barevnost-k-zamilovani.jpgToužíte po supertenkém fotoaparátu elegantních křivek, který by svou barevností podtrhl váš osobitý styl? Pak vás zajisté mile překvapí dvě skvělé novinky v řadě fotoaparátů Cyber-shotTM T od Sony, které překypují neuvěřitelnými funkcemi, s jejichž pomocí budete v každé situaci připraveni pořídit dokonalé snímky.

Obě novinky, Cyber-shotTM T77 i Cyber-shotTM T700, jsou vybaveny kvalitním objektivem Carl Zeiss Vario-Tessar a zajisté se stanou vašimi dokonalými partnery pro každou příležitost, od nocí plných zábavy přes dovolené, party či rodinná setkání. Oba přístroje jsou doslova nabity chytrými technologiemi Sony - závěrka reagující na úsměv je nyní ještě snáze ovladatelná než dříve, detekce tváře umožňuje předem vybrat, zda budete portrétovat děti či dospělé, a v neposlední řadě jsou oba fotoaparáty opatřeny novou technologií prevence mrknutí, která zajistí pořízení dvou rychle za sebou jdoucích snímků a automaticky vyřadí ten, na kterém mají portrétované osoby zavřené oči. Nechybí ani inteligentní rozpoznávání scén či snadný výběr a sdílení pořízených snímků.

Cyber-shotTM T77: nejtenčí fotoaparát na světě s 4x optickým zoomem Dechberoucí Cyber-shotTM T77 dokazuje, že pokud jde o krásné snímky, méně skutečně znamená více. S tloušťkou jen 15 mm (nejtenčí místo 13,9 mm) nezkazí neuvěřitelně stylový T77 linii vaší bundy ani kapsy u košile. K dispozici je v pěti nádherných barvách: černé, stříbrné, růžové, zelené a hnědé.


Cyber-shotTM T700: fotoalbum ve vaší kapse
T700 je chytřejší než běžné fotoalbum. Všechny snímky jsou uloženy v šikovných složkách, takže se ve svých vzpomínkách neztratíte a potřebný záběr najdete téměř ihned. Režim fotoalba organizuje snímky do složek tak, že jsou zvlášť miminka, děti i dospělí - dokonce můžete mít odděleně i snímky s úsměvy. Podobně jako Cyber-shotTM T77 je i T700 nabízen v pěti aktuálních barvách. Dle svého osobitého stylu si můžete vybrat mezi černou, stříbrnou, zlatou, růžovou nebo červenou.

Oba krasavci budou k dispozici od října 2008.

/tz/