kabelka-na-notebook-siamod-fegina.jpgSpolečnost Sekora consulting, která provozuje internetový obchod s luxusními koženými kabelkami a aktovkami značky McKlein USA a kravatami a šálami světových módních návrhářů na adrese www.SEKORA.cz, uvádí na český trh luxusní koženou kabelku na notebook Siamod Fegina.

Kabelka Siamod Fegina je elegantní luxusní kabelka, vyrobená z kvalitní lakované kůže s dlaždicovým reliéfem, určená k nošení přes rameno. Vnitřní prostor kabelky Siamod Fegina je rozdělen na dva hlavní oddíly, z nichž jeden je polstrován speciální hmotou, která pohlcuje rázy a je primárně určen pro bezpečný transport notebooku. Druhý hlavní oddíl obsahuje kapsičky pro organizované ložení běžných drobností (klíče, mobilní telefon, vizitky, tužky apod.). Oba vnitřní oddíly jsou rozdělené kapsou na zip. Klasická černá barva je oživena stříbrnými detaily a šitím bílou nití. Stejně jako ostatní modely značky Siamod je i kabelka Fegina vyrobena z pravé kůže a její řemeslné zpracování je perfektní.

Kabelka Siamod Fegina má vnější rozměry 42,5 x 32 x 8 cm a její váha je 1,8 kg. Je k dispozici v černé lesklé barvě a její cena je 6.092,- Kč bez DPH (7.250,- Kč s DPH).

/tz/