srotovne-podle-alza-cz.jpgAlza.cz motivuje své zákazníky pomáhat životnímu prostředí. Proto v květnu odstartuje kampaň, kdy všichni kteří nakoupí novou televizi, notebook nebo počítač, mohou získat příspěvek 1000 Kč. Stačí aby na kterékoliv pobočce Alza.cz předali k ekologické likvidaci starý výrobek.

 Získaný obnos mohou zákazníci použít buď na okamžitý nákup nového zboží nebo jim bude částka zaslána na bankovní účet. Odevzdaná stará elektronika bude roztříděna a následně ekologicky zlikvidována.
Společnost Alza.cz dlouhodobě podporuje projekty, jejichž cílem je zlepšení kvality života lidí. Kromě charitativních akcí se však chce rovněž soustředit i na propagaci ekologického chování občanů České republiky. Do uvedené kampaně bude společnost Alza.cz investovat miliony korun. "Jako lídr trhu chceme jít příkladem a v květnu odměnit všechny zákazníky, kteří svým odpovědným chováním přispějí k ekologické likvidaci odpadů," řekl Jan Samko, marketingový ředitel Alza.cz. „Jsme mladý tým a záleží nám na tom, abychom po sobě nenechali dalším generacím spoušť," dodal Jan Samko.

/tz/