muz-poradi-s-dietou.jpgI když existují muži, kteří pomohou, poradí i potěší, otázkou zůstává, zda si poradí se vším a především před širokým publikem. „MUŽ\" neboli Manuál Úspěšné Ženy to dokáže! Již sedmá výroční konference „MUŽe\" s názvem „Za minutu dvanáct ANEB Mýty o zdraví, vyvážené stravě a rychlých dietách\" se koná 23. května v Grand Hotelu Bohemia v Praze a rozšíří tak spektrum témat, kterým se tyto lifestylové konference věnují.

Tentokrát si tvůrci konference Manuálu Úspěšné Ženy vybrali téma věčné, avšak velmi proměnlivé pokud jde o zaručené návody a změny podle posledních poznatků. Ano, vše se bude točit kolem diet. Na přetřes však přijdou i mýty, kterými jsou nejrůznější diety opředeny a o kterých mnohdy ani nevíme. Co je však nejdůležitější, nikdo by neměl z tohoto setkání odcházet s pocitem, že je vše ztraceno, že je příliš pozdě a že „to“ stejně nemá cenu.
Držet dietu neznamená jenom shazovat kilogramy a pečlivě přeměřovat centimetry v pase. Dieta by měla být synonymem pro správný způsob stravování, který vede k dobré fyzické i duševní kondici a tím i k rovnováze a celkové spokojenosti. Tyto důležité atributy spokojeného života nejsou měřeny pouze naší hmotností či jinými měřitelnými veličinami. Nalezneme–li však způsob, který nám vyhovuje a nepříčí se zásadám zdravého životního stylu, aniž bychom úporně přemýšleli o každém soustu, určitě se dostaví i kýžený efekt, o který „jde“ mnohdy především.
Jako vždy na konferenci „MUŽe“ i tentokrát se návštěvnice a návštěvníci setkají s lidmi, kteří ve svém oboru mají bohaté zkušenosti, a co je hlavní, umí pro své myšlenky získat i své posluchače. Tentokrát to bude paní Iva Málková ze STOBu, od níž se dozvíme mimo jiné i o tom, že hlava je mnohdy důležitější než žaludek. Pan doktor Petr Formánek si získal publikum již při minulé konferenci a tentokrát se je pokusí odradit od rychlých diet. Na řadu přijde i wellness pod taktovkou Hany Cathala či význam vody pro náš organizmus s Ludmilou Oliveriusovou. Paní Eliška Hašková Coolidge, která je patronkou celého projektu, má co říci ke skloubení osobního života a práce.
Příjemný den v milé společnosti a v krásném prostředí může být dobrým impulsem začít nebo naopak potvrzením, že dobrá cesta byla nastoupena!
Více o projektu „MUŽ“ na www.manualzeny.cz.
/tz/