Vánoční svátky a začátek nového roku jsou zdrojem radosti a příjemně strávených chvil. Přináší s sebou ale bohužel často také sníženou péči o krásu a zdraví našeho těla. Až si tedy budeme dávat novoroční předsevzetí, neměli bychom zapomenout také na odhodlání začít se o svůj vzhled a psychickou pohodu pravidelně starat. Nemusíte se vůbec bát, služby, které nabízejí například v Bomton studiích, jsou nesmírně příjemné a naplní vás novou energií do dalších dní (patří mezi ně třeba čokoládová masáž).

Pro vkročení do dalšího ročního cyklu není snad ani možný lepší start!
Pokud vás vánoční cukroví naladilo na sladkou notu, bude pro vás pravděpodobně velmi příjemná možnost vyzkoušet si čokoládové ošetření v Centru krásy Bomton v pasáži Jalta na Václavském náměstí. Čokolády si při ní užijete plnými doušky, a přitom nepřiberete ani gram! Není to úžasná představa? Čokoládová směs používaná k zábalu se skládá z kakaového prášku, mléčných proteinů, syrovátek, olejů a dalších tajných ingrediencí. Na lidský organismus má mnoho blahodárných účinků. Vaše tělo získá množství minerálů, živin, aminokyselin a antioxidantů. Prohříváním se uvolňuje napětí, dochází k procesu detoxikace a je příznivě ovlivněna činnost srdce. Kůže se zbavuje starých šupin a nečistot, zjemňuje se a zvláčňuje.  
Pokud se rádi necháváte hýčkat, pak vás jistě zaujme i projekt Top Relax. Jedná se o nabídku speciálních programů wellness & spa, z nichž každý kombinuje několik etap různých procedur, které jsou doslova přílivem nové energie: vanové koupele, tělový peeling, zábaly nebo masáže pro uvolnění a regeneraci těla, kosmetické ošetření La Prairie a Juvena, oxygenotherapie, služby manikúry a pedikúry Jessica a péče o vlasy s vlasovou kosmetikou Kérastase Paris včetně speciálního Obřadu s vlasovou masáží. Samozřejmostí je také možnost využití špičkových solárií.
Ve studiích Bomton zkrátka nechybí nic, co souvisí s péčí tělo a psychickou pohodu. Každý si zde za pomoci profesionálů může vybrat přesně to, co sedne právě jemu na míru. Maximálně to usnadňuje také „Bomton club“ – cílem tohoto klubu je sdružovat nabídky služeb všech Bomton studií a jejich partnerů se vzájemnou akceptací slev v hodnotě 10%.

/tz/