rezidence-wellness-blatov-byty-pro-nejnarocnejsi.jpgFirma Košut,  poskytovatel rezidenčních služeb a služeb péče o tělo přichází s nabídkou z oblasti zdravého životního stylu a relaxace. V Újezdu nad Lesy vznikl jedinečný projekt, Rezidence & Wellness Blatov, který nabízí možnost užít si wellness, krátkodobý ozdravný pobyt či dlouhodobé bydlení v luxusních apartmánech se všemi službami a výhodami, které tento typ bydlení přináší.

Filozofie značky Kossuth je založena na kladném vztahu k přírodě, skrze niž můžeme dojít ke klidu a porozumění sobě sama. Firma Košut se snaží nabídnout lidem alternativu k hektickému modernímu životu a neustálému stresu návratem k přírodě. Také Rezidence & Wellness Blatov je odrazem těchto ideálů, nachází se v nádherném prostředí a nabízí svým klientům mnoho možností z oblasti wellness a relaxace. Využít můžete například masáže a terapie, léčebné koupele či procedury, saunu, bazén, solnou jeskyni a parní lázeň, posilovnu, skupinová cvičení či solárium.

Specialitou Rezidence & Wellness Blatov je také možnost ubytování. Nabízí se buď krátkodobá forma při ozdravných a relaxačních pobytech, ale také forma dlouhodobá. Tu je možno využít nejen pro samostatné rezidenty, ale také pro firmy, které hledají vhodné ubytování pro své zaměstnance. Nejnovější trendy tohoto druhu bydlení směřují k propojení individuálního řešení reprezentativního bydlení s možností relaxace. „Maximální komfort při bydlení již v dnešní době není luxusem, ale samozřejmostí. Snažíme se vyhovět poptávce nejnáročnějších klientů, kteří požadují bezstarostné bydlení a profesionální přístup, to vše s možností každodenního odpočinku ve Wellnesscentru, kde můžete načerpat nové síly do dalšího pracovního dne. Naším cílem je, aby se u nás každý klient cítil příjemně a rád se k nám vracel,“ uvedla  paní Irena Košutová, představitelka společnosti Košut.

V apartmánech o velikosti 1+kk a 2+kk je k dispozici plně vybavený kuchyňský kout s chladničkou, sklokeramickou deskou a mikrovlnnou troubou, kabelová TV a internet. Apartmány 2+kk jsou klimatizovány a náleží k nim slunná terasa. V ceně za ubytování je
zahrnuto také parkovací místo, neomezené připojení k internetu, prádelna a využívání našich zařízení v rámci wellness. Bydlení v Rezidenci Blatov je zárukou toho, že se zde budete cítit opravdu jako doma a budete se do těchto míst vždy rádi vracet.

O značce:
Značka KOSSUTH® představuje kvalitní služby a produkty podporující vztah člověka sama k sobě a k přírodě. Vychází z rodinných tradic a nabízí své jméno jako záruku kvality, osobního nasazení, individuálního přístupu, profesionality a poctivosti.
Filozofií značky KOSSUTH® je oprostit se od stresového způsobu života a vymanit se ze spárů nastolených moderních trendů. Svou cestu hledá v návratu k přírodě a k harmonii těla i ducha. Spoléhá na přírodu jako na přirozenou součást lidské identity.

O společnosti:
Skupina Košut
Kapitálová skupina KOŠUT zastřešuje podnikatelské a investorské aktivity rodu Košutů z Horního Benešova. Zaměřuje se především na budování a řízení investic v oblasti služeb s vysokou přidanou hodnotou.  Více informací na www.kossuth.cz.

/tz/