img1_600 téma: okysličení pleti

Odpovídá Alena Kimlová
z Kosmetického studia GERnétic

www.StudioGernetic.cz

Vyzkoušela jsem v kosmetickém salonu okysličující ošetření GERnétic a byla jsem moc spokojená. Pokožka byla svěží a vypnutá, cítila jsem se přitažlivá a mladší. Ráda bych si něco podobného dopřála i doma, například ve formě krému nebo séra. Můžete mi poradit, jakýý přípravek by splnil moje očekávání?


Dostatečné množství kyslíku je pro správnou a vyváženou činnost kožních buněk zcela zásadní. Pokožka má možnost získat energii pro celkovou obnovu a regeneraci, produkuje v dostatečném množství kolagenová a elastinová vlákna, která jsou potřebná pro její pevnost a pružnost. To je žádoucí především v případě unavené, vyčerpané či stárnoucí pokožky. Doporučuji vám vyzkoušet krém Ger Oxy od kosmetické značky GERnétic. Jedná se o okysličující, regenerační a zvláčňující krém, který zajišťuje dobrou mikrocirkulaci krve a zlepšuje tak přísun živin, podporuje vázání kyslíku v pokožce. Rostlinné výtažky z šalvěje, třezalky, řebříčku, měsíčku a proskurníku mají zjemňující, vyživující a vyrovnávací efekt, dodávají pokožce jemnost, svěžest a hydrataci. Aminokyseliny lysin, leucin, isoleucin, treonin a valin podporují růst, regeneraci, okysličování a dýchání buněk. Krém Ger Oxy je velmi dobrým denním pomocníkem a poslouží zároveň jako vhodný podklad pod make-up. Lze jej ale také uplatnit pro večerní ošetření pleti jako noční krém.

Chcete-li účinky krému Ger Oxy ještě umocnit, aplikujte pod něj buněčný stimulátor Mito Spécial+. Stimuluje mitochondriální metabolismus. Umožňuje buňkám lépe dýchat, zefektivňuje vstřebávání kyslíku kůží, celkově podporuje buněčnou aktivitu a energii. Anti-ageingový efekt má rychlý nástup. Oživuje unavenou pokožku, přináší pocit mládí a viditelně redukuje vrásky až do hloubky. Tato lehká kúra jistě splní vaše očekávání.

Kosmetiku GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech, kde vám kosmetička poradí, jak přípravky používat a může nabídnout i salonní ošetření.

Francouzská přírodní kosmetika GERnétic poskytuje komplexní systém špičkové péče o obličej, poprsí a tělo. Je určena pro profesionální práci kosmetiček, wellness studií, lázní a následnou každodenní domácí péči o pleť. GERnétic nabízí individuální řešení pro každého zákazníka.

Díky obsahu aktivních látek produkty GERnétic:
• zamezují předčasnému stárnutí,
• řeší různé problémy vyskytující se na pokožce jako akné, vrásky, jizvy, strie, popáleniny, ekzémy a další,
• zpevňují a modelují poprsí,
• přispívají k zeštíhlení a odstraňování celulitidy.

GERnétic udržuje pleť v dobrém stavu. Je to kosmetika pro krásu, zdraví, pohodu a příjemný pocit.

Kosmetické přípravky GERnétic jsou před uvedením na trh dlouhodobě klinicky a dermatologicky testovány, a to s vynikajícími výsledky. Výrobce garantuje výbornou kožní snášenlivost. Při celém výrobním procesu procházejí výrobky náročnou kontrolou a dalším testováním.

Prohlédněte si videa o kosmetice GERnétic na YouTube.

Sponzorem poradny je francouzská kosmetika GERnétic.

GERnétic je řešení!

www.gernetic.cz

Staňte se našimi fanoušky https://www.facebook.com/GERnetic.cz

Sledujte také bezplatnou dermatologickou poradnu na našich webových stránkách a zasílejte své dotazy.