slevy-v-prodejnach-4u-store.jpg

Obléct se stylově za nízkou cenu nemusí být problém, když zavítáte v těchto dnech do některé z prodejen 4U Store. Značky Broadway, Scotch&Soda a Blend zde totiž nyní seženete až se 70% slevou!

Nabídka platí pouze do uvedení nové kolekce, které je plánováno již na konec února. Vyplatí se proto neváhat a do prodejen, jejichž tváří je populární moderátor Leoš Mareš, zavítat co nejdříve.
Prodejny 4U Store jsou svým sortimentem zaměřeny na všechny, kteří se cítí mladě, chtějí vyniknout v davu a chtějí se podle toho také oblékat. Oblečení je zde bráno nejen jako nutný doplněk, ale hlavně jako součást životního stylu a způsob, jak dát světu najevo, jací jsme a na čem si zakládáme. Výběr z nabídky značek Broadway, Scotch&Soda a Blend je zárukou, že nikdy neodejdete s prázdnou. Skvělý výběr oblečení s myšlenkou a výborná péče o zákazníka se také staly tahákem, který právě Leoše Mareše přesvědčil, aby se stal tváří značky a jedním z akcionářů firmy Flexible, a.s., vlastnící 4U Store, a vybrané dny v měsíci se jedné z prodejen osobně věnoval.
Právě v těchto dnech navíc vrcholí v prodejnách 4U Store nabídka slev obrovských rozměrů – až 70 procent! Kolekce podzim/zima 2008 totiž musí uvolnit místo nové kolekci jaro/léto 2009, která bude na pulty uvedena již na konci února. Více informací a seznam prodejen naleznete na http://4ustore.cz/.
Charakteristika nabízených značek
Street móda značky BROADWAY pro ženy a muže vyniká mladistvou extravagancí a německou precizností v propracování detailů. Jednotlivé sezónní kolekce oblečení jsou navrženy tak, aby vytvářely celek a nezapomíná se ani na poslední tečku za dokonalým vzhledem – doplňky. A inspiraci? Tu hledají návrháři pro tuto značku přímo v New Yorku.
Vysoce módní značka SCOTCH&SODA má původ v Nizozemí a je určena mužům různé věkové kategorie. Tuzemský trh obohatila hlavně stylem a nápaditostí. Jedná se o kombinaci sportovní a společenské módy, kde je kladen důraz hlavně na detail.
Mladá móda značky BLEND přichází z Dánska, je určena pro věkovou skupinu 15 – 30 let a vyznačuje se atraktivním spojením ceny s kvalitou. Tvoří ji dámská a pánská kolekce plná mladistvých trendů pro ty, kteří chtějí být opravdu cool. Její důležitou částí je džínová móda, která je velmi úspěšná a udává krok v této kategorii oblékání. S návrháři značky BLEND aktivně spolupracuje zpěvačka Fergie z Black Eyed Peas a část kolekce dokonce nese její jméno.
/tz/