zleva Ivo Koukol Helena Kohoutová zakladatelka projektu OCP a Josef Pleskotzleva Ivo Koukol, Helena Kohoutová zakladatelka projektu OCP a Josef Pleskot  První klubové setkání roku 2018 Ocenění Českých Podnikatelek se uskutečnilo v jedinečných prostorách ČSOB, která je generální partnerem tohoto projektu. Není náhodou, že hlavními hosty byli tentokrát pánové architekti Josef Pleskot a Ivo Koukol. Protože jsou to právě oni, kdo za realizací svým způsobem unikátní budovy stojí. Josef Pleskot v rozhovoru prozradil nejen to, jak projekt vznikal, ale také, čím je specifický.

Josef Pleskot: Architektura nesmí být arogantní

O tom, jak se české rodinné firmy dokáží vyrovnat s problematikou nástupnictví, hovoří Štěpán Černohorský, ředitel ČSOB Advisory.
Polovina rodinných firem dnes čelí mezigeneračnímu transferu

Ředitel institutu CEMI Štěpán Mika u příležitosti klubového setkání předal jedné z loňských finalistek Ocenění Českých Podnikatelek voucher na roční online MBA či LLM studium.

cemiŘeditel Institutu CEMI Štěpán Mika s loňskou finalistkou Veronikou CipínovouInstitut CEMI přichází s novinkou FLEXI MBA

Na závěr setkání se mohli jeho účastníci na vlastní oči přesvědčit, jak zajímavá budova ČSOB v pražských Radlicích je, a to při komentované prohlídce s Josefem Pleskotem a Ivem Koukolem.

Projekt Ocenění Českých Podnikatelek – OCP podporuje od roku 2008 české podnikatelky, oceňuje jejich projekty, inovace, ekonomický růst jejich firem, ale i osobní přístup, společenský dopad jejich podnikání a vůbec specifický způsob, jakým ženy kultivují podnikatelské prostředí. OCP přináší podnikatelkám inspiraci, dává jim možnost sdílet své zkušenosti, a naopak čerpat z bohatých zkušeností ostatních žen, poskytuje příležitost získat nový pohled na svoji firmu a podívat se na své podnikání z jiné perspektivy. Nabízí ženám větší uspokojení z podnikání, díky účasti v projektu se stávají členkami klubu s možností nahlížet a čerpat z registru podnikatelek a v průběhu celého roku mají přístup k podnětným on-line radám a podnikatelským tipům – a to vše bezplatně. Účast v projektu, jehož mottem je BUDUJEME HRDÉ ČESKO, tedy znamená nové příležitosti a zkušenosti, podnikatelské benefity, kontakty a nová inspirující přátelství.

advi

 

Ředitel ČSOB Advisory Štěpán ČernohorskýVíce informací naleznete na www.oceneniceskychpodnikatelek.cz 

(tz)