kabelky-nejen-na-notebook-mcklein-geneva.jpgSpolečnost Sekora consulting, která provozuje internetový obchod s luxusními koženými kabelkami a aktovkami značky McKlein USA a kravatami a šálami světových módních návrhářů na adrese www.SEKORA.cz, uvádí na český trh luxusní koženou kabelku na notebook McKlein Geneva.

 

 

 

 

McKlein Geneva je elegantní kožená kabelka s bohatým vtřním prostorem, která ale současně poskytuje velmi kompaktní vnější rozměry. Podstatného zmenšení vnějších rozměrů (a zároveň i snížení hmotnosti kabelky) bylo dosáhnuto díky použití nové hmoty pohlcující nárazy, kterou je vypolstrován oddíl určený na transport notebooku. Tato hmota, jejíž vnitřní struktura je podobná mikroskopickému včelímu plástu, poskytuje dostatečnou ochranu pro přenosný osobní počítač již při své minimální tloušťce.

 

Vnitřní prostor kabelky McKlein Geneva je členěn na dva oddíly, z nichž jeden je určen pro bezpečnou přepravu notebooku a druhý je vybaven kapsičkami pro pohodlné a přehledné uložení běžných drobností (klíče, vizitky, PDA, CD apod.). Pro pohodlné nošení v ruce i přes rameno je kabelka vybavena dvojicí pásků střední délky, které uvnitř obsahují neoprén pro absorbci rázů. Zavírání kabelky tvoří překlopná chlopeň.

 

Nová kabelka McKlein Geneva je zároveň prostorná i kompaktní. Stejně jako i ostatní výrobky značky McKlein je ideální kombinací stylu a funkčnosti a rozhodně vyhovuje potřebám moderních žen. Kabelka je k dispozici na www.SEKORA.cz

/tz/