originalni-vanocni-doplnky-133-2.jpg
Vánoce se kvapem blíží a tipy na jedinečné dárky a nezapomenutelné zážitky na nás již útočí ze všech stran. Pro ty, kteří chtějí, aby jejich originální dar měl i neméně jedinečný obal, připravila značka Herlitz speciální vánoční kolekci.

 

 

Značka Herlitz je především známá jako výrobce kvalitních a designově atraktivních kancelářských potřeb, školních batohů a pomůcek pro děti. Pro blížící se Vánoce nyní představuje kolekci „Herlitz Vánoce 2008“, která je plná zajímavých balicích papírů, dárkových tašek, ozdobných etiket či prostírání na sváteční stoly.

V nové sérii balicích papírů, ozdobných fólií a dárkových tašek si v nepřeberném množství motivů vybere každý – od tradičních vánočních vzorů se stromečkem, baňkami a sněhulákem až po ty avantgardnější.

Každá žena chce, aby celý byt a především pak vánoční stůl vyzařoval tu pravou vánoční atmosféru. Právě pro pěkně upravený slavnostní stůl jsou určeny desítky různých motivů vánočních ubrousků, které zpříjemní a oživí sváteční večeři. Kolekce „Herlitz Vánoce 2008“ uspokojí i ty z nás, kteří chtějí mít perfektně sladěné prostírání s balením dárků – jistě oceníte možnost zvolit doplňky s opakujícími se motivy.

Výrobky z řady „Herlitz Vánoce 2008“ lze zakoupit v běžné papírenské síti, velkoobchodech nebo prodejnách Herlitz v OD Kotva v Praze a ve Zlíně.           

Značka Herlitz se dlouhodobě profiluje jako odborník na kancelářské výrobky a školní potřeby. V oblasti kancelářkých potřeb poskytuje širokou škálu výrobků pro třídění a archivaci dokumentů, kancelářské doplňky a potřeby. V oblasti školních potřeb je výrobcem řady aktovek, batohů, penálů či výtvarných potřeb, které jsou neustále zdokonalovány a designově obměňovány tak, aby i těm nejmenším poskytovaly špičkovou kvalitu v kombinaci s plnou funkčností, důležitou během školních let.

/tz/