Dinoo Dron 171V Praze se koncem května o víkendu uskutečnilo mnoho akcí v čele s ostře sledovanými hokejovými zápasy. K vidění nebyla jen spousta fanoušků s hokejovými dresy, ale i velká skupina tančících dinosaurů s grand finále na večerní obloze nad Vltavou, kde tisíce přihlížejících mohlo spatřit dronovou show Zrození Dinoo.

Jen si to představte – jdete zrovna do svého oblíbeného obchodu nebo čekáte na tramvaj a najednou se vynoří velká skupina dinosaurů, která rozjíždí taneční choreo. Ano, přesně to se dělo v sobotu 25. května na různých místech v Praze, kdy 15 tančících dinosaurů zvalo na večerní Dronovou show Zrození Dinoo.

Dinoo – to je nová řada svačinek pro děti a jak už název napovídá, tematicky se vše točí kolem dinosaurů. „Na podporu nového brandu Dinoo jsme zvolili netradiční druh kampaně,“ řekl Adam Sedláček, produktový manažer společnosti Penam, a dodal: „A tak jsme vyrazili na rušná místa v Praze převlečeni v kostýmech dinosaurů. Všem přihlížejícím jsme předvedli nezapomenutelný taneček, rozdali nové výrobky a současně jsme zvali na večerní světelné představení na Vltavou.“

Dronová show s názvem Zrození Dinoo byla přichystána od půl desáté večer pro malé i velké diváky. Na 200 dronů na obloze předvádělo obrovské obrazce dinosaurů a vše bylo doplněno o zvukový podkres, který odvyprávěl příběh nové značky v netradičním stylu. „Dinoo je hravý, moderní brand, který se nese na stoupající popularitě dinosaurů. V dnešní době je těžké zaujmou čímkoliv novým, i proto jsme zvolili méně rozšířený způsob komunikace – dronovou show ve spojení s guerillou, coby tančících „dinošů“,“ uzavřel Adam Sedláček.

(tz)