img1_600Odpovídá Alena Kimlová 
Kosmetického studia GERnétic

téma: projasňující ošetření

Ráda vyhledávám různé typy kosmetické salonní péče. Nyní se chystám na projasňující ošetření kosmetikou GERnétic. Co mohu očekávat?

Nejprve bych vás ráda upozornila, že časté střídání různých kosmetických značek v různých salonech pokožce příliš neprospívá. Zatěžuje ji množství rozličných konzervantů a parfemací. U citlivé pleti by mohlo postupně dojít k alergickým reakcím. Doporučuji vám vybrat si jednu kosmetickou značku, kterou budete používat v domácí péči a ideálně se touto značkou necháte ošetřovat i v kosmetickém salonu. Pak je možné péči postupně dolaďovat a zabezpečit správné a vyvážené fyziologické funkce pokožky.

V kosmetických salonech pracujících s kosmetikou GERnétic můžete očekávat procházku malým rájem (tak označila ošetření jedna z mých klientek J).

Projasňující ošetření GERnétic, na které se chystáte, můžeme rozdělit do několika fází:

1.krok

Odličování a čištění pleti, exfoliace - dokonalé odstranění make-upu, líčidel a nečistot, umožní kosmetičce dobře pokožku diagnostikovat a podle momentálního stavu vybrat odpovídající produkty. Odličovací, čisticí a exfoliační přípravky se mohou různě kombinovat.

Depilace, úprava obočí - tyto nepříjemné úkony provede kosmetička v první fázi ošetření, aby byla umožněna následná nerušená relaxace.

2.krok

Kosmetická masáž je jemná, hluboce relaxační a umožní maximální uvolnění a zklidnění organismu.

3.krok

Stimulace. Využití stimulačních přípravků usnadní rychlejší průnik aktivních látek a jejich intenzivnější zpracování v pokožce, zároveň pomáhají zpevnit pokožku a zvýšit její objem a hutnost. Ke stimulaci se využívá většinou sérum Mito Spécial+ nebo Cells Life.

4.krok

Aktivace přináší ošetření různých kožních problémů, v případě rozjasňujícího ošetření využije kosmetička určitě přípravky Sérum Dépigmentant a Crème Éclaircissante. Oba sofistikované přípravky působí na snížení produkce kožního barviva, odstranění nejvíce pigmentovaných buněk. Abychom dosáhli optimálního výsledku je důležité tyto přípravky používat pravidelně i v domácí péči. Souběžně s projasněním je možné využít i péče Anti-Age, ošetření očního okolí...atd.

5.krok

Regenerace je důležitá pro optimální výživu a regeneraci kožních buněk, vyvážení fyziologických procesů v pokožce, zamezení vzniku předčasných vrásek. Skvělý krém Synchro (Synchro+Immuno 1:1, Synchro 2000, Nuclea, Cytobi, La Crème Anti-Temps), bude jistě při péči aplikovaný.

6.krok

Posílení pomocí masky. K projasnění pokožky se používá slupovací alginátová maska Peel Off Eclaircissant. Příjemný chladivý efekt pokožku zklidní, stáhne případné žilky, ale hlavně pokožku intenzivně projasní a vyrovná. Odstranění masky jedním tahem přináší příjemný pocit, jako kdyby s tím byly odstraněny všechny problémy.

7.krok

Ochrana, zakončení ošetření. Po odstranění masky provede kosmetička závěrečnou úpravu pokožky. To znamená aplikaci denního krému, ve vašem případě přípravek Melano 15, který je koncipovaný na ochranu pleti proti vzniku pigmentových skvrn. Navštívíte-li salon ve večerních hodinách, provede kosmetička závěrečnou úpravu regeneračním nočním krémem, takže doma už nemusíte aplikovat žádné přípravky.

K posílení účinků přípravků GERnétic doporučujeme i doplňky stravy z řady Natur Diet (Stimule, Jeunesse).

Rozdělení ošetření do fází umožní kosmetičce sestavit ošetření na míru každé klientce.

Přípravky GERnétic zakoupíte v kosmetických salonech, kde Vám kosmetička poradí, jak přípravky používat a může nabídnout i salonní ošetření. Seznam salonů na www.gernetic.cz

Kosmetika GERnétic podporuje projekt na získávání dárců krve „Smrt nemá šanci, když budeme dárci". Více na https://www.facebook.com/smrtnemasanci/

Časopis Madam Business je mediálním partnerem soutěže kosmetiček „Hvězda GERnétic Česko 2017".

Srdečně Vás zveme na stánek GERnétic na výstavě World of Beauty ve dnech 8.-9.září 2017 v pražských Letňanech. V pátek 8. září 14-15 hod. autogramiáda herečky Michaely Dolinové a Sandry Pogodové, dvou náruživých múz z divadelní šou „Už zase miluju!".

Francouzská přírodní kosmetika GERnétic poskytuje komplexní systém špičkové péče o obličej, poprsí a tělo. Je určena pro profesionální práci kosmetiček, wellness studií, lázní a následnou každodenní domácí péči o pleť. GERnétic nabízí individuální řešení pro každého zákazníka.

Díky obsahu aktivních látek produkty GERnétic:
• zamezují předčasnému stárnutí,
• řeší různé problémy vyskytující se na pokožce jako akné, vrásky, jizvy, strie, popáleniny, ekzémy a další,
• zpevňují a modelují poprsí,
• přispívají k zeštíhlení a odstraňování celulitidy.

GERnétic udržuje pleť v dobrém stavu. Je to kosmetika pro krásu, zdraví, pohodu a příjemný pocit.

Trápí-li vás problémy s pletí, pokládejte nám své dotazy v poradnách na www.gernetic.cz.

Kosmetické přípravky GERnétic jsou před uvedením na trh dlouhodobě klinicky a dermatologicky testovány, a to s vynikajícími výsledky. Výrobce garantuje výbornou kožní snášenlivost. Při celém výrobním procesu procházejí výrobky náročnou kontrolou a dalším testováním.

Prohlédněte si videa o kosmetice GERnétic na YouTube.

Sponzorem poradny je francouzská kosmetika GERnétic.

GERnétic je řešení! 

www.gernetic.cz

Staňte se našimi fanoušky https://www.facebook.com/GERnetic.cz

nebo na https://www.instagram.com/gernetic.cz/