kabelka-pro-manazerky.jpgAčkoliv je nový model kabelky McKlein Riverdale velmi elegantní, je kabelka dostatečně prostorná, aby umožnila bezpečný transport přenosného osobního počítače s velikostí úhlopříčky až 15,4 palce a dalších pracovních i osobních nezbytností. Kabelka Riverdale patří do skupiny oblíbených kabelek do ruky, ale s využitím dodávaného rameního pásku ji lze pohodlně nosit i přes rameno.

Kabelka se vyznačuje zaoblenými tvary a vnitřní prostor je rozdělen na dva hlavní oddíly. První z nich je velmi prostorný a je především určen pro pohodlný a bezpečný transport notebooku, který je chráněn dodávanou vyjímatelnou kapsou z materiálu, který absorbuje nárazy. Druhá hlavní vnitřní kapsa je vybavena kapsičkami na organizované uložení nejběžnějších drobností (propisky, vizitky, PDA, mobilní telefon apod.). Obě vnitřní kapsy jsou odděleny přihrádkou na zip, do které lze uložit spisy.

Na přední straně kabelky je další kapsa s uzavíráním na otočný patent, která je pohodlně přístupná. Kabelka je dodávána v elegantní černé barvě a hrany kabelky jsou olemovány červenou linkou, která výrazně oživuje celkový vzhled kabelky.

Nová kabelka McKlein Riverdale je elegantní i moderní. Stejně jako i ostatní výrobky značky McKlein je ideální kombinací stylu a funkčnosti a rozhodně vyhovuje potřebám moderních žen. Kabelka je k dispozici na www.SEKORA.cz a její cena je 4.200,- Kč bez DPH (4.998,- Kč s DPH).

/tz/