tipy-pro-vase-zdravi.jpg
Načerpejte energii z posledního letního sluníčka letošního roku a pamatujte, že babí léto je za dveřmi a jak známo, pro toto období jsou tolik typické teplotní výkyvy, kterých si již nyní užíváte plnými doušky. Nezapomeňte se proto chránit před nástrahami počasí - níže naleznete několik tipů na doplňky stravy dánské společnosti Pharma Nord, které budou vašimi spolehlivými pomocníky a ochránci.

 

 

BRONZ BEZ RIZIKA - pro ty, kdo mají dovolenou teprve před sebou
Před nepříznivými zářeními se můžete chránit užíváním kapslí Bioaktivní Karoten, obsahujících silný antioxidant beta-karoten s ochranným účinkem pro lidskou pokožku. Ochráníte se před vlivem zdravotně škodlivých volných radikálů, vznikajících v pleti po dopadu slunečních paprsků. Navíc díky beta-karotenu, který odráží sluneční paprsky a zbarvuje pleť dohněda, lze dosáhnout dlouhodobého bronzového opálení, a to i bez intenzivního opalování! Mohou jej užívat také děti od 3 let.
K dostání v každé lékárně - balení 30 kapslí za 115 Kč / 60 kapslí za 174 Kč / rodinné balení 90 kapslí za 205 Kč.

Pokud se chodíte opalovat do solária, bude se vám hodit speciální doplněk Bioaktivní Karoten PRO SOLÁRIA. Obsahuje v jedné tabletě účinné antioxidanty beta-karoten, selen, zinek a vitamíny C, E a B6, které komplexně pečují o pleť při opalování. Doporučuje se i lidem s citlivou pletí a při pobytu v tropech a subtropech.
Bioaktivní Karoten PRO SOLÁRIA - k dostání v každé lékárně, balení 30 tablet za 168 Kč.

 

TIP PRO STÁLE MLADISTVOU PLEŤ
Důležitým ochráncem naší pleti nejen před spálením je Bioaktivní Pycnogenol obsahující výtažek z kůry francouzské přímořské borovice Pinus pinaster. Bioaktivní Pycnogenol zvyšuje ochranu pokožky při opalování, účinně tlumí spálení od slunce, zabraňuje vzniku pigmentových skvrn a navíc chrání a obnovuje kožní kolagen a elastin, čímž pleť vypíná, omlazuje a redukuje drobné vrásky, které předčasně vznikají právě vlivem opalování.
Bioaktivní Pycnogenol - k dostání v každé lékárně - balení 30 tablet za 320 Kč / 90 tablet za 833 Kč.


JAK NA ŠTÍHLOU LINII?
Základem hubnutí je zdravá a přiměřená strava a dostatek pohybu. Mnozí si myslí, že přebytečných kil se zbaví pouhým aerobikem. To ale obvykle nestačí, zvlášť má-li se zabránit tzv. jo-jo efektu. Doporučuje se proto kombinace aerobních aktivit s posilováním, které vede k tvorbě svalové hmoty, jíž se násobí schopnost těla spalovat tuky. Vytvarování těla do kýžených křivek i boj proti celulitidě tak lze podpořit nejenom cvičením, ale i vhodně vybraným, pestrým, energeticky a obsahově vyváženým jídelníčkem s doplňky stravy na formování postavy. Vhodná je například bioaktivní CLA, která přesměruje tuky do svalů, kde se spálí, či extrakt ze zeleného čaje, díky kterému vzroste rychlost metabolismu. Bioaktivní C.L.A. Booster, který se stal nejprodávanějším přípravkem na hubnutí roku 2007 v České republice, podporuje spalování tuků a přispívá k zeštíhlení a zpevnění postavy. Přípravek obsahuje vysoce vstřebatelnou CLA a extrakt ze zeleného čaje GTE.
K dostání v každé lékárně - C.L.A. 40 kapslí za 402 Kč / 80 kapslí za 510 Kč / C.L.A. Booster 80 kapslí za 614 Kč.

BIOAKTIVNÍ CHROM - KONEC TRÁPENÍ HLADEM PŘI DIETÁCH
Chrom je nezbytný pro udržení plné účinnosti inzulínu, zodpovědného za udržování normální hladiny krevního cukru. Někteří lidé, trpící nadváhou, mají nedostatek chromu, zaviněný jeho zvýšeným vylučováním ledvinami. Bioaktivní Chrom pomáhá při redukci nadváhy u osob s kolísavou hladinou inzulínu a krevního cukru, způsobenou právě nedostatkem chromu v organizmu. Pro dosažení maximálního efektu při redukci váhy se doporučuje užívat společně s přípravkem Bioaktivní Vláknina (ve dvouhodinovém odstupu) a s Bioaktivní C.L.A. 1000/Booster pro zabránění jo-jo efektu.
Bioaktivní Chrom - k dostání v každé lékárně - balení 30 tablet za 143 Kč / 60 tablet za 228 Kč.


BYLINNÉ PASTILKY ISLA - ÚČINNÝ BALZÁM PŘI OBTÍŽÍCH V KRKU
Trápí vás suchý kašel? Pálí vás v krku? A nebo se nemůžete zbavit nepříjemného chrapotu? Vyzkoušejte bylinné pastilky Isla s přírodním výtažkem z islandského lišejníku ve třech příchutích, které uklidňují sliznici, chrání hlasivky a působí tak blahodárně na horní cesty dýchací.

Pastilky Isla jsou k dostání ve třech variantách - Isla-Cassis® s příjemnou chutí po černém rybízu, Isla-Mint© s příchutí máty a Isla-Moos® s nevtíravou příchutí. Bylinné pastilky Isla se výborně snášejí a lze je bez obav užívat společně s jinými přípravky. Hodí se i pro osoby s citlivým žaludkem, neobsahují přísady obsahující cukr, a působí tak šetrně na zuby. Jsou proto zvláště vhodné pro diabetiky, děti a mladistvé!
Pastilky Isla - k dostání v každé lékárně - balení 30 pastilek za 130 Kč.


BIOAKTIVNÍ INFLU-ZINEK PROTI CHŘIPCE!
Pastilky s obsahem bioaktivního zinku a přírodního vitaminu C při volném rozpuštění v ústech výrazně zvyšují imunitu nosohltanu tím, že zinek brání virům v pronikání do buněk sliznice nosohltanu. Při klinických studiích se pastilkami se zinkem a vitaminem C například zamezilo onemocnění zánětem nosohltanu, přestože testovaným byl aplikován virus přímo do nosu. V kontrolní skupině, která dostávala pouze placebo, však onemocněli zánětem nosohltanu všichni. V průběhu jiné studie bylo na polovinu zkráceno trvání rýmy a kašle u již vzniklých onemocnění! Mohou užívat i děti od 3 let, těhotné a kojící ženy!
Bioaktivní Influ-Zinek - k dostání v každé lékárně - balení 30 tablet za 95 Kč / 60 tablet za 137 Kč.


ENERGIE, KTERÁ SLUŠÍ KAŽDÉMU
Co děláte, když potřebujete doplnit energii během hektických dní? Pijete denně několik šálků kávy? Bioaktivní Q10 nabízí přírodní způsob, jak se cítit lépe a získat pocit životního elánu. Koenzym Q10 totiž vytváří v buňkách zásoby univerzálního zdroje energie a tak vám dodá potřebnou vitalitu, zlepší fyzickou kondici a zpomalí stárnutí.
Bioaktivní Q10 - k dostání v každé lékárně - balení 30 kapslí za 181 Kč / 60 kapslí za 301 Kč.

/tz/