci, když budeme dárci". Více na www.zdravi-zivot.eu

Časopis Madam Business je mediálním partnerem soutěže kosmetiček „Hvězda GERnétic Česko 2017".

Francouzská přírodní kosmetika GERnétic poskytuje komplexní systém špičkové péče o obličej, poprsí a tělo. Je určena pro profesionální práci kosmetiček, wellness studií, lázní a následnou každodenní domácí péči o pleť. GERnétic nabízí individuální řešení pro každého zákazníka.

Díky obsahu aktivních látek produkty GERnétic:
• zamezují předčasnému stárnutí,
• řeší různé problémy vyskytující se na pokožce jako akné, vrásky, jizvy, strie, popáleniny, ekzémy a další,
• zpevňují a modelují poprsí,
• přispívají k zeštíhlení a odstraňování celulitidy.
GERnétic udržuje pleť v dobrém stavu. Je to kosmetika pro krásu, zdraví, pohodu a příjemný pocit.

Trápí-li vás problémy s pletí, pokládejte nám své dotazy v poradnách na www.gernetic.cz.

Kosmetické přípravky GERnétic jsou před uvedením na trh dlouhodobě klinicky a dermatologicky testovány, a to s vynikajícími výsledky. Výrobce garantuje výbornou kožní snášenlivost. Při celém výrobním procesu procházejí výrobky náročnou kontrolou a dalším testováním.

Sponzorem poradny je francouzská kosmetika GERnétic.

GERnétic je řešení!

www.gernetic.cz

Prohlédněte si videa o kosmetice GERnétic na YouTube.
Staňte se našimi fanoušky na https://www.facebook.com/GERnetic.cz
nebo na https://www.instagram.com/gernetic.cz/