Konec roku je vhodná doba nejen na očkování proti chřipce, díky němuž se dá předejít hrozící chřipkové epidemii, ale také na očkování například proti klíšťové encefalitidě či žloutence typu A. Vakcinace však může představovat výrazný zásah do rodinného rozpočtu, zejména pokud ji najednou podstoupí více členů rodiny. Proto roste popularita financování očkování na úvěr. S kreditní kartou bene+ lze navíc i ušetřit, a to až několik desítek korun.

„Za každý nákup, očkování nevyjímaje, uhrazený jejím prostřednictvím získává majitel karty totiž zpět minimálně procento ze zaplacené částky. Platit kartou lze přitom na více než polovině očkovacích míst,“ vysvětlil Viktor Houška, Business Development Manager kreditních karet GE Money Multiservis. „Účel použití vrácených peněz přitom není nijak specifikován, záleží pouze na klientovi, jak je využije,“ doplnil.

Za běžné očkování proti chřipce sice zákazník zaplatí 250 korun, ale očkování se musí každým rokem opakovat. Očkování proti klíšťové encefalitidě stojí 530 korun za jednu dávku, vakcíny proti pneumokokovým a rotavirovým nákazám mohou vyjít až na 2 tisíce korun. Stejně tak očkování proti zarděnkám, spalničkám a příušnicím. Očkování proti rakovině děložního čípku vyjde téměř na deset tisíc korun. Úspory při platbě kartou bene+ jsou tedy nezanedbatelné. Další možností, kterou GE Money Multiservis nabízí, je koupě očkování na splátky. Stačí vyplnit potřebné údaje v objednávkovém systému na internetových stránkách www.ockovacicentrum.cz.

Očkování proti chřipce probíhá od začátku října až do vypuknutí epidemie, což bývá nejčastěji v období od prosince do února. Chladné měsíce roku jsou vhodné i pro očkování proti klíšťové encefalitidě. První dvě dávky se aplikují v rozmezí jednoho až tří měsíců, třetí dávka pak necelý rok po dávce druhé. 

Typ vakcíny    Cena na 1 osobu    Náklady pro čtyř člennou rodinu    Úspory s kartou bene+
Očkování proti chřipce    250,-Kč    1000Kč    10Kč
Očkování proti klíšťové encefalitidě    1590,-Kč    6360Kč    64Kč
Očkování proti žloutence    1900 – 2300 Kč    7600 – 9200Kč    76 – 92Kč
Očkování proti rakovině děložního čípku    9900Kč
N/A    99Kč


Více informací o věrnostním programu bene+

S novou kreditní kartou bene+ její majitel při každém nákupu získá minimálně   1 % z hodnoty transakce zpět. V síti partnerů se odměny pohybují až do výše    10 %. Za každý nákup tak majitel bene+ obdrží odměnu v podobě vrácených peněz. Ty potom může použít podle svých představ. bene+ přináší maximální flexibilitu, protože své majitele neomezuje ve výběru míst nákupu a dává jim možnost získanou odměnu libovolně využít. Kartou bene+ lze navíc platit všude   v České republice, ale i v zahraničí či při nákupu přes internet.

V současné době má věrnostní progam bene+ tyto partnery: Agip, Datart, Cinestar, Village Cinemas, LifeStyle Sports, NeoLuxor, GrandOptical                   a 123.shop.cz. Partnerská síť se bude i nadále rozrůstat.

Kreditní karta bene+ nabízí kromě odměn za každý nákup také standardní výhody kreditních karet, jako například až 50 denní bezúročné období. S kartou nejsou spojeny žádné měsíční poplatky, navíc je v prvním roce zcela zdarma. V dalších letech stojí její roční vedení 499 korun. Kartu lze získat z pohodlí domova, bez nutnosti návštěvy pobočky. Stačí požádat telefonicky na zelené lince 800 13 11 11 nebo prostřednictvím webových stránek www.beneplus.cz. GE Money se následně postará o doručení veškeré potřebné dokumentace.

Více informací o programu bene+, jeho partnerech i probíhajících mimořádných akcích naleznete na www.beneplus.cz

/tz/