woman 1585593 1920téma: Péče o pleť po menopauze

Dotaz: Od přítelkyně jsem dostala krém Vital Transfer Visage od kosmetiky GERnétic. Jak ho mám správně používat? Je mi 57 let.     

- Daniela C.

Doporučení Aleny Kimlové:

Sílou fytoestrogenů k mladistvé pleti

Vital Transfer Visage je skvělá letošní novinka kosmetické řady GERnétic. Dostala jste krásný dárek. Jedná se o hormoceutický krém, který je určený ženám se zralou a velmi zralou pokožkou v období menopauzy. Hormonální změny a úbytek estrogenů mají značný vliv na vzhled a kvalitu pokožky. Snižuje se produkce vazivových vláken, pokožka ztrácí na pevnosti, pružnosti a objemu. Vrásky se prohlubují, rozvolňují se kontury obličeje. Krém Vital Transfer Visage obsahuje 40 biologicky aktivních látek, které potlačují následky hormonálních změn. Ušlechtilé oleje získané ze sladkých mandlí, oříšků Sacha Inci, Brutnáku lékařského…, jsou zdrojem optimální výživy pokožky ve všech vrstvách, hydratační složky upevňují kožní bariéru a hydrolipidový film, komplex aminokyselin a esenciálních aminokyselin udržuje optimální mezibuněčnou komunikaci. Účinnými látkami jsou posíleny i drobné kapiláry zasahující do kůže, a tak je zajištěn kvalitní přísun okysličené krve nesoucí potřené výživné látky. Nejdůležitějšími účinnými složkami přípravku jsou fytoestrogeny získané ze sóji a jetele, které dokážou působit jako mimetikum (napodobení) přirozených hormonů. V medicíně se využívají jako přírodní terapie nahrazující léčbu syntetickými hormony.

Účinky hormoceutických krémůVital transfer skupina1

Soubor účinných látek krému Vital Transfer Visage působí ve všech vrstvách kůže a přináší pokožce zvýšení její hustoty, objemu a pevnosti, rýsuje kontury obličeje a navrací mladistvější vzhled. Sama jsem již měla možnost tento přípravek vyzkoušet u sebe a svých klientek. Po několika dnech pravidelné aplikace bylo jasně pozorovatelné zpevnění povolené pokožky na krku, zlepšení stavu vrásek kolem očí. Vital Transfer Visage se aplikuje pravidelně dvakrát denně ráno a večer. Večer krém nanášíme na očištěnou pokožku dekoltu, krku a obličeje pod noční krém. Ideální je kombinovat ho s regeneračním krémem Synchro nebo Cytobi. Ráno krém nanášíme pod denní krém, doporučuji přípravek Symbiose. Vital Tranfer Visage má velmi příjemnou konzistenci, dobře se vstřebává. Decentní letní vůně doplní komfortní ošetření. Věřím, že budete s přípravkem velmi spokojená. Ráda bych Vás ještě informovala, že kosmetická řada GERnétic nabízí i tělový krém Vital Transfer Corps, který působí na podobném principu jako Vital Transfer Visage. Též obsahuje fytohormony získané ze sóji, chmele a výtažky z vinných listů. Je určený na zlepšení stavu pokožky celého těla.

Přípravky GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech, kde Vám kosmetička poradí, jak přípravky používat a může nabídnout i salonní ošetření. Seznam salonů na www.gernetic.cz

Alena Kimlová, vrchní firemní školitelka značky GERnétic.Kosmetickou poradnu pro Madam Business připravila Alena Kimlová, vrchní firemní školitelka a ambasadorka značky z Kosmetického studia GERnétic.

Kosmetika GERnétic podporuje:

Dárcovství krve „Smrt nemá šanci, když budeme dárci“ s z.s. Zdraví-Život
Vzdělání dětí s Nadačním fondem Rozum a Cit
Více informací o podporovaných projektech: https://www.gernetic.cz/podporujeme

Francouzská přírodní kosmetika GERnétic poskytuje komplexní systém špičkové péče o obličej, poprsí a tělo. Je určena pro profesionální práci kosmetiček, wellness studií, lázní a následnou každodenní domácí péči o pleť. GERnétic nabízí individuální řešení pro každého zákazníka.

Díky obsahu aktivních látek produkty GERnétic:
• zamezují předčasnému stárnutí,
• řeší různé problémy vyskytující se na pokožce jako akné, vrásky, jizvy, strie, popáleniny, ekzémy a další,
• zpevňují a modelují poprsí,
• přispívají k zeštíhlení a odstraňování celulitidy.
GERnétic udržuje pleť v dobrém stavu. Je to kosmetika pro krásu, zdraví, pohodu a příjemný pocit.

Trápí-li vás problémy s pletí, pokládejte nám své dotazy v poradnách na www.gernetic.cz.

Kosmetické přípravky GERnétic jsou před uvedením na trh dlouhodobě klinicky a dermatologicky testovány, a to s vynikajícími výsledky. Výrobce garantuje výbornou kožní snášenlivost. Při celém výrobním procesu procházejí výrobky náročnou kontrolou a dalším testováním.

Sponzorem poradny je francouzská kosmetika GERnétic.

GERnétic je řešení!

www.gernetic.cz

Prohlédněte si videa o kosmetice GERnétic na YouTube.
Staňte se našimi fanoušky na https://www.facebook.com/GERnetic.cz
nebo na https://www.instagram.com/gernetic.cz/