img1_600 Ve dnech 19.-21.3. 2015 najdete kosmetiku GERnétic na výstavě Beauty Forum v Trenčíně. Srdečně Vás zveme k návštěvě.

téma: oční okolí

Odpovídá Alena Kimlová
z Kosmetického centra GERnétic

V mrazivých dnech mám problém s očima a pokožkou kolem očí. Při pobytu venku mi oči velmi slzí a po chvíli mě začne kůže kolem očí svědit a pálit. Po návratu domů se mi navíc vytvoří otoky, které přetrvávají dost dlouhou dobu.

Vaše problémy signalizují velmi suchou a citlivou pokožku, o kterou se musíte intenzivně starat. Před pobytem venku je třeba zabezpečit dobrou ochranu před vysušením, které způsobuje mráz a vítr. Pleť je důležité ošetřit krémem polomastného charakteru, který vytvoří na pokožce jemný mastný film. Ten zamezí unikání vody z kůže. Dobrou volbou je krém Symbiose, jehož aktivní látky navíc přitahují vodu ze škáry a tak působí na dobrou hydrataci povrchu pokožky. Zároveň doplní do kůže lipidy a zamezí tak nepříjemnému svědění a pálení. Příjemný je i fakt, že krém nezatíží pokožku mastným filmem a umožní tak bezproblémové nalíčení. Pokud je venku inverzní ráz počasí, nebo se pohybujete ve znečištěném ovzduší, je třeba chránit pleť před vznikem volných radikálů, které poškozují a dráždí pokožku. Doporučuji nanést pod krém ochranný přípravek Gel Contour Yeux, který volné radikály eliminuje a zabraňuje jejich vzniku.

Po návratu domů odstraňte líčidla kvalitním čisticím mlékem, naneste drenážní masku, která zamezí otokům a pak tenkou vrstvičku mastného regeneračního krému. Výborná zkušenost je s přípravky Masque Yeux a Synchro. Masque Yeux - oční maska, podpoří proudění lymfy a zamezí její stagnaci (nevzniknou otoky) a krém Synchro dodá regenerační a výživné látky, vyrovná lipidový film a celkově pokožku zklidní.

Před slzením Vás ochrání brýle s ochranným UV filtrem, které zabrání podráždění očí. Chcete-li si dopřát maximální komfort, navštivte kosmetický salon pracující s kosmetikou GERnétic a požádejte o speciální ošetření očního okolí, které přinese Vaší pokožce dokonalou péči.

Kosmetiku GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech, kde vám kosmetička poradí, jak přípravky používat a může nabídnout i salonní ošetření.

Francouzská přírodní kosmetika GERnétic poskytuje komplexní systém špičkové péče o obličej, poprsí a tělo. Je určena pro profesionální práci kosmetiček, wellness studií, lázní a následnou každodenní domácí péči o pleť.
GERnétic nabízí individuální řešení pro každého zákazníka.

Díky obsahu aktivních látek produkty GERnétic:
• zamezují předčasnému stárnutí,
• řeší různé problémy vyskytující se na pokožce jako akné, vrásky, jizvy, strie, popáleniny, ekzémy a další,
• zpevňují a modelují poprsí,
• přispívají k zeštíhlení a odstraňování celulitidy.

GERnétic udržuje pleť v dobrém stavu. Je to kosmetika pro krásu, zdraví, pohodu a příjemný pocit.

Kosmetické přípravky GERnétic jsou před uvedením na trh dlouhodobě klinicky a dermatologicky testovány, a to s vynikajícími výsledky. Výrobce garantuje výbornou kožní snášenlivost. Při celém výrobním procesu procházejí výrobky náročnou kontrolou a dalším testováním.

Prohlédněte si videa o kosmetice GERnétic na YouTube

Sponzorem poradny je francouzská kosmetika GERnétic.

GERnétic je řešení!

www.gernetic.cz

Staňte se našimi fanoušky https://www.facebook.com/GERnetic.cz