valentynske-wellness-pobyty-v-therme-laa.jpgLázeňský a wellness komplex Therme Laa Hotel & Spa, který se nachází v dolnorakouském Weinviertelu na česko-rakouských hranicích necelou hodinu cesty z Brna a tři hodiny cesty z Prahy, nabízí kromě jiného také relaxační pobyty pro dva. Darujte svému partnerovi či partnerce u příležitosti svátku zamilovaných, sv. Valentýna, lázeňský pobyt plný romantiky a pohody.

Partnerské pobyty nabízejí různé možnosti využití služeb wellness komplexu Therme Laa. Zároveň si můžete vybrat wellness pobyt dle vašich časových možností na jeden den, či na dvě nebo tři noci v hotelu Therme Laa Superior. Součástí pobytů je například romantická večeře „Candle Light Dinner“ o sedmi chodech při svíčkách, nebo večerní pozdrav v podobě čerstvých jahod a láhve šumivého vína Poysecco dodané na pokoj. Můžete počítat s uvolňující koupelí v luxusním whirlpoolu pro dva. Samozřejmostí je bezplatné využívání všech vodních a saunových světů lázeňského komplexu (hradní, finská a aroma sauna, solná a královská parní lázeň). Nabídka Therma Laa zahrnuje také termální bazén s plochou 115 m2, venkovní vířivku, vodopády, solný bazén s podvodní hudbou a tobogány.


Relaxační den pro dva – “Day Spa”
Přísloví „Co děláme ve dvou je dvakrát tak hezké“ se výborně hodí ke dni strávenému v exkluzivní místnosti pro partnerské dvojice „Twin-Sinn“ v oddělení Spa-Relax s možností využití všech vodních a saunových světů jak hotelového Spa, tak celého wellness komplexu Therme Laa. „Relaxační den pro dva“ zakončí hosté gala večeří o pěti chodech při svíčkách. Programem Day Spa se na jeden den ponoříte do světa smyslů, uvolnění, kulinářských specialit.

Nabídka obsahuje následující služby:

•    Župany, ručníky a obuv pro wellness prostory
•    Využití všech vodních a saunových světů jak hotelového Spa, tak celého wellness komplexu od 9:00 do 22:00 hodin.
•    70 min. pobyt v exkluzivní místnosti pro partnerské dvojice „Twin-Sinn“ v oddělení Spa-Relax, který zahrnuje koupel, masáž a sklenici sektu s čerstvými jahodami.
•    Možnost účasti na relaxačních programech
•    Využití Kardio a Fitness zóny
•    Gala večere o pěti chodech při svíčkách
•    Parkovací místo v hotelové garáži

Cena pro dvě osoby:  218,- €

Relaxační den pro dva je možné darovat jako dárek a objednat ho jako poukázku přes internetové stránky wellness komplexu Therme Laa na adrese www.therme-laa.at.

„Čas pro dva – čas romantiky a mazlení“
Dopřejte si čas ve dvou a užijte si pobyt na dvě noci plný pohody ve dvoulůžkovém pokoji Superior s polopenzí a všemi službami nabízenými wellness komplexem Therme Laa.

Součástí balíčku je:
•    Překvapení na pokoji „Vítejte u nás“ v podobě znamenitých křehkých cukrovinek.
•    Relaxační den pro dva Twin-Sinn „Superior“ v exkluzivních prostorách oddělení Spa Relax. Součástí je antistresová masáž, uvolňující koupel ve whirlpoolu pro dva a relaxace při skleničce Prosecco (90 min.).
•    Romantická večeře „Candle Light Dinner“ o sedmi chodech v hotelové A-la-Carte restauraci „Gaumenfreuden“.
•    Služba „Romantika před spaním“ s večerním pozdravem, který zahrnuje čerstvé jahody a jednu láhev šumivého vína Poysecco dodané na pokoj.

Cena pobytu od 312,- € na osobu.


„Jen my dva“
Překrásný nápad pro zamilované, kteří chtějí prožít romantickou dovolenou a užít si společné dny plné romantiky a dokonalého uvolnění. Nabídka „Jen my dva“ obsahuje tři noci plné pohody ve dvoulůžkovém pokoji Superior včetně hýčkající polopenze a všech služeb nabízenými wellness komplexem Therme Laa.

Součástí balíčku je ještě:
•    Romantická večeře “Candle Light Dinner”.
•    Dárkové balení ručně vyrobených pralinek.
•    Kniha s poezií pro zamilované.
•    Uvolňující koupel pro dva v oddělení Spa Relax.
•    Masážní olej z konopí “Therme Laa Senses Hanföl” s výtažky levandule.

Cena pobytu od 408,- € na osobu

Fotografie
Fotografie k vytištění bez nároku na honorář najdete na následujícím odkazu.
 
http://www.allegria.at/site/presse_artikel/therme_laa/fotodownload_therme_laa.html

Více informací o rakouském lázeňském komplexu Therme Laa Hotel & Spa v českém jazyce najdete na adrese: http://www.therme-laa.at/xxl/_lang/cs/index.html

/tz/