lisca-krasa-je-skryta-pod-povrchem.jpg


Spodnímu prádlu věnuje pozornost jistě každá žena. Vyjadřuje její osobnost, životní styl a dodává jí sebevědomí. Spodní prádlo musí být přitažlivé a krásné. Je také samozřejmě důležité, aby skvěle padlo a žena se v něm cítila přirozeně a pohodlně. Právě tyto potřeby se rozhodla plnit ženám známá slovinská značka Lisca.

Na nedávné módní přehlídce jste mohli spatřit její aktuální kolekci podzim-zima 2009. Tu představily vyhlášené modelky Kateřina Sokolová (Miss ČR 2007) a Aneta Faitová. Značka zde odhalila módní trendy pro tento rok. Elegance prádla bere dech. Modely si pohrávají s černo-stříbrnými odstíny. Ty nejexklusivnější jsou vyrobeny z nejjemnějších materiálů. Kombinují hedvábí, satén, kovové ozdoby a luxusní francouzské krajky.

Pro mladé ženy a dívky vytváří značka modelovou řadu Cheek by Lisca. Tato linie klade důraz na moderní image. Vedle spodního prádla nabízí Lisca také kolekci dámských, pánských a dětských plavek.

Lisca je v Evropě dlouhodobě uznávanou značkou. V Česku je přítomna již 17 let a neustále zvyšuje své objemy prodeje. Meziročně tato slovinská společnost zaznamenala 12% nárůst.

Kromě kolekce spodního prádla a plavek se na přehlídce představila také další slovinská společnost Mura. Ta je synonymem pro elegantní pánskou a dámskou konfekci. Oblečení odráží prestiž, spontánnost, dynamiku a vysokou kvalitu.

Obě módní značky v ČR zastupuje společnost Aparta.

/tz/