MNF00058499Cílem je výroba revolučního antibakteriálního spodního prádla a Merino trik.

Chrudimský start-up CityZen® od roku 2018 šije trika, na kterých není vidět pot a odolají špíně. S rozšířením sortimentu o další kousky chytrého oblečení, které tady dosud nebylo, české značce právě v těchto dnech na portále Hithit pomáhají stovky příznivců. CityZen® se na Hithitu podařil nevídaný start – během prvních 48 hodin se vybralo přes 300 000 Kč a crowdfundingová kampaň stále úspěšně pokračuje. Kromě sériové výroby pánských antibakteriálních boxerek, prvních svého druhu, se tak podaří rozjet také výrobu dámských antibakteriálních kalhotek. A když to nadále půjde stejně dobře, dojde i na Merino trika!

„Unikátní úprava, kterou jsme vyvinuli a která z obyčejné bavlny dělá neobyčejný materiál, má obrovské možnosti využití. Byla by škoda o ně svět připravit,“ shodují se zakladatelé české značky CityZen® Martin Burkoň, Pavel Hrstka a René Němeček.

Díky unikátní technologii CityZen® na spodním prádle není vidět žádná vlhkost. Opravdu ani kapička. Stejně jako trika CityZen z vnitřní strany silně sají, rychle schnou a jsou perfektně prodyšné. Dalším vítaným efektem je schopnost aktivně ničit bakterie, takže jsou odolné vůči zápachu. A to opravdu dlouho. Boxerky i kalhotky jsou ušity v České republice z pleteniny, kterou tvoří z 95 % prémiová bavlna a z 5 % Elastan. Jsou úžasně pohodlné, promyšlené do každého detailu a skvěle padnou.
Aktuální crowdfundingová kampaň CityZen® na Hithitu běží pod motivující výzvou: Pojďte s námi do boje proti poslední kapce! Přispěvatelé za své peníze získají nejen příjemný pocit z podpory lokálního výrobce a výborného nápadu chytrých českých hlav, ale také některou z atraktivních odměn. Například trenky, kalhotky, trika či polokošile CityZen za zvýhodněné ceny, speciálně sestavené balíčky produktů. Připraveny jsou i autentické zážitky s CityZen®, jako grilovačka, včelaření nebo výlet na motorce.

MNF00060426O značce CityZen®

Značka CityZen® sídlí v Chrudimi, všechny své produkty šije v České republice a s maximálním respektem k přírodě – trika jsou 100% recyklovatelná, při výrobě jsou použity nejmodernější postupy, které šetří vodu a energii. První trika CityZen se prodala před Vánoci 2018, v roce 2019 přišlo prestižní ocenění Start-up roku, následovalo stěhování do větších prostor, raketový růst výroby, prodeje a tržeb. Unikátní trika City-Zen, na kterých není vidět pot, odolají špíně, nemačkají se, nemění tvar ani barvu a snižují tělesný zápach, jsou vyrobeny ze 100% bavlny špičkové kvality. Materiál je upraven speciální technologií, kterou CityZen® vyvinul a používá jako jediný na světě. V e-shopu na https://www.cityzenwear.cz/ jsou v prodeji pánská trička i elegantní polokošile s límečkem, dámská trička různých střihů i barev (ve velikostech S–6XL) a také trička šitá na míru.

(tz)