DS7 lucie borhyova 1 webOblíbená moderátorka a stálice TV NOVA Lucie Borhyová si vybrala zcela novou DS 7 v perleťové bílé barvě a její spolupráce se značkou DS tak pokračuje již pátým rokem. Klíčky od sněhobílého modelu, vyrobeného na míru jejímu přání, si Lucie přebrala z rukou ředitelky značky DS Martiny Bedrnové přímo v prostorách Barrandova. Při této příležitosti se zde také uskutečnilo mimořádné fotografování, které se ujal věhlasný fotograf Jaroslav Urban, a vznikla tak série jedinečných snímků, z nichž vyzařuje autenticita a skutečná noblesa.

Martina Bedrnová, ředitelka značky DS: „Jsme velmi potěšeni, že Lucie Borhyová, tato výrazná osobnost české televizní scény, je stále vyslankyní značky DS. Ženy na naše modely vždy reagovaly se zájmem a tvoří významnou část naší klientely. Oceňují avantgardní, jedinečný styl a také prvotřídní materiály, které jsou v našich vozech využívány. Vůz je pro ně nejenom dopravní prostředek, ale i srdeční záležitost. Proto si i Lucka sestavila „svou“ novou DS 7 přesně podle svého gusta, aby jí prostě vůz hned padl do ruky. A myslím, že perfektní souznění je vidět i z pořízených fotografií, které mají zcela nový look a vyznění.“

DS7 Lucie borhyova 3 webLucie Borhyová, česká televizní moderátorka, která uvádí od roku 1999 Televizní noviny na TV Nova a od roku 2005 také magazín Víkend je jednou z prvních žen, uživatelek modelu DS 7 v ČR. Nyní se na své cesty bude vydávat v bílé DS 7 ve verzi Opera s plugin hybridním pohonem E-TENSE o výkonu 300k, s automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8 a s pohonem 4x4.

Lucie Borhyová: „Mám ráda věci, které mají nejen funkci, ale i něco navíc. Proto mi DS vyhovuje svým příběhem, neotřelým designem, komfortem a hlavně francouzským šarmem. A přesně takové bylo i focení, které jsem si velice užila. Bylo to tentokrát úplně jiné, než na co jsem zvyklá a z výsledku jsem nadšená! Fotili jsme na Barrandově těsně před západem slunce a v noci ve velmi snové atmosféře a v modelech návrhářky Natali Ruden, která mimochodem také jezdí v DS. V podstatě to opět vystihlo svět DS, který mě neustále něčím příjemně překvapuje. Ve své DS 7 jsem najezdila už více než 40 tis km a vůz je po všech stránkách přesně takový, jak potřebuji a jak se mi líbí a navíc je i ekologický. Po Praze jezdím jedině na elektřinu, auto dobíjím doma ze zásuvky každý den, jednoduše jako mobilní telefon.“

Vůz je vybaven tak, aby i na dlouhých cestách poskytoval maximum pohodlí všem cestujícím, což umí perfektně díky systému DS Active Scan Suspension, jež pomocí kamery zabudované v čelním skle monitorují vozovku před vozem a potřebné informace přenáší na jednotlivá kola, aby tlumiče ihned reagovaly. S interiérem ve stylu Opera, s čalouněním v kůži Nappa s prošíváním v designu náramkových hodinek Channel 12, vyhřívanými a chlazenými předními sedadly, zabudovanou navigací a zpětnou kamerou, světly DS PIXEL LED Vision nebo hliníkovými disky na 20-ti palcových kolech Tokyo je vůz Lucie Borhyové skvěle vybaven.

O Jaroslavu Urbanovi: Profesionální fotografii se věnuje již téměř 20 let. Na jeho snímcích se objevují celebrity z oblasti filmu, divadla, hudby i modelingu a Jaroslavovy fotografie mají vždy zvláštní umělecké kouzlo kombinované s výtvarnými prvky. Inspirací v jeho tvorbě mu jsou Jan Saudek nebo Richard Avedon a Helmut Newton.

(tz)