vyrostli-jsme-na-sunaru.jpgŽivot každého z nás byl kdysi spjatý se Sunarem stejně jako později s jednou stejnou mikinou, kterou nosily všechny děti ve školce a tím samým penálem, který si přinesli všichni noví školáčci do první třídy. Některé hodnoty (Sunar) zůstávají, jiné (jednota ve všem) odcházejí. Už tedy nemáme jen jeden jediný Sunar, na kterém jsme všichni vyrůstali, ale my můžeme našim dětem nabídnout mnoho příchutí a druhů. Jakých?

Řada Sunar se především dělí na základní a prémiovou:

Základní složení
Základní složení všech mlék Sunar se vyznačuje obsahem mléčného tuku, vyváženým obsahem vitaminů a minerálů, optimální hladinou jodu a ucelenou skupinou antioxidantů.
Prémiová řada
Prémiová řada obsahuje u jednotlivých produktů nad rámec základního složení mlék Sunar další významné nutrienty, např, prebiotikum – oligofruktózu, betakaroten, navýšenou hladinu vápníku, maltodextrin a fluor.

Rozcestník produktů řady Sunar podle věku:

Dítě starší šesti měsíců

    Sunar Premium (balení 300g, 135,90 Kč; balení 600g, 249,90 Kč)
    Sunar Premium banán (balení 600g, 249,90 Kč)

Dítě starší deseti měsíců

    Sunar Originál (balení 400g, 135,90 Kč; balení 800g, 249,90 Kč)

Dítě starší dvanácti měsíců

    Sunar Complex Premium (balení 600g, 249,90 Kč)
    Sunar Complex Premium banán (balení 600g, 249,90 Kč)
    Sunar Complex Premium vanilka (balení 600g, 249,90 Kč)
    Sunar Complex Premium kakao (balení 600g, 249,90 Kč)


„Samozřejmě se snažíme našim zákaznicím nabídnout stále něco nového, ale zase nechceme produkty doslova chrlit. Dbáme na tradici, které si velice považujeme – Sunar je na českém trhu svou stálostí spíše výjimkou. Proto je pro nás na prvním místě udržet jeho jméno a dobrou pověst, čehož dosahujeme kvalitou, chutí a také zmíněnými novinkami jako jsou příchutě banán, kakao a vanilka,“ řekl Jiří Zedek ze společnosti Hero, která je výrobcem a dodavatelem značky Sunar i dalších produktů z řad dětské výživy.  

Nápomocny jsou novým maminkám, které si občas přece jen nevědí se svým miminkem rady, také webové stránky společnosti Hero, kde pod odkazem www.sunar.cz najdou mnoho užitečných informací. A pokud nevíte, jak vaše děťátko zabavit v době, kdy studujete informace o jeho růstu a výživě, pusťte mu třeba oblíbenou ukolébavku ze „Sunar rádia“, které najdete v sekci zábava.

Nechme další generaci vyrůst na Sunaru! Více na www.hero.cz

Společnost HERO – historie a současnost
Společnost HERO byla založena v Lenzburgu v roce 1886 Gustavem Henckellem a Gustavem Zeilerem. V roce 1889 byla přejmenována na "Henckell und Roth" po tehdejších společnících. Z prvních dvou písmen jejich jmen pak později vznikl název společnosti, jenž je užíván dodnes: HERO.
Dnes je HERO přední švýcarská potravinářská společnost s významnou pozicí na evropském trhu dětské výživy, zpracování ovoce a cereálních výrobků.
Společnost HERO v České republice a na Slovensku
Společnost HERO Group přebrala v dubnu roku 2004 značky tradiční dětské výživy Sunar, Sunarka, Sunárek a Gravimilk. Vzhledem k této skutečnosti byla v Praze založena pobočka HERO CZECH s.r.o.  a v Nitře HERO SLOVAKIA s.r.o. Od 1. března 2005 přebrala společnost HERO CZECH a HERO SLOVAKIA rovněž zodpovědnost za své značky cereálních tyčinek Corny a džemů Schwartau na českém a slovenském trhu.

/tz/