Pro dnešní úspěšnou ženu je součástí úspěchů dokonalý „outfit a look\" - hezké oblečení, upravený vzhled a silná osobnost. Málokterá si ovšem uvědomuje, že to, co dává ženě pomyslnou jiskru, je především odzbrojující úsměv. Ať již v osobním pohovoru u budoucího zaměstnavatele, ale i ve vtahu k mužům a při celkovém vyzařování její osobnosti. Když se totiž smějeme, smějí se i naše oči a výraz tváře přidává na sympatii vůči okolí. Krásný úsměv dnes již může mít každá z nás.

 

 

Například si představte situaci při čekání na osobní pohovor. Budoucí zaměstnavatel si pozve k osobnímu setkání dvě dámy, které mají stejné předpoklady pro nabízenou práci. Jedna je oblečená podle posledního čísla módního časopisu, ale ráno se jí nepodařilo vstát z postele správnou nohou a tváří se „nabručeně". Naproti ní ovšem sedí žena, která se slušně oblékla, ale uvědomuje si, že když se bude smát, její osobnost bude v rovnováze a bude působit přístupněji. Zaměstnavatel si spíše z těchto dvou dam vybere tu, která se směje a působí více sympaticky, protože se dá předpokládat, že bude ve svém okolí šířit dobrou náladu a bude mít pozitivní pohled na svět.

Stejně tak je tomu se zájmem mužů. V baru sedí dvě kamarádky, které se vyrazily pobavit. Každá se doma pečlivě nalíčila, vybrala správný styl oblečení, ale přesto se něčím odlišují. Jedna se řídí českým příslovím „humor je kořením života", vypráví vtipné zážitky a rozdává úsměvy na všechny strany. Druhá jen přihlíží tomu, jak je od vedlejšího stolu pozorují dva sympatičtí muži, kteří objednávají drinky smějící se kamarádce, a nechápe, v čem je problém. Vždyť jsou přece obě dokonale upravené!

Podobné situace přeci běžně zažíváme hned po ránu v městské dopravě. Cestují s námi lidé, kteří se mračí a přemýšlí, co je dnes zase potká v práci hrozného, ti nám k dobré náladě na začátku nového dne nepřispějí. Na druhé straně potkáváme také ty, kteří se umějí hned od rána smát a těší se na zážitky nového dne. Vypadají také zdravěji a vyrovnaněji.

Úsměv totiž v našem organismu odbourává stres a napětí. Je to dáno látkou zvanou endorfin, která se uvolňuje do mozku a způsobuje dobrou náladu a pocity štěstí. Tato látka je právem nazývána hormonem štěstí - tlumí bolest, ovlivňuje vývoj některých hormonů, vyplavuje se při stresu a svalové zátěži. Nejlépe tato slova vystihuje citát Miroslava Horníčka „Člověk, který se směje, je jako baterka, která se dobíjí".

Myslíte si, že se smějí hlavně ti, kteří mají dokonalý úsměv? Věříme, že na tom něco málo bude, ale především bychom si měly uvědomit, že krásný úsměv dnes může mít každá z nás. Kromě prevence již přece v dnešní době existují speciální zubní pasty, které vám tuto možnost poskytnou.

 

Návod, jak mít krásný úsměv, Vám přineseme co nejdříve. Už teď se můžete těšit na převratnou novinku v bělení zubů. Jedná se o zubní pastu, která je cestou k zářivě bílému úsměvu už po jednom vyčištění zubu. Vaše značka Signal