téma: oční okolí

Dotaz: Je mi 29 let a kolem očí se mi začínají dělat jemné vrásky. Není to brzy? A jak se mám o pokožku kolem očí starat?         

- Pavla H.

winters 1919143 1920Doporučení Aleny Kimlové:

Tvorbu vrásek ovládá genetika i mimika

Tvorba vrásek je do určité míry dána geneticky, ale také mimikou a mírou ochrany před vnějším prostředím. Velkou roli hraje i typ pokožky. Je všeobecně známo, že hrubší a silnější pleť vráskám snáze odolává, ale naopak na jemné tenké pleti nacházíme vrásky již těsně po dvacátém roce. Také výrazná mimika urychluje tvorbu mimických vrásek, ale přece se kvůli tomu nepřestaneme smát. 

Jaké přípravky dokáží zpomalit tvorbu vrásek kolem očí? 

Tvorbu vrásek můžeme značně zpomalit dobrou ochranou a výživou pokožky kolem očí. Používejte pravidelně sofistikovaný přípravek Gel Contour Yeux. Jemný, chladivý gel naneste na očištěnou pokožku a nechte několik vteřin zasychat. Na pokožce se vytvoří jemný mikrofilm, který bude zabraňovat vzniku volných radikálů poškozujících zdravé kožní buňky. Oční gel obsahuje mnoho dalších účinných látek – rostlinné lipozomy transportují kyselinu hyaluronovou a přírodní květový med, které působí proti stárnutí a ochabování tkání, podporují proudění lymfy a zabraňují otokům, výtažky z bakopy mají pročišťující charakter. Důležité hydratační složky zabezpečují optimální hydrataci jemné pokožky. Po zaschnutí očního gelu můžete pociťovat jemné pnutí pokožky, jemné vrásky mizí, oční okolí je jasnější. Pro dokonalý komfort naneste na pleť ještě denní krém. 
Pokožka je připravena k dennímu nalíčení. Večer po odlíčení aplikujte regenerační krém. Doporučuji krém Synchro, kterým můžete ošetřit dekolt, krk i obličej včetně očních partií.
Ještě malé upozornění: Pokud by se vám oční gel tzv. „žmolkoval“, je nutné snížit množství přípravku. K aplikaci se používá velmi malé množství, tubička, ve které se přípravek distribuuje, by vám měla vystačit minimálně 4 měsíce.

Přípravky GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech, kde Vám kosmetička poradí, jak přípravky používat a může nabídnout i salonní ošetření. Seznam salonů na www.gernetic.cz

Alena Kimlová, vrchní firemní školitelka značky GERnétic.Kosmetickou poradnu pro Madam Business připravila Alena Kimlová, vrchní firemní školitelka a ambasadorka značky z Kosmetického studia GERnétic.

Kosmetika GERnétic podporuje:

Dárcovství krve „Smrt nemá šanci, když budeme dárci“ s z.s. Zdraví-Život
Vzdělání dětí s Nadačním fondem Rozum a Cit
Více informací o podporovaných projektech: https://www.gernetic.cz/podporujeme

 

Termín do diáře:
Navštivte nás na mezinárodním kosmetickém veletrhu „WORLD OF BEAUTY“
15. a 16. března 2019 v Praze na výstavišti PVA EXPO PRAHA – Letňany.
V pátek 15. března od 13 hod. SHOW na hlavním pódiu „Gurmánské kosmetické menu á la GERnétic podle kuchaře Ondřeje Slaniny a kosmetičky Aleny Kimlové“

Francouzská přírodní kosmetika GERnétic poskytuje komplexní systém špičkové péče o obličej, poprsí a tělo. Je určena pro profesionální práci kosmetiček, wellness studií, lázní a následnou každodenní domácí péči o pleť. GERnétic nabízí individuální řešení pro každého zákazníka.

Díky obsahu aktivních látek produkty GERnétic:
• zamezují předčasnému stárnutí,
• řeší různé problémy vyskytující se na pokožce jako akné, vrásky, jizvy, strie, popáleniny, ekzémy a další,
• zpevňují a modelují poprsí,
• přispívají k zeštíhlení a odstraňování celulitidy.
GERnétic udržuje pleť v dobrém stavu. Je to kosmetika pro krásu, zdraví, pohodu a příjemný pocit.

Trápí-li vás problémy s pletí, pokládejte nám své dotazy v poradnách na www.gernetic.cz.

Kosmetické přípravky GERnétic jsou před uvedením na trh dlouhodobě klinicky a dermatologicky testovány, a to s vynikajícími výsledky. Výrobce garantuje výbornou kožní snášenlivost. Při celém výrobním procesu procházejí výrobky náročnou kontrolou a dalším testováním.

Sponzorem poradny je francouzská kosmetika GERnétic.

GERnétic je řešení!

www.gernetic.cz

Prohlédněte si videa o kosmetice GERnétic na YouTube.
Staňte se našimi fanoušky na https://www.facebook.com/GERnetic.cz
nebo na https://www.instagram.com/gernetic.cz/