kravaty-od-armaniho.jpgChcete udělat svému partnerovi radost? Darujte mu značkovou kravatu nejvyšší třídy! Giorgio Armani právě přichází s novou kolekcí vázanek.
Kravaty značky Giorgio Armani jsou typické klasickým vzhledem, použitím nejkvalitnějších materiálů a perfektním zpracováním. Ačkoliv většina vázanek je spíše konzervativních, najdou se v každé kolekci Giorgio Armani i kravaty odvážnějšího a neotřelého vzhledu.

 

 

Mezi vázankami nové kolekce je i několik kusů kravat, vyrobených ze vzácné kombinace hedvábí a vlny. Tyto kravaty jsou naprosto ideální v kombinaci s těžšími vlněnými nebo tweedovými saky a obleky a perfektně se hodí pro podzimní a zimní čas.

Novou kolekci vázanek značky Giorgio Armani je možné nalézt na www.SEKORA.cz. Všechny kravaty se vyznačují vynikající kvalitou provedení a jsou dodávány v originálním dárkovém balení. Cena vázanky Giorgio Armani z nové kolekce je 3.950,- Kč (včetně DPH) a www.SEKORA.cz neúčtuje při objednávce žádné další poplatky. Kravaty z nové kolekce byly navíc dovezeny v omezeném množství od každého kusu tak, aby jejich majitelé měli zajištěnu opravdovou exkluzivitu.

/tz/