zajem-o-znackovou-kvalitu-caju.jpgMabroc Magic Moments, to je název nové řady čajů, kterou uvedla na tuzemský trh společnost MABROC-Czechia, s.r.o. - výhradní dovozce a distributor čajů značky MABROC® v České republice. Zavedením nové řady čajů tak reaguje na stálou poptávku zákazníků po ovocných čajích bez kofeinu.

„Čaje Mabroc Magic Moments se liší od ostatních ovocných čajů jak svým složením, tak i balením. Jsou baleny do průhledných pyramidových sáčků, které umožňují vychutnávat kvalitní sypaný čaj bez zdlouhavé přípravy. Očekáváme vysoký zájem spotřebitelů, protože na českém trhu ovocných čajů je způsob balení do pyramidových sáčků stále vzácný. Tento způsob balení čajů se objevil na českém trhu zhruba před dvěmi lety a postupně získává velkou oblibu spotřebitelů, kteří začínají respektovat vyšší cenu u exkluzivního balení a značkové kvality,“ řekla jednatelka společnosti MABROC-Czechia Ing. Natalia Nikitenko.

Čaje Mabroc Magic Moments sice obsahují zelený čaj, ale ve velice malém množství (kolem 5 %). Při výběru složení nových čajů pro výrobce byly nejdůležitější dva aspekty: chuť čaje a jeho účinky. Právě za účelem vylepšení pozitivních účinků čajů na lidský organismus vzniklo rozhodnutí přidat malé množství zeleného čaje, který obohatí ovocný čaj důležitými antioxidanty a výsledný nápoj bude bez kofeinu. V nové řadě je pět druhů čajů: Vitaminový Pomeranč, Šípková Růženka, Ovocný Rooibos, Osvěžující Jablko a Aromatické Maté.

„Složení čajů je výjimečné jak přidáním malého množství zeleného čaje, tak i pečlivým výběrem použitých směsí ovoce a bylinek. Za zmínku stojí třeba čaj „Osvěžující Jablko“, který kromě sušeného jablka a šípku obsahuje plod papaje a ananasu, citronovou trávu a květ safloru, nebo čaj „Aromatické Maté“, ve kterém se spojila vůně orientálního koření s rostlinou maté, které říkají „jihoamerické zlato“ pro její „zázračné“ vlastnosti. Pro milovníky rooibosu můžu doporučit čaj „Ovocný Rooibos“, dětem určitě zachutnají čaje „Vitaminový Pomeranč“ a „Šípková Růženka“. Všechny čaje ze série Magic Moments obsahují pouze přírodní látky a jsou vhodné i pro děti,“ vysvětlila Natalia Nikitenko. Dodala, že v cílové skupině spotřebitelů čajů z nové řady Mabroc Magic Moments převládají ženy ve věku zhruba od 18 do 50 let. Čaje Magic Moments jsou prodávány ve specializovaných prodejnách a prostřednictvím internetového obchodu na www.mabroc.cz/eshop.