Podle klientských statistik a průzkumů Citibank platí ženy při nákupech nábytku a bytových doplňků až v 70 % platební kartou. Oblibu si u žen stále více získávají nákupní akce, jako jsou „Dny Marianne", které se uskuteční o víkendu 12.-13. září 2009 a jejichž hlavním partnerem je právě Citibank. Čtenářky Marianne zde mohou získat exklusivní až 60% slevy ve vybraných značkových obchodech - celkem se do této akce zapojilo více než 2200 obchodů po celé České republice!

Protože je hlavním partnerem letošních Dnů Marianne právě Citibank, mají držitelky a držitelé Citi kreditních karet jedinečnou možnost v termínu konání akce vyhrát nákupy zdarma! První desítce držitelek a držitelů Citi kreditních karet, kteří během Dnů Marianne provedou svou kartou největší počet transakcí v minimální výši 500 Kč, připíše Citibank na jejich kartový účet 10 000 Kč a navíc získají roční předplatné časopisu Marianne. Následujícím 20 výherkyním či výhercům pak banka připíše 5 000 Kč!

„Ženy však s kreditní kartou stále utrácí méně než muži. Mají samozřejmě i jiné nákupní zvyklosti. Obecně se dá říci, že jsou při využívání kreditní karty zodpovědnější a také vnímavější na nejrůznější slevy a akce či bonusové programy, kterých lze využít při platbě kreditní kartou," říká Marek Dostál, ředitel segmentu kreditních karet Citibank a dodává: „Náš průzkum ukázal, že právě slevy při nákupech kartou v oblíbeném obchodě jsou jedním z nejčasněji uváděných důvodů, které motivují ženy si kreditní kartu pořídit. Naším cílem je zpříjemnit našim klientkám a klientům běžné každodenní nakupování produktů a služeb nejen v rámci této víkendové nákupní horečky. Spojení Citi kreditních karet a této již tradiční akce nabízí všem zúčastněným unikátní možnost nakupovat zboží a služby za bezkonkurenční ceny a navíc možnost vyhrát nákupy zdarma, pokud využívají výhod jakéhokoli typu Citi kreditní karty."

„Kdo navíc využije k placení svou novou kreditní kartu Citi Výhodný nákup, získá dodatečně až 10 % z utracené částky zpět na kartový účet, a to nejen během Dnů Marianne." dodal Dostál.

/tz/