DSC_9978.jpg
V sobotu 28. listopadu 2009 v Společenském centru v Kamenici (Praha - východ) proběhne již 6. ročník úspěšné orientální „Hafla" show 2009. V 19 hodin bude zahájen tradiční večer plný orientu a skvělých tanečních vystoupení, který se stal symbolem oázy klidu a pohody v předvánočním shonu. I letos se diváci mohou těšit na nevšední atmosféru a zážitky.

Taneční škola Hannah z Jesenice u Prahy vznikla před 8 lety a díky přátelské atmosféře vznikl nerozlučný kolektiv, jehož cílem je přinášet dobrou náladu a radost z tance až k divákům. „V průběhu celého roku spolu tančíme, šijeme kostýmy, plánujeme tento večer a je nám opravdu dobře. Když to všechno vyvrcholí a my můžeme své pocity předat dál, jsme opravdu šťastné," říká pořadatelka a úspěšná břišní tanečnice Hannah. Pro letošní Hafla party bylo zvoleno motto: "tanec je jazykem duše".

Pro všechny milovníky tance se večer promění v jednu z pohádek tisíce a jedné noci. Sultána doprovodí několik desítek tanečnic z celé ČR. Kromě klasického harémového tance se můžou diváci těšit na pestrou škálu představení. Na programu jsou orchidejemi provoněné Hula Hula tanečnice, skotačivé moderní tanečky i nebezpečná ohňová show. Zdá se, že podívaná bude především pro pánské publikum, ale na své si přijdou i dámy. Na programu jsou šermíři a také osobití tanečníci Stuchrum. K výjimečné atmosféře přispěje i vůně orientu, která se rozprostře sálem s příjezdem potulné čajovny.

Více informací na www.hafla2009.estranky.cz

/tz/