img1_600 téma: pigmenty nad horním rtem

Odpovídá Alena Kimlová
z Kosmetického studia GERnétic

www.StudioGernetic.cz

Neustále mám problém s nepravidelnou pigmentací na obličeji, hlavně nad horním rtem. Teď po létě jsou pigmenty tak výrazné, že opticky vytváří dojem „knírku". Navíc mi v těchto místech začaly ve větší míře růst chloupky. Zajímalo by mě, zda si i přes to mohu nechat odstranit chloupky voskem?

Strhávání chloupků voskem ve vašem případě nepřipadá vůbec v úvahu. Takový zásah by mohl tvorbu dalších pigmentů ještě více vyprovokovat a celý problém zhoršit. Doporučovala bych chloupky jednotlivě vytrhávat pinzetou, a to spíš průběžně, než všechny najednou. A po takovém zásahu je vždy potřeba ošetřit pokožku zklidňujícím a regeneračním krémem. Jakmile se krém vstřebá, doplňte ošetření pokožky ještě preparátem s vyšším ochranným faktorem. A takto postupujte po celý rok bez ohledu na to, zda se chloupků zbavujete v březnu, srpnu nebo prosinci. Váš problém bych doporučila řešit pomocí regeneračního krému Synchro a ochranného přípravku Melano 50 (SPF 50 vysoká ochrana) od kosmetické značky GERnétic. Synchro je vynikající noční krém, který doplní optimální výživu buňkám pokožky a podpoří přirozené funkce kůže. Melano 50 s vysokým ochranným filtrem ochrání pokožku před slunečními paprsky a zamezí tak nadměrné tvorbě pigmentů. Projasnění pokožky od stávajících pigmentů dosáhnete projasňujícím krémem Crème Éclaircissante a přípravkem Sérum Dépigmentant. Oba přípravky vyvažují produkci pigmentů, mají lehký „slupovací" efekt a po jejich pravidelné aplikaci pokožka rychle ztrácí tmavý odstín.

Celý proces projasnění pokožky můžete urychlit návštěvou v kosmetickém salonu, kde pracuje s kosmetikou GERnétic profesionálně proškolený personál. Speciální ošetření napomáhá pleť účinněji barevně sjednotit. A ještě jedno upozornění. Vzhledem k tomu, že vaše pokožka má tendenci k tvorbě pigmentových skvrn, je důležité, abyste na tento problém myslela zkraje jara příštího ruku v určitém předstihu. Doporučuji koncem února nebo nejpozději začátkem března začít používat přípravek Crème Éclaircissante jako noční krém. Utlumí činnost buněk produkujících kožní barvivo a ochrání pokožku před vznikem nadměrné pigmentace v jarních a letních měsících.

Kosmetiku GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech, kde vám kosmetička poradí, jak přípravky používat a může nabídnout i salonní ošetření.

Francouzská přírodní kosmetika GERnétic poskytuje komplexní systém špičkové péče o obličej, poprsí a tělo. Je určena pro profesionální práci kosmetiček, wellness studií, lázní a následnou každodenní domácí péči o pleť. GERnétic nabízí individuální řešení pro každého zákazníka.

Díky obsahu aktivních látek produkty GERnétic:
• zamezují předčasnému stárnutí,
• řeší různé problémy vyskytující se na pokožce jako akné, vrásky, jizvy, strie, popáleniny, ekzémy a další,
• zpevňují a modelují poprsí,
• přispívají k zeštíhlení a odstraňování celulitidy.

GERnétic udržuje pleť v dobrém stavu. Je to kosmetika pro krásu, zdraví, pohodu a příjemný pocit.
Kosmetické přípravky GERnétic jsou před uvedením na trh dlouhodobě klinicky a dermatologicky testovány, a to s vynikajícími výsledky. Výrobce garantuje výbornou kožní snášenlivost. Při celém výrobním procesu procházejí výrobky náročnou kontrolou a dalším testováním.

Prohlédněte si videa o kosmetice GERnétic na YouTube.

Sponzorem poradny je francouzská kosmetika GERnétic.

GERnétic je řešení!

www.gernetic.cz

Staňte se našimi fanoušky https://www.facebook.com/GERnetic.cz

Sledujte také bezplatnou dermatologickou poradnu na našich webových stránkách a zasílejte své dotazy.