img1_600 téma: rychlé rozjasnění pleti

Odpovídá Alena Kimlová
z Kosmetického studia GERnétic

Mám velmi suchou pokožku s četnými vráskami. Při používání make-upu se mi často stává, že se mi slije do vrásek a nalíčení nevypadá dobře. Vyzkoušela jsem mnoho přípravků a žádný mi nevyhovuje. Poradíte mi, jaký make-up mám používat? Letní opálení již dávno zmizelo.

Vyzkoušejte vypracovanou a promyšlenou novinku francouzské kosmetiky GERnétic - Crème GG.  Jedná se o tónovací rozjasňující krém s optickou korekcí, který stírá hranice mezi péčí o pleť a líčením. Je výsledkem intenzivních studií expertů laboratoří GERnétic.

Crème GG působí na pokožce na dvou úrovních:

1. Na povrchu pokožky se díky mikrokapslím uvolní barevné mikropigmenty, které se přizpůsobí každému typu pokožky. Pleť okamžitě barevně sjednotí a skryjí drobné nedokonalosti. Speciální mikrokuličky „soft focus" (bez silikonu) rozptylují světlo a dokonale rozostří kontury vrásek. Pokožka ihned působí hebkým a napudrovaným dojmem.

2. Účinné látky (výtažky z rostlin, ušlechtilých olejů, řasy chlorella, sóji) stimulují kvalitní buněčný růst a vyživují buňky, působí proti únavě, peptidový komplex dodává pleti požadovanou energii. Pokožka je svěží a napjatá.

Crème GG poskytuje i základní ochranu proti UV záření. Používá se jako denní báze a pokud nejsou na pokožce vážnější nedostatky, není nutné používat make-up. Krém se výborně roztírá, je parfemovaný jemnou vůní a je vhodný pro všechny typy pleti. Aplikuje se v malém množství a jemnými tahy se nanáší na obličej, krk, případně i dekolt.

 Zdokonalující a rozjasňující péče o obličej je zaměřená především na půvabný vzhled a krásu. Již první tahy vás překvapí svými účinky a přesvědčí vás, že se tento krém musí stát vaším „denním přítelem".

 

 

Výše uvedené přípravky zakoupíte v kosmetických salonech, kde vám kosmetička poradí, jak přípravky používat a může nabídnout i salonní ošetření.

Pozvánka na Odborný kongres GERnétic
U příležitosti 20 let kosmetiky GERnétic v České republice pořádáme ve čtvrtek 17. 11. 2016 v Multifunkčním centru zámku Lednice „Odborný Česko Slovenský Výroční kongres GERnétic". Atraktivní program zahrnuje přednášky řady osobností ze světa kosmetiky, zdraví, výživy a marketingu z Česka i ze zahraničí. Kongresový balíček zahrnuje také doprovodný program, občerstvení a dárek.
Více informací o kongresu na http://www.gernetic.cz/kongres-gernetic/

Francouzská přírodní kosmetika GERnétic poskytuje komplexní systém špičkové péče o obličej, poprsí a tělo. Je určena pro profesionální práci kosmetiček, wellness studií, lázní a následnou každodenní domácí péči o pleť. GERnétic nabízí individuální řešení pro každého zákazníka.

Díky obsahu aktivních látek produkty GERnétic:

• zamezují předčasnému stárnutí,
• řeší různé problémy vyskytující se na pokožce jako akné, vrásky, jizvy, strie, popáleniny, ekzémy a další,
• zpevňují a modelují poprsí,
• přispívají k zeštíhlení a odstraňování celulitidy.

GERnétic udržuje pleť v dobrém stavu. Je to kosmetika pro krásu, zdraví, pohodu a příjemný pocit.

Kosmetické přípravky GERnétic jsou před uvedením na trh dlouhodobě klinicky a dermatologicky testovány, a to s vynikajícími výsledky. Výrobce garantuje výbornou kožní snášenlivost. Při celém výrobním procesu procházejí výrobky náročnou kontrolou a dalším testováním.

Prohlédněte si videa o kosmetice GERnétic na YouTube.

Sponzorem poradny je francouzská kosmetika GERnétic.

GERnétic je řešení!

www.gernetic.cz

Staňte se našimi fanoušky https://www.facebook.com/GERnetic.cz

Sledujte také bezplatnou dermatologickou poradnu na našich webových stránkách a zasílejte své dotazy.