iva AdaDevatenáctý rok zahájil Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club tradiční „Novoroční číší vína“ v prostorách Kláštera minoritů sv. Jakuba. Mottem letošního ročníku je „ODVAHA“. Loni se v rámci Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club uskutečnilo 16 setkání, což, jak při rekapitulaci uplynulého ročníku uvedla zakladatelka klubu Helena Kohoutová, představuje zhruba 67 hodin společně stráveného času. Klubových akcí se zúčastnilo 1017 žen – podnikatelek a manažerek. V průběhu celého roku podpořil dámský klub celou řadu neziskových projektů.

Mystička Iva Adamcová (na snímku vpravo) s Helenou Kohoutovou

Dále Helena Kohoutová představila novinku pro rok 2018, kterou je tzv. Superčlenství, které propojuje podnikatelskou platformu, jež Helena vytváří od roku 1997 v rámci klubů fungujících projektů Ocenění Českých Podnikatelek, Exportní cena DHL UniCredit, Ocenění Českých Lídrů a Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club. Díky tomu se bude maximalizovat vzájemný užitek pro členy, kteří budou moci participovat na aktivitách, benefitech a službách, které jim jejich členství nabízí.

Hlavním hostem letošního prvního setkání byla mystička Iva Adamcová. Ta již několik let promlouvá k lidem, aby jim pomohla najít cestu ke klidu a pokoře. Podle ní totiž v momentě, když toto člověk dokáže, dosáhne klidu. „Vše je v našich životech připraveno a v ten správný okamžik přijde přesně to, co má přijít. Každou vteřinou existence se učíme a hledáme tu nejlepší cestu a neuvědomujeme si, že právě nyní jsme již na té správné cestě. Že vše činíme v souladu s přirozeným tokem vesmíru a VŠE JE DOBRÉ TAKOVÉ, JAKÉ TO PRÁVĚ JE,“ říká Ivanka Adamcová která se s námi podělila také s jednou etapou svého života, ve které se rozhodla žít v chudobě – tedy s 50 korunami na den. Dozvěděli jsme se od ní také to, jak se člověk rodí mystikem a jaké to je prakticky od narození komunikovat s Bohem.

Stejně jako při dalších setkáních dámského klubu, i tentokrát se během setkání představilo hned několik jeho partnerů. Michaela Švorcová, předsedkyně představenstva a ředitelka společnosti 1. Aromaterapeutická KH, přiblížila hostům podstatu aromaterapie, která využívá esenciální složky rostlin. „Tyto složky využíváme i my v rámci celé naší produkce,“ říká Michaela Švorcová s tím, že produkty značky Aromaterapie Karel Hadek jsou na českém trhu známé již od 80. let, kdy ji v Německu založil Karel Hadek. „V roce 2012 došlo k transformaci a vznikla společnost 1. Aromaterapeutická KH, produkty, vlastní receptury a důraz na kvalitu však zůstaly. Navíc došlo k rozšíření sortimentu o přípravky pro zvířata a rostliny,“ doplňuje Michaela Švorcová. Přítomní hosté se mohli s produkty této značky seznámit přímo na místě v rámci doprovodného programu.

helSe značkou luxusních kožených kabelek Bree nás seznámil Jan Ježek, spolumajitel společnosti Best Brand Company, která tento brand na tuzemském trhu zastupuje. Historie Bree sahá do roku 1970, kdy vznikla jako rodinná firma specializující se na ručně šité výrobky z kvalitní přírodní kůže. Tuto tradici si s sebou nese po celých 48 let existence. „Bree představuje individuální, moderní styl, který záměrně přehlíží krátkodobé trendy a místo toho volí prvotřídní kvalitu a funkčnost,“ přibližuje Jan Ježek s tím, že v Německu, Rakousku a Švýcarsku najdeme 32 prodejen této značky a také jednu v Praze v Obchodním domě Kotva. Také kabelky Bree si mohli hosté hned na místě na vlastní oči prohlédnout.
Novinkou na setkáních Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club je značka MultiSport, která zaměstnavatelům umožňuje nabídnout jejich zaměstnancům zajímavý benefit v podobě MultiSport karty. Ta jim dovoluje využívat služeb nejen sportovišť buď zdarma, nebo se zvýhodněným vstupným. „MultiSport karty jsou české veřejnosti v současné době již poměrně známé a mezi zaměstnavateli a zaměstnanci jsou oblíbeným benefitem. Novinkou v našem portfoliu je značka MultiSport Events, která firmám nabízí realizaci různých workshopů, teambuildingů či dalších akcí. Vše je samozřejmě opět spojeno se sportem a zdravým životním stylem,“ vysvětluje Jana Jakušev Šrýtrová, Event Team Leader MultiSport.

Tradičním partnerem dámského klubu je autosalon Peugeot Kopecký, nemohl tedy chybět ani tentokrát. Obchodní a marketingový ředitel společnosti Martin Vodička jako předzvěst letošního uvedení nového modelu představil poslední verzi vozu Peugeot Partner, který je podle zkušeností zákazníků dobrou volbou jak pro firemní vozové parky, tak i pro drobné živnostníky. Zároveň prozradil, že společnost Autosalon Kopecký navázala v loňském roce spolupráci s českou zpěvačkou Annou K., která se stala v lednu oficiálně ambasadorkou značky BMW KOPECKÝ.

V rámci již zmiňovaného doprovodného programu setkání Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club se představila i řada našich partnerů. Ochutnávku několika značek portského vína zajistila společnost LIKOR, u stánku značky Bewit.love jsme se dozvěděli více o esenciálních olejích této značky a aromaterapii. Ochutnat jsme mohli nabídku značek JAPŮ a KetoDiet. Pohoštění zajistily společnosti Prague Catering, CIPA a Aqua Angels. O technické zajištění akce se postarala agentura CEZAA.

Kde se setkává šmrnc první republiky se světem moderních technologií a energických ženských osobností? Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 19 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu. Klubová setkání přináší vždy odbornou a společenskou část, spojují zábavu a osobní rozvoj – to vše v příjemném, vstřícném a inspirujícím prostředí. Členky se setkávají se známými osobnostmi českého společenského života, stejně tak s profesionály z nejrůznějších oborů, kteří by mohli zaujmout všestrannou a aktivní ženu, ať už její věk začíná dvojkou nebo osmičkou.

www.helas-ladies-club.cz